پایه نگهدارنده دریچه کولری موبایل نیتو NITU NH6 موبایل برتر

پایه نگهدارنده دریچه کولری موبایل نیتو NITU NH6 موبایل برتر

در این شرکتانواع دریچه کولردر طرح ها، رنگ ها و متریال های متنوع ساخته می شود. انواع دریچه کولر درکانال سازیشرکت تهران دما آرکا تولید و عرضه می شود. در این مرکز تولیدی تمامی دریچه های تنطیم هوای جدید و به روز دنیا از جمله مشبک، دریچه دیواری، سقفی و انواع مدل های خطی عرضه می گردد. همه ی کالاهای نام برده شده با استفاده از متریال های با کیفیت تولید و عرضه می شوند.

  • یکی از مهم ترین مزایای این نوع دریچه، سبک و قابل شستشو بودن آن است.
  • در نظر داشته باشید هدف نهایی از ارائه نظر درباره کالا ارائه اطلاعات مشخص و دقیق برای راهنمایی سایر کاربران در فرآیند خرید یک محصول توسط ایشان است.
  • دریچه فن کویل دربی برای بازدید دستگاه فن کویل محسوب می شود.این دریچه از آلومینیوم،چوب و پی وی سی قابل ساخت می باشد.
  • با توجه به ورقی بودن جنس قاب در صورت نیاز به افزایش عرض فریم به راحتی می توان این تغییرات را در زمان ساخت انجام داد.

کانال کشی و تعبیه دریچه کولر آبی یا تهویه در داخل این ساختمان ها یکی از ضروری ترین برنامه مهندسین برای آسایش ساکنین می باشد. هوای خروجی از دریچه های کولری را میتوان با دمپرهای متفاوت کنترل کرد. این اهرم ها به صورت بالا پایین با یک دسته کوچک، یا اینکه توسط یک ولوم به سمت چپ و راست و یا حتی به صورت پیچ گوشتی خور تولید و عرضه میشود. این دریچه ها در ابعاد مختلف و متنوع بر اساس خواست و نیاز مشتری تهیه می شوند. نصب آنها سریع و آسان بوده و با پیچ های خودکار یا چوبی به راحتی انجام می شود. دریچه کولر اسلوت چه کاربردی دارد؟ این محصول مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

دریچه سقفی

این دریچه از جنس پروفیل آلومینیوم ساخته می شود و دارای دمپر برای امکان تنظیم فشار هوا یا امکان انسداد ورود هوا را میدهد. قاب این دریچه ها بطور مشخص از قالب پروفیل آلومینیوم و پره های آن نیز از ورق آلومینیوم بصورت پرسی و فابریک ساخته می شود. وقتی موبایل خود را روی این هولدر دریچه کولری قرار می دهدی همانند دو دست موبایل شما را برایتان محکم نگه می دارد. دریچه کولر دیواری در مدلهای دو طرفه ، خطی، اسلوت با دمپر کشویی، قاشقی ولومی و ۷ و ۸ قابل تولید می باشد. جنس این دریچه ها می‌تواند از از جنس آلومینیوم و یا آهن و یا گالوانیزه و یا استنلس استیل تولید دریچه کولر شود.

فروشگاه تخصصی لوازم جانبی پیشرو دیجیتال

قیمت دریچه کولر طرح چوب با توجه به ابعاد (طول و عرض) دریچه محاسبه می شود. قیمت ورق ام دی اف خریداری شده بر روی مبلغ دریچه های چوبی تأثیر گذار می باشد. همچنین به دلیل اعمال ظرافت های جزئی در هنگام تولید دریچه کولر چوبی قیمت این محصول نسبت به سایر محصولات بیشتر می باشد.

شرکت تهران دما آرکا دریچه کولرهای خود را به صورت تک و عمده عرضه می نماید. برخی از مشتریان نیاز به تعویض دریچه کولر های منازل خود دارند. تهران دما آماده ی ساخت و ارائه ی دریچه کولرهای سفارشی مشتریان بر اساس نیاز آن ها می باشد.

همچنین تهران دما به صورت عمده دریچه کولر های خود را به کارفرمایان و انبوه سازان بزرگ کشوری ارائه می نماید. جهت ثبت سفارش دریچه کولر ابتدا با کارشناسان فروش شرکت تهران دما تماس بگیرید. پس از اینکه ابعاد و نوع دریچه کولر خود را انتخاب کرده و به کارشناسان فروش انتقال دادید. در پایان بعد از تأیید نهایی محصول دریچه کولر واریزی را به صورت اینترنتی به شماره حساب مورد نظر ارسال می نمائید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار