کتاب های کمک درسی دهم گاج مارکت | ketabko

این کتاب با سؤالات زیاد و سطحی بالاتر از سطح کتاب درسی، دانش‌آموزان را به چالش می‌کشاند. در این کتاب، در ابتدای هر بخش درس‌نامه‌ای مفید و جامع قرار دارد و در ادامه، سؤالات تشریحی و تست‌های تألیفی زیاد به همراه پاسخ‌نامه تشریحی ارائه شده است. کمتر کسی از دانش‌آموزان و اولیا آن‌ها هستند که از اهمیت پایه دهم بی‌اطلاع باشند.

این کتاب ها سعی در حل تمامی مشکلات و ابهامات درس‌های دانش‌آموزان دارند. مجموعه کتاب های من و درسام برای ایجاد تسلط بر روی مطالب کتاب درسی طراحی شده و مناسب امتحانات هستند. کتاب کار خیلی سبز، یکی دیگر از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی است که بین دانش‌آموزان درس‌خوان، محبوبیت زیادی دارد. همان‌طور که از نام این کتاب ها انتظار می‌رود، کتاب های کار خیلی سبز، برای تمرین و تکرار بیشتر طراحی شده‌اند. در این کتاب در کنار درس‌نامه‌هایی مختصر و مفید، تمرین‌ها و تست‌هایی در چهارچوب استاندارد کتاب ارائه شده که امکان تسلط بر دروس را بیشتر می‌کند.

دکتر کمیل نصری، دکتر ابوذر نصری، دکتر حسن محمد نشتایی و گروه آموزشی ماز وظیفه تالیف آن را بر عهده داشته اند. همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند.

بهترین کتاب های کمک درسی زبان انگلیسی دهم تجربی

کتاب های کمک درسی دهم گاج مارکت | ketabko برای درس عربی دهم تجربی 2 کتاب عربی تست دهم از انتشارات خیلی سبز و عربی دهم سری میکرو طبقه بندی گاج را بررسی کرده ایم. کتاب دروس طلایی پایه دهم این انتشارات یکی از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی است که موردتوجه دانش‌آموزان قرار گرفته است. کتاب های تست مبتکران، از جمله کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند که طرف‌داران زیادی دارند. در بخش آموزشی، درس‌نامه‌ای ساده و قابل‌فهم ارائه شده که در آن تمام مطالب درسی، تمرین‌های کتاب، نکات کنکوری و نکات تستی پوشش داده شده است.

کتاب گلبرگ دین و زندگی 1 دهم انسانی گل واژه

همه ی ما این رو میدونیم که در کنار کتاب های درسی باید کتاب های کمک درسی و آموزشی هم فراهم بشه تا هم باسوالات سال های گذشته آشنا بشیم و هم بتونیم خودمون رو محک بزنیم که اطلاعات ما در چه خرید کتاب کمک درسی دهم وضعیتی هست. به همین دلیل ما برای شما عزیزان برای مقطع تحصیلی سال دهم تجربی بهتین پک کتاب های کمک درسی سال دهم تجربی رو موجود کردیم. زبان انگلیسی دهم تست خیلی سبز مناسب رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد.

  • دکتر کمیل نصری، دکتر ابوذر نصری، دکتر حسن محمد نشتایی و گروه آموزشی ماز وظیفه تالیف آن را بر عهده داشته اند.
  • دین و زندگی دهم تست خیلی سبز در دسته کتاب های آموزشی قرار می گیرد.
  • اما روبرو شدن با دروسی چون فلسفه، جامعه‌شناسی و منطق آن هم برای اولین بار، نشان‌دهنده نیاز به استفاده از مکمل‌های آموزشی در پایه دهم انسانی است.
  • کتاب تست انتشارات خیلی سبز برای آن دسته از دانش‌آموزان طراحی شده که می‌خواهند از ابتدای کار برای کنکور آماده شوند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار