کتاب های کمک درسی سوم ابتدایی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

کتاب های کمک درسی سوم ابتدایی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکیو دانلود کتاب صوتیاست که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است.

کتاب‌های کمک ‌درسی چهارم برای ریاضی، فارسی و علوم

اگر قصد خریدکتاب کار سوم دبستانرا دارید، این مطلب برای شماست. این کتاب تالیف بهاره اخگری است و شامل نمونه سوال تشریحی است. استفاده از کتاب‌های دیکته برای دادن تمرین‌های متناسب با کتاب فارسی دبستان یکی از بهترین روش‌ها برای تقویت نوشتار کودکان است. برای این منظور شما می‌توانید از کتاب‌هایی استفاده کنید که منطبق بر کتاب فارسی دبستان باعث تقویت دیکته کودکان می‌شود. علاوه‌براین اگر به دنبال کتاب آموزشی مناسب برای نوجوانان نیز هستید، پیشنهاد می‌کنیم صفحه کتاب آموزشی نوجوان را مشاهده کنید. امکان خرید کتاب درسی و کمک درسی با تخفیفات ويژه و ارسال سریع در یونیکتاب وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی فرآموز

کتاب‌های کمک آموزشی بسیار مناسب و مفید برای تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی بررسی کنید تا دبیرستان هستند. حال بعد از گذشت یک دهه به این فکر افتاده ایم که فروشگاه مجازی بصورت حرفه ای راه اندازی کنیم تا بتوانیم در سراسر کشور عزیزمون سرویس و خدمات درجه یک ارائه دهیم. در سال‌های اخیر به دلیل آموزش غیرحضوری، وجود نواقص یا اشتباهاتی در نحوه یادگیری دانش‌آموزان، موجب نگرانی بسیاری از خانواده‌ها شده‌است. این موضوع به ویژه در مورد دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی که در حال یادگیری مفاهیم پایه هستند، نگرانی‌های بیشتری را به همراه داشته است. با این وجود می‌توان در سال‌های پیش‌رو با همکاری خانواده‌ و مدارس و به کمک ابزارها و منابع کمک‌درسی این کمبودها را تا حد زیادی جبران کرد.

این کتاب تالیف محمد برجی اصفهانی و هادی عزیززاده است. این کتاب تالیف سیده نجمه حسینی است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است. این کتاب تالیف گلزار فرهادی و مرجان ده حقی است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است. این کتاب تالیف محمدرضا فاتحی نسب است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است. این کتاب تالیف سمانه نومیری است و شامل درسنامه و نمونه سوال تشریحی است.

  • لازم به ذکر است علاوه بر کتاب‌های کمک درسی مقطع اول دبستان، می‌توانید مجموعه دی وی دی‌های همه درسام را نیز برای فرزندانتان تهیه کنید تا با استفاده از آن یکی از جدیدترین شیوه‌های آموزش را تجربه کنند.
  • این کتاب کار درس‌نامه‌ای خلاصه و کاربردی دارد که کل مباحث کتاب در آن پوشش داده می‌شود.
  • استفاده از کتاب‌های دیکته برای دادن تمرین‌های متناسب با کتاب فارسی دبستان یکی از بهترین روش‌ها برای تقویت نوشتار کودکان است.
  • درس ریاضی یکی از دروسی که خیلی از کودکان در آن مشکل دارند،‌ اما اگر از روش‌های اصولی و آموزش صحیح استفاده شود، درسی بسیار شیرین است.
  • یکی از دغدغه‌های اساسی والدین، کمک به پیشرفت درسی کودکان است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کتابکو می باشد. کتاب دارای بخش‌هایی شامل خلاصه‌ی درس با درج کلمه‌های مهم_خلاصه‌ی درس با جا‌های خالی کلمه‌های مهم – جدول کلمه‌های استثنایی ( مهم و عربی) _املای گروهی و چهار فعالیت مهم برای هر درس است. استفاده از مطالب چرب زبان با دادن لینک مستقیم به سایت به عنوان منبع بلامانع است.

کتاب کار ریاضی سوم دبستان خیلی سبز – کمک درسی – سوم ابتدایی – فروشگاه حاتمی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار