pdr پی دی آر چیست ؟ صافکاری و نقاشی خودرو | mehrariya

بسیاری از اوقات به صافکاری در نزدیک ترین منطقه نیاز داریم،صافکار مجرب در محل حاضر شود به سرعت مشکل ما را برطرف کند، اتوصافکار دقیقا مجموعه ای است که دنبال آن هستید. روش استفاده از میله های PDR این است که فقط برای ترمیم قسمت های تو رفته بدنه بدون استفاده از چکش و ضربه های متمادی می توان استفاده کرد. تکنسین های ماهر این رشته ، می توانند نقاط بسیار زیادی از بدنه خودرو را با آن ها ترمیم کنند و یا با استفاده از گرما از ترک خوردگی جلوگیری می کنند. از جمله این میله ها می توان به میله چرخشی، میله اهرمی، میله دم ماهی و سایر میله های PDR اشاره کرد. به عنوان مثال از میله اهرمی فقط می توان برای سقف و کاپوت خودرو استفاده کرد. همچنین اگر فضای کاری شما برای رفع ناصافی محدود باشد ملزم به استفاده از میله دم ماهی خواهید بود.

pdr پی دی آر چیست ؟ صافکاری و نقاشی خودرو | mehrariya

استفاده از چسب PDR در طی این فرآیند می تواند بسیار در رفع مشکل کمک کننده باشد. پس از تکمیل، بتونه برای پر کردن فضاهای باقی مانده قبل از سمباده زدن و رنگ آمیزی مجدد استفاده می شود. رنگ آمیزی مجدد به پرایمر، پوشش پایه و سپس لایه نهایی رنگ نیاز دارد. به طور طبیعی، ترمیم فرورفتگی سنتی گران‌تر است و بیشتر از گزینه‌های بدون رنگ طول می‌کشد. این کار به آموزش و ابزار خاصی نیاز دارد، بنابراین باید توسط متخصصان انجام شود و در خانه انجام نشود. این ترمیم برای فرورفتگی های کوچک و بزرگ به طور یکسان خوب است، اگرچه فرورفتگی های تیزتر ممکن است نیاز به تعمیر فرورفتگی سنتی داشته باشند.

این دستگاه PDR از انرژی گرمایی و الکترومغناطیسی استفاده می کند و سطح موج دار و نا صاف بدنه را کاملا صافکاری pdr خودرو صاف می کند. صافکاری pdr می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و دردسرهای ناشی از برخورد با شرکت های بیمه و بدنه فروشی ها را از بین ببرد. اگر تصادف آسیبی به رنگ وارد نکرده باشد، صافکاری pdr  یک گزینه مناسب است.

  • از این رو به همین دلیل لازم است برای انجام صافکاری با میله های  pdr نیز آشنا شوید.
  • در این مواقع اگر رنگ ماشین آسیب ندیده و از بین نرفته باشد، اولین راهکار برای اصلاح فرورفتگی و برجستگی‌های ایجاد شده بر روی بدنه، مراجعه به صافکاری می‌باشد.
  • باید بدانید که هرچقدر جنس میله جنس با کیفیت تری باشد صددرصد شما این اختیار را دارید که کیفیت قابل قبول تری را در پایان کار مشاهده کنید.
  • در صافکاری سعید، اگر بخواهید آسیب‌های وارده را از جیب خود تعمیر کنید، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با شما همکاری کنیم.

صافکار ها و صافکاری ها با استفاده از دستگاه ها و ابزار های زیادی استفاده می کنند تا خودرو شما را به خوبی ترمیم کنند. خب حالا تصمیم با شماست که از کدام این روش ها استفاده کنید. البته جز شرایطی که تصادف سنگین است و چاره دیگری برای شما وجود ندارد. آن هم اینکه در هنگام ایجاد تصادف در ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید و ناراحت نباشید. بعد از آن متخصصین ما با بررسی دقیق خودرو شما، ایرادات و ضربات وارد شده را بررسی میکنند. سپس نوع و میزان خسارت وارد شده را همراه با راهکار آن خواهند گفت.

One thought on “صافکاری pdr – صافکاری تضمینی و بدون موج + قیمت مناسب در سال 2023”

با صافکاری سعید در تهران، تماس بگیرید تا در مورد فرآیند و تکنیک صافکاری pdr ما بیشتر بدانید. این روش که معمولاً به عنوان رفع فرورفتگی بدون رنگ نیز شناخته می شود، می تواند برای طیف گسترده ای از آسیب ها استفاده شود، اما تنها در صورتی که سطح رنگ سالم باشد. ابزار کشیدن دندانه دار T-bar طولانی یک حالت کششی کم مصرف از طریق ضربه چکش کشویی برای ترمیم فرورفتگی های بزرگتر با اثر عالی و کارایی بالا است. صافکاری pdr سعید در تهران هیچ قطعه یا رنگی تغییر نمی کند. اگر رنگ ماشین شما آسیب دیده است، به رنگ آمیزی نیز نیاز خواهید داشت.

صافکاری با لیزر

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار