۳ مشکل اصلی فر اجاق گاز و چگونه تعمیر کردن آنها | سناپویان

بنابراین بعد از عیب یابی و تعمیر اجاق گاز می توانید همانند روز اول از آن برای پخت و پز بهره بگیرید و نگرانی از بابت خراب شدن مجدد این وسیله پر کاربرد نداشته باشید. برای تعمیر اجاق گاز در نواب همین حالا با ما از طریق تلفن های پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید. برای تعمیر اجاق گاز در صادقیه همین حالا با ما از طریق تلفن های پایین همین صفحه تماس حاصل نمایید. بیشتر اجاق و فرهای استفاده شده در ایران گازی هستند و به لحاظ ملاحظات ایمنی، توصیه می شود که در صورت برخورد با هر مشکلی از تعمیرکار حرفه ای دارای تخصص در زمینه اجاق گاز و فر برای تعمیرات اساسی اقدام نمایید تا با خیالی راحت بتوانید از اجاق گاز یا فر خود استفاده کنید.

بعد از روشن شدن دستکاه کماکان جرقه می زند

این بدین معناست که شما می توانید با خیال راحت و آسوده اجاق گاز خود را به تعمیرکاران ما بسپارید. قطعاتی که توسط کارشناسان فنی نمایندگی اجاق گاز ما مورد استفاده قرار می گیرد از قطعات اورجینال و فابریک می باشند. شاید این مشکل بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که علیرغم اتصال به گاز شهری نتوانید اجاق گاز را برای پخت و پز غذاهای دلخواه مورد استفاده قرار دهید . 5- پس از نصب اجاق گاز با کف صابون محل اتصال دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست نمایید. برای مثال درمورد اجاق گاز، جابجا کردن این وسیله واقعا سخت بوده و به چند نفر نیروی کمکی نیاز داریم.

مناطق تحت پوشش تعمیر اجاق گاز

۳ مشکل اصلی فر اجاق گاز و چگونه تعمیر کردن آنها | سناپویان

پس از نصب اجاق گاز با کف صابون محل اتصال دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست نمایید. میزان شعله اجاق گاز توسط نازل که به آن ژیگلور یا اوریفیس نیز می گویند، بستگی دارد. پیش از انجام این کار برق دستگاه را قطع کنید، پنل پشت را بردارید و پایانه‌های المنت کباب‌پز را پیدا کنید. این نوع نشتی در کنار خطر و آسیبی که به همراه دارد، ممکن است روی جریان شعله گاز هم تاثیر بدی بگذارد. مثلا اگر شعله اجاق کم یا ضعیف باشد یا حرارت به طور یکسان پخش نشود، ممکن است مشکل از نشتی شلنگ گاز باشد.

  • در ادامه مشکلات رایج اجاق گاز هاردستون را برای شما آورده ایم تا در صورت بروز مشکل با تعمیرگاه کاراسان تماس بگیرید.
  • تعمیرکار اجاق گاز در آی پی امداد تمامی اصول بهداشتی را به خوبی رعایت نموده و فاکتور و ضمانت نامه معتبر مجموعه را نیز به مشتریان تقدیم می نماید.
  • اگر شما هم در کارکرد اجاق گاز رومیزی خود با مشکلاتی مواجه هستید، می‌توانید از تعمیرکار گاز رومیزی بخواهید تا اتصالات و درزبندی آن را به‌ دقت بررسی کند.
  • برای اجاق گازهای کن، اخوان، داتیس، آلتون، استیل البرز، بیمکث و… میتوانید تماس بر قرار کنید.

در صورتی که هر کدام از مشکلات ذکر شده برای دستگاه شما پیش آمد و خود توان انجام تعمیرات را نداشتید با شماره های شرکت دکتر آچار تماس گرفته و تعمیر اجاق گاز خود را به این شرکت بسپارید. متخصصان و تکنسین های تعمیر گاز رومیزی شیشه ای دکتر آچار با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می کنند و عیب یابی درست و دقیقی انجام می دهند و سپس برای تعمیر اجاق گاز رومیزی شیشه ای اقدام می نمایند. اگر اجاق گاز یا فر شما دچار آسیب فیزیکی شد، سریع این موضوع را با یک تعمیرکار درمیان بگذارید و خودتان هیچ اقدامی نکنید.

به شما اطمینان می دهیم اجاق گاز همانند روز اول به شما تحویل داده می شود. اجاق ‌گاز مهم ‌ترین وسیله در آشپزخانه به شمار می‌ رود و باید بیش از بقیه وسایل در انتخاب آن دقت داشته باشید تا مطابق شرایط آشپزخانه‌ تان مناسب ‌ترین را برگزینید. برای انتخاب یک اجاق مناسب باید به فضای آشپزخانه و همچنین به مدل طراحی و زیبای و عوامل دیگر مانند نوع سوخت مصرف گاز آن و همچنین نوع کاربرد آن نیز دقت کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار