کتاب کمک درسی متوسطه دوم قیمت خرید کتابکو | کتابکو

هر کدام از انتشارات نامبرده شده از بدو تحصیل دانش آموز تا پایان تحصیلات قبل از ورود به دانشگاه با توجه به نیاز دانش آموزان در پایه های مختلف و مخصوصا دانش آموزان کنکوری، سعی کرده اند در مجموعه های مختلف به نشر کتاب بپردازند. از کتاب های مخصوص هر درس در هرپایه گرفته تا کتاب های مخصوص امتحانات نهایی و کتاب های تست و جمع کتابکو بندی و …. هر یک از این مجموعه ها شامل چندین کتاب کمک درسی هستند که هر کدام به صورت برنامه ریزی شده و دقیق برای رسیدن به هدفی تألیف شده اند. در کل خرید کتاب کمک درسی در کنار خرید کتاب درسی و مطالعه همزمان آنها می‌تواند سطح علمی دانش آموزان را بسیار افزایش دهد. تمرین و تکرار زیاد باعث می‌شود تا مطالب مطالعه شده از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل شود. کتاب‌های کمک درسی با داشتن سوالات و تمرین‌های گوناگون این بستر را برای دانش اموزان فراهم می‌کند تا بتواند به تسلط کاملی بر روی مطالب کتاب درسی برسند.

کتاب کار، زمینه ساز مناسبی برای آموزش فعال در فرآیند یادگیریست و فرصت‌های مختلفی را برای کاربست آموخته ها و موفقیت و پیشرفت مستمر دانش‌آموزان فر‌اهم می‌آورد. به جهت محدودیت‌های کتاب درسی، وجود کتاب کار و فعالیت‌های تکمیلی استاندارد در کنار درسی، امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است تا شما بتوانید در طول سال تحصیلی از آن استفاده کنید. استفاده از کتاب های کمک درسی شاید بسیار رایج باشد ولی باید در نظر داشته باشید که این کتاب ها در انواع مختلفی عرضه شده و در این مقاله قصد داریم در این زمینه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم. با توجه به قابلیت های پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال بسته به اکثر کشورهای جهان، چی بخونم امکان ارسال بسته های پستی شامل کتاب و لوازم تحریر به خارج از کشور را فراهم نموده است.

  • هر کدام از انتشارات نامبرده شده از بدو تحصیل دانش آموز تا پایان تحصیلات قبل از ورود به دانشگاه با توجه به نیاز دانش آموزان در پایه های مختلف و مخصوصا دانش آموزان کنکوری، سعی کرده اند در مجموعه های مختلف به نشر کتاب بپردازند.
  • در این پایه حال و هوای دانش‌آموزان تغییر کرده و ممکن است استرس برای کنکورشان شروع شود، بنابراین به کمک بیشتری برای تسلط بر دروس نیاز دارند.
  • با پیشرفت تکنولوژی راه افتادن در خیابان ها و اتلاف وقت، انرژی و پول برای خرید کالا، کار بیهوده ای بنظر می رسد؛ مخصوصا وقتی که با اطلاعات کافی خرید می کنیم و می دانیم می خواهیم کدام کتاب را بخریم.
  • از سوی دیگر با کمک معلمان و دبیران می توانید کتاب های مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • در این کتاب‌ها سعی شده تا از ادبیات رسمی استفاده شود تا کودک پیش از سوادآموزی کامل، دچار مشکل کژخوانی و ابهام نشود.

دانش آموزان با ورود به مهم‌ترین مقطع دوره مدرسه یعنی دوره دوم دبیرستان، نیازمند هستند تا با جدیت و تلاش بیشتری برای مطالعه کتاب‌های درسی خود اقدام کنند چراکه سه‌ساله پایانی مقطع دبیرستان با انتخاب رشته آغاز و با ثبت‌نام در کنکور سراسری به پایان می‌رسد. به همین دلیل این دوره سه‌ساله تحصیلی یعنی سال‌های دهم، یازدهم و دوازدهم، مهم‌ترین و اصلی‌ترین پایه تحصیلی دانش آموزان در دوران تحصیل در مدارس به‌حساب می‌آید. برای خواندن کتاب کمک درسی متوسطه دوم، معمولاً به مربی یا معلم نیازی نیست و دانش‌آموزان می‌توانند به صورت خودآموز از این کتاب استفاده کنند. با این حال، در صورتی که دانش‌آموز نیاز به راهنمایی بیشتر یا توضیحات دقیق‌تر دارد، می‌تواند با مربی یا معلم خود مشورت کند.

سوالات متداول (FAQ)

برای خرید بهترین کتاب های کمک درسی با ارسال رایگان به اقصی نقاط شهر تهران و سایر مراکز استان‌ها و همچنین پشتیبانی 24 ساعته آنلاین و تلفنی سفارش‌ها، فقط کافی ا‌ست خرید خود را در سایت ثبت کنید. انتشارات گاج را دانش آموزان همه مقاطع می‌شناسند و کسی نیست که از این کتاب‌های کامل و عالی استفاده نکرده باشد. کتاب های کمک درسی گاج دارای درسنامه، حل تمرینات کتاب درسی، ارائه تمرینات اضافه با راه حل تشریحی، تست‌های تالیفی و آزمون‌های پایان فصل هستند که می‌توانند نقش موثری در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان داشته باشند.

بانک نهایی سلامت و بهداشت دوازدهم خیلی سبز

کتاب کمک درسی متوسطه دوم قیمت خرید کتابکو | کتابکو

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار