پنج قانون درباره نصب دوربین مداربسته Meant To Be Broken

این دوربین ها میتوانند در مواردی همچون یافتن اطفال گمشده، نظارت بر ترافیک، در جلسات عمومی، در اماکنی که پلیس نیاز به مراقبت بیشتر دارد و همچنین در مواردی که زنگ خطر به صدا در آمده است و … به طور کلی می توان گفت قسمت هایی مانند راه پله ها، پارکینگ خودرو، پنجره هایی که رو به خیابان هستند نیاز به نصب دوربین در آن ها بیشتر احساس می شود. درب پشتی و جلویی منزل، پنجره های رو به خیابان، فضاهای باز مانند حال و آشپزخانه، خیابان یا کوچه، راه پله ها، پارکینگ، تراس از جمله مکان های مهمی هستند که نصب دوربین در آن ها اهمیت بیشتری دارد. قبل از خرید دوربین مدار بسته خوب است که در مورد ویژگی ها و عواملی که بر کیفیت عملکرد و قیمت دوربین مداربسته تاثیر می گذارند، آگاه شویم و با اطلاعات بیشتری نسبت به خرید دوربین مدار بسته اقدام کنیم. اما فاکتور های خرید دوربین به موارد بیشتری اشاره می شود که با شناخت آن ها می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. دوربین های مداربسته بر اساس 2 فاکتور بسیار مهم قابل دسته بندی هستند که تکنولوژی و طراحی بدنه خود به دسته بندی مجزا شناخته می شود.

دوربین پس از نصب روی دیوار با کمک دریل و پیچ باید به یک منبع برق وصل شود. اما باید به زاویه دید و عوامل محیطیایکه ممکن است در ارسال تصویر اخلال ایجاد کند، در نظر گرفته شود. اهمیت نصب دوربین مدار بسته نه تنها در مورد عوامل خارجی که در مورد عوامل داخلی سیستم نیز احساس میشود. به علاوه، در خانه های ما نیز با توجه به رشد روز افزون جرایم و انواع آن در جامعه اهمیت نصب دوربین مدار بسته احساس میشود. برای انجام امور نصب دوربین مداربسته و یا تعمیر دوربین مدار بسته، با بدادم برس تماس بگیرید. ما در بدادم برس تیمی حرفهای جهت نصب دوربین مداربسته تشکیل دادهایم تا نصب دوربین مدار بسته در منزل و شرکتها را با بالاترین کیفیت انجام دهند. این تحقیقات که در بسیاری از آن ها با افراد مصاحبه صورت گرفته است این نکته را تحقیق کرده اند که آیا فروشگاه هایی که از سیستم های نظارتی استفاده کرده اند با افزایش جمعیت روبرو شده اند یا خیر.

نکته مهم در این جا آن است که در صورتی که مشتریان در یک مکان احساس آرامش داشته باشند باعث ارتقای وضعیت اقتصادی و فروش فروشگاه میشود. نصب دوربین در منزل به شما این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده حتی در زمان هایی که از منزل تان دور هستید بتوانید وضعیت آن را به راحتی ببینید و کنترل کنید. اگرچه سیستم نظارتی استفاده از نگهبان تاحدودی موجبات ایجاد امنیت را در فضاهای بخصوص تجاری فراهم آورده است، لکن این عنصر حفاظتی به حد کافی گسترده نیست تا بتواند از تمامی محدوده و به نحو احسن حفاظت کند. برخی از این دوربین ها دارای رم داخلی (کارت Micro SD) هستند که می توانند تصاویر را بدون نیاز به ذخیره سازی در این رم ذخیره کنند، اگرچه فضای این رم ها محدود است و برای همه دوربین ها متفاوت است. قبل از نصب دوربین مدار بسته از سالم بودن همه تجهیزات مطمئن شوید. چرا که هزینه زیادی به دنبال دارد و از طرفی هم نیازی به تحت نظر گرفتن همه قسمت های منزل نیست. چرا که این دستگاه به عنوان مغز سیستم شناخته می شود و وظیفه ضبط و ذخیره سازی داده های دوربین ها را برعهده دارد. دوربینهای wifi به دو دسته تقسیم میشوند : الف – دوربین مداربسته بدون دستگاه مرکزی : این دوربینها از طریق تکنولوژی wifi به یک اکسس پوینت wireless متصل میشوند و تصاویر را در شبکه پخش میکنند .

دوربین های تحت شبکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و میتوان از آن ها برای کار های حساس با دقت بالایی همانند تشخیص پلاک خودرو , کنترل تعداد عبور و مرور و دنبال کردن هدف های متحرک و از این دست کارها مورد استفاده قرار داد. دوربین مدار بسته همچنین می توانید با در دست داشتن سابقه ای از مشتریان سوء استفاده کننده به محافظت از جان کارمندان شما نیز کمک کند. دوربین های مدار بسته نه تنها در شناسایی مجرمان بسیار کار آمد هستند، بلکه در پیشگیری از وقوع جرم نیز حائز اهمیت اند. به این صورت تمام رفت و آمد ها کنترل و ضبط می شوند. شیوه تنظیم نرم افزارها با هم فرق دارند ولی کلیت یکسان می باشد. سیستم های مداربسته، بسته به نوع كاركرد های خود به تجهیزات متنوعی نیاز دارند كه براساس نوع عملیات نظارتی كه قرار است انجام شود تغییر میكنند. نصب دوربین مدار بسته در محل کار و شرکت ها از اهمیت به خصوصی برخوردار است که در این قسمت راجع به آن صحبت خواهیم کرد. هر شخصی باید با توجه به مکان مورد نظر، شرایط نوری محل نصب دوربین، فاصله تحت پوشش دوربین مداربسته، ارتفاع و نوع کاربری خود مدل دوربین مداربسته با ویژگی های مورد نظر را انتخاب کند.

اولین اقدام برای نصب دوربین مدار بسته در منزل این است بدانیم که چه مکان هایی از منزل بیشتر احتیاج به کنترل و نظارت دارد و اولویت نصب در سایت zview-cctv آن مکان هاست. نصب دوربین مدار بسته تنها یکی از خدمات ما در زمینه نصب، تعمیر و نگهداری تاسیسات خانگی و اداری است. نیست. تنها کافی است با شماره تلفنهایی که در هر صفحه میبینید، تماس گرفته و درخواست خود را اطلاع دهید. هم در روز و هم در شب، آنها تصاویر ویدیویی واضحی را ضبط می کنند که در شرایط نوری متفاوت پنهان نمی شوند. دوربین مدار بسته HDsdi : دوربین های با تکنولوژی HDsdi قبل از دوربین های مدار بسته HDtvi و HDcvi به بازار آمدند ولی بدلیل اینکه کیفیت و کارایی این انواع جدید بهتر است زیاد استفاده نمی شوند. به عبارتی اتخاذ روش هایی برای پیشگیری از سرقت که اساسی ترین مولفه اهمیت نصب دوربین مدار بسته است. برای نصب دوربین در فضای بیرونی و روی دیوار خانه مناسب ترین ارتفاع برای نصب 3 متر است.

اگر دوربین ها یک حادثه را ثبت کنند و پلیس سریعاً و بر اساس مشاهده تصاویر به دستگیری مجرم در محل و قبل از ترک آن بپردازد، ذخیره سازی تصاویر واقعه میتواند در محکومیت مجرم و در واقع درخواست فرجام کردن موثر واقع شود. همچنین می توان سیم کشی ها را به نحوی پوشش داد که در معرض دید نباشند و نظم محیط را حفظ کنند. نتایج این تحقیق بسیار پیچیده است اما به طور خلاصه می توان گفت که استفاده از سیستم های نظارت تصویری( مانند نصب دوربین مدار بسته ) در یک مکان باعث آرامش افراد شده است. امروزه تکنولوژی پشت این سیستم ها بسیار پیچیده و فوق العاده پیشرفته است و حتی می توان دوربین را به موبایل، رایانه یا حتی تلویزیون معمولی منزل نیز وصل و محتوای آن را مشاهده نمود. چگونگی طراحی سیستم های امنیتی متناسب با پروژه های مورد درخواست مشتری برای جلوگیری از حفره های امنیتی را بیاموزید، کار با انواع DVR, NVR را فرا بگیرید، با منوها و انتقال تصویر به روشهای مختلف در شبکه های مختلف آشنا شوید، مدلهای کابل کشی سوکت زنی کابلها و عیب یابی سیستم های معیوب و رفع ایرادات را بیاموزید. تصاویر به دست آمده از این دوربین ها می توانند بسیار معتبر باشند لذا کیفیت تصویر در این سیستم ها، در صورتی که برای اهداف قضایی استفاده میشوند، بسیار اهمیت خواهد داشت.

دوربینهای IR در کشورهایی مانند سنگاپور، بالاترین امتیاز را دارند و یکی از پیشرفتهترین انواع دوربینها در این لیست هستند. این دوربینها افراد را در فاصله 12 متری شناسایی میکنند بنابراین زاویه دید باریکتر است ولی در مقایسه با دوربینهای 3.6 میلیمتری، به وضوح میتوانید افراد را در فاصله دوبرابری ببینید. به تعدادی که دستگاه ورودی دوربین دارد به آن دوربین را اتصال دهید. دوربین لامپی قابلیت اتصال وای فای و اتصال به مودم اینترنت را دارد و از راه دور هم می توانید تصاویر را به صورت زنده ببینید. علاوه بر آنچه که گفته شد،حضور دوربین مداربسته به عنوان یک راه حل جامع امنیتی می تواند در بهبود بهره وری کارکنان نقش بسزایی را ایفا کند. نوعی دیگر از دوربین های مداربسته که بر روی سقف نصب می شوند و به آنها دروبین های مداربسته دام یا سقفی گفته می شود.این دوربین ها در صورت داشتن لامپ های مادون قرمز از نوع دید در شب هستند و در صورت عدم وجود لامپ های مادون قرمز بر روی به آنها دوربین دیواری دید در روز گفته می شود ساختار این دوربین ها می تواند IN Door (برای فضای داخلی) و یا OUT Door (برای فضای بیرون یا محیط های بدون سقف) باشد.

همچنین این نوع دوربین مداربسته همانند سایر دوربین ها قابلیت دید در شب را نیز دارد و از نظر کیفیت ثبت تصاویر از 1 تا 12 مگاپیکسل را در برمی گیرد.استاندارد IP در دوربین مداربستههمچنین این نوع دوربین مداربسته همانند سایر دوربین ها قابلیت دید در شب را نیز دارد و از نظر کیفیت ثبت تصاویر از 1 تا 12 مگاپیکسل را در برمی گیرد. جهت بهرهمندی از خدمات نصب دوربین مدار بسته یا تعمیر دوربین مدار بسته، نیازی به ثبت سفارش در سایت، نصب اپلیکیشن، تکمیل فرم و … یکی از مکانی که در آن نصب دوربین مدار بسته در منزل توجیه دارد، درب های منزل، درب ورودی و پارکینگ است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار