چند نوع دوربین مداربسته داریم؟ معرفی انواع دوربین های مداربسته دی ام اس | zview-cctv

امروزه استفاده از ادوات امنیتی مانند دوربین مدار بسته در سرتاسر دنیا رایج است. دوربین های مدار بسته جزئی جدا نشدنی از سیستم های امنیتی به شمار می آیند و در ابتدا فقط برای مکان های امنیتی مانند زندان ها و کلانتری ها استفاده میشد. اما با توجه به روند افزایش جمعیت، این دوربین ها امروزه برای تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید بهترین نوع دوربین مداربسته و نصب آن، می توانید از نصاب دوربین مدار بسته در تهران، شیراز و سایر شهرهای دیگر، از طریق ثبت درخواست رایگان در سایت یا اپلیکیشن “خدمت از ما” کمک بگیرید. یکی از مزیت های اسپید دام وجود محافظ طلقی است که به دلیل نصب در ارتفاع بیش از 3 متر و زاویه قرار گیری لنز دوربین در کاور طلقی، جهت لنز دوربین اسپید دام مشخص نیست.

  • Bnc یا british naval connector نوعی فیش ارتباطیست که به منظور اتصال کابل های کواسیال بکار می رود.
  • البته این دوربین های قابلیت گردش ندارند و برای ثبت تصویر از یک مکان ثابت تصویربرداری می کنند.
  • بنابراین قبل از اقدام به خرید دوربین تا پایان این مطلب همراه ما باشید.
همان گونه که می دانید، مجله خبری دوربین مداربسته بسیار وسیع و دقیقی در این مجموعه ها مورد نیاز است. به دلیل آن که محیط های صنعتی و کارخانه ای بسیار بزرگ هستند و کنترل تمامی مجموعه های ان کاری سخت و پیچیده می باشد. به منظور نظارت بر کارکنان و بررسی عملکرد آنها کارفرما میتواند ، دوربین را در محیط کار نصب کند.

نوع دوربین مدار بسته براساس کیفیت تصویر

بعنوان مثال در گذشته دوربین ها در فروشگاه ها صرفاً جهت نظارت بر مشتریان و پیشگیری از سرقت و سوء رفتار نصب میشد. اما امروزه دوربین ها قابلیت های متفاوتی دارند و فقط برای نظارت بر مشتریان مورد استفاده قرار نمی گیرد. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید. امابه طور فنی میتوان از آنها برای ویدیو تلفن و کنفرانس‌ها نیز استفاده کرد.

http://babolmusic.ir

خرید دوربین مداربسته در اماکن صنعتی علاوه بر حفظ امنیت، امکان کنترل و نظارت بر فعالیت کارمندان را به شما می دهد. دوربین های صنعتی بهتر است از قابلیت دید در شب، کنترل از راه دور و همچنین مقاومت بالا برخوردار باشند. بانک ها از دیگر اماکنی هستند که استفاده از دوربین های مدار بسته و ضبط کننده ویدئویی برای آنها ضروری به حساب می آید و در حقیقت بهترین راه حل امنیتی برای این کاربری همین نصب دوربین مداربسته است.

دوربین مداربسته با ضبط صدا چیست و چه کاربردی دارد؟

دوربین‌های تحت شبکه جهت رفع عیوب و ضعف‌های دوربین‌های آنالوگ پدید آمدند. در این دوربین‌ها بجای سیگنال‌های آنالوگ از پالس‌های دیجیتال برای ارسال داده‌ها استفاده می‌شود. در دوربین‌های دیجیتال از زمان دریافت تصاویر به صورت داده‌های دیجیتال تبدیل شده و در نهایت کیفیت تصاویر بسیار بالاتر از دوربین‌های آنالوگ خواهد بود. با وجود پیشرفت قابلیت های امنیتی دوربین های مدار بسته مدرن، گزینه ارزانی به حساب نمی آیند و ضمن اینکه یک سیستم پیشرفته، راه‌حل های امنیتی بسیار ارزشمندی را ارائه می کند. یکی از مهم‌ترین عواملی که باید در هنگام خرید یک سیستم امنیتی مدار بسته در نظر بگیرید فضای ذخیره سازی یا هارد است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار