ویدئو وال (Video Wall) – ویدئو وال

برخی از تولیدکنندگان پانل تمایل دارند براکتهایی با طراحی سفارشی برای نصب ویدیو وال ارائه دهند، اما میتوان از پایههای استاندارد نیز برای نصب ویدیو وال استفاده کرد. ویدئو وال LED سه بعدی در واقع ترکیبی از فناوری دیجیتال سه بعدی و نمایشگر LED انعطاف پذیر سنتی، برای تولید تصاویر سه بعدی است. اخیراً تعداد زیادی از صاحبان برندها، اثرات غیرمنتظره ویدئو والهای LED تبلیغاتی را به عنوان یک رویکرد جدید پیش بینی می­کنند. پیش بینی میگردد در صورت استفاده از کیفیت مناسب تلویزیونها و استقرار آن در موقعیت مکانی مناسب کل سرمایه .گذاری طرح در کتر از ۲ سال برگشت یابد. این تلویزیونها به صورت معمول برای تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار میگیرند. همانطور که هنگام انتخاب اندازه مناسب یک تلویزیون یا پرده نمایش ویدئو پروژکتور برای اتاق کنفرانس، فاصله صندلی بینندگان از صفحه نمایش یکی از نکات مهم در نظر گرفته میشود، فاصله ای که بینندگان با ویدئو وال در فضای باز دارند نیز مهم است. یا تصاویر و صدای سایر دستگاه ها بوسیله انواع انواع کابل به ویدئو وال انتقال یابند. برای ساخت تابلو روان از دیودهای نورانی که در یک صفحه قرار دارند استفاده میشود تا از طریق کامپیوتر، نوشتهها و تصاویر نمایش داده شوند. ما توصیه میکنیم از نمایشگرهایی با حاشیههای باریک برای مشاهده یکپارچه و باکیفیت محتوا استفاده کنید.

نمایشگر LED سه بعدی از فناوری نمایش دو بعدی سنتی عبور میکند تا با ارائه یک تجربه بصری جدید، توجه مخاطب را به خود جلب کند. کارمندان فناوری اطلاعات همیشه در حال کار هستند و سیستم مدیریت محتوای ویدئوی وال شما باید با آنها هماهنگ باشد. برای اینکه درک درستی از عمر مفید این محصول داشته باشید، باید بگوییم که نمایشگرهای خانگی نهایتاً 15 هزار ساعت عمر مفید دارند. برای این که در هنگام شست و شو و یا بارش باران از ورود آب به داخل تابلوهای روان جلوگیری شود در آنها از قطعه ای به نام واشر آب بندی استفاده می شود. به نوع طراحی در تابلو توجه کنید که این امر بستگی به نوع مین برد استفاده شده در تابلو روان شما دارد.

شما باید آب و هوای آن مکان را در نظر بگیرید مثلا آیا قرار است این سیستم و برای ساعات زیادی زیر نور آفتاب کامل قرار بگیرد، با در معرض باران شدید باشد و غیره. بدیهی است که یک ویدئو وال LED مناسب برای فضای باز باید در برابر آب و هوای محلی که قرار است نصب شود، مقاوم باشد. عینک سه بعدی نیز همین اصل را با جداسازی تصاویر و ارسال آنها به سمت چپ و راست بیننده برای رسیدن به جلوه­ی سه بعدی اتخاذ می­کند. انتخاب بهترین تابلو با توجه به سلیقه، طول عمر و ماندگاری، هزینه و با مد روز می باشد که ساخت تابلو روان و ثابت (led) با توجه به این که تقریبا از نظر زیبایی جلوه خوبی دارد و هزینه مناسبی نسبت به تابلوهای گرانقیمت دارد تقریبا مورد پسند اکثر کسانی است که نیاز به این نوع تابلو ها دارند و بر همین اصل است که آموزش ساخت تابلو روان و ثابت (ال ای دی) در اکثر آموزشگاه های کشور از جمله اموزشگاه ما، به عنوان یک رشته فنی برای دوستداران آن، آموزش داده می شود تا به محض آموزش دیدن وارد بازار کار شده و شروع به کسب درآمد از این شغل هبه عنوان تابلوساز کنند.

برای شروع، با ما تماس بگیرید. این تکنولوژی بسیار شبیه به تکنولوژی نمایش استاندارد است، به جز آن میتوان آن را برای کاربردهای بسیار بزرگتر تطبیق داد. نمایشگر LED سه بعدی جلوه­ای واقعی را به بینندگان ارائه می­دهد که تاثیرگذارتر و از نظر زیبایی شناختی دلپذیرتر از تصاویر ثابت در LED سنتی است که آن را به نقطه عطفی در فناوری نمایش، تبدیل میکند. بدون کمک عینک سه بعدی، چگونه این نمایشگر سه بعدی تصاویر واقعی ایجاد می­کند؟ یکی از مهمترین فاکتورهای تلویزیون شهری کیفیت تصاویر است. تعمیر تلویزیون شهری – تعمیر تابلو روان – فروش تابلو روانشرکت پدیده سازان به شماره ثبت 1806 تولید کننده تلویزیون شهری ، تابلو روان و اسکوربورد های ورزشی با بیش از 15 سال سابقه آماده اعزام کارشناسان خود جهت تعمیر و سرویس تلویزیون شهری ، تابلو روان و نمایشگرهای ال ای دی و فروش تابلو روان با کیفیت و قیمت مناسب به شما میباشد . هیچ فناوری دیگری را نمیتوان به اندازهای بزرگ کرد که مناسب استادیوم ورزشی باشد. تلویزیون شهری اصطلاحی است که به تابلو های بزرگی گفته می شود که در کنار چهار راه ها، اتوبان ها، بزرگراه ها، پارک ها و استادیوم های ورزشی بر روی دکل های بزرگی نصب شده و به صورت کاملا رنگی تصاویر ویدیویی را پخش می کند.

بدون شک یک نمایشگر دیجیتالی که از تکنولوژیهای پیشرفته برای تبلیغات استفاده میکند، میتواند خیلی بیشتر از روشهای اینترنتی و بیلبوردهای قدیمی و تک بعدی توجه مخاطب را به خود جلب کند. بنفش سبز وبنفش مکمل یکدیگر هستند برای ایجاد رنگهای مختلف درتلویزیون شهری از دوروش می توان استفاده کرد . امکان برخورد اجسام در مکان های مختلف شهر وجود دارد پس ضد ضربه باشد. پروسسورها امکان انتخاب بین ورودیهای مختلف و نمایش چندین ورودی به صورت همزمان PIP، به این صورت که عکس یا فیلم را بروی محتوا در حال نمایش نشان داد. در تلویزیون شهری آفلاین برای راه اندازی از بردهای کنترل استفاده می شود که تنها برای راه اندازی اولیه به کامپیوتر نیاز دارند و برای ادامه کار یعنی پخش فیلم ها و تصاویر نیازی به روشن بودن کامپیوتر ندارند. برای مشتری ایجاد جذابیت کند.

اداره های پلیس، سازمانهای امنیتی، شرکتهای خدماتی و دیگر نهادهای بزرگ که با اطلاعات زیادی سروکار دارند از LCD بزرگ و یا وال های دیواری LED در اتاقهای کنترل و مراکز عملیاتی برای نظارت بر فعالیت از طریق نمایش نمودار پویا و اعداد با تغییرات همزمان و لحظه ای یا ویدیوهای مرتبط استفاده میکنند. در همین حال، در سازمانهای مراقبت بهداشتی از وال های نمایش LCD بزرگ با قابلیت دریافت ورودی لمسی برای برقراری ارتباط و توضیح مشارکتهای عمده اهدا کنندگان استفاده میشوند. ۳۳درصد از عابرین از مقابل نمایشگرهای بزرگ شهری برای مشاهده پیام های در حال پخش توقف کرده یا مکث میکنند. نه تنها میتوان از آنها در فضای داخلی لابیهای اداری، فروشگاهها، یا اتاق جلسات بزرگ استفاده کرد، بلکه میتوان آنها را به صورت بومهای بزرگتر در فضای باز نصب کرد. سر و صدای ویدئو وال LED سه بعدی باعث میشود مصرف کنندگان، شاهد پیشرفتهای نوآورانه در فناوری نمایشگر و تأثیر بصری با کیفیت باشند که نه تنها نشان دهنده­ آینده­ی روشن نمایشگرهای تبلیغاتی است، بلکه یک نوآوری بزرگ در ترکیب هنر مدرن و فناوری است. اگر قصد دارید مانیتور صنعتی ویدئو وال را به فضای باز ببرید، نکات مختلفی را باید در نظر بگیرید.

بنابراین باید نماینده فروش ویدئو وال اصل با یک برنامه پشتیبانی بلند مدت و قدرتمند که نیازهای شما را برآورده میکند، انتخاب کنید. همانند انواع دیجیتال ساینیج ها ، طراحی و نمایش ویدئو وال نیز بر کارایی آنها تأثیر میگذارد. بزرگترین تفاوت آن با نمایشگر­های دو بعدی، ایجاد یک افکت سه بعدی با ساختاری متمایز از فناوری دیجیتال و تصویربرداری و تماشای آن بدون عینک است که بر روی بیلبوردها به نمایش میگذارد. علاوه بر این، فناوری نمایش سه بعدی با چشم غیر مسلح به جزئیات تصویر توجه بیشتری می­کند. نمایشگر LED سه بعدی یک نمایشگر LED انعطاف پذیر است که می­تواند تا 90 درجه خم شود و دو تصویر گرفته شده از زوایای مختلف را که در یک لنز ترکیب شده­اند را ارائه دهد. انواع تلویزیون شهری در ابعاد و کیفیت های مختلف از نوع افلاین وانلاین با گارانتی تعویض قطعات. لایت کیور اس دی آی SDI مدل Radii-Cal ساخت کشور استرالیا می باشد که در تولید آن از قطعات با کیفیت استفاده شده است. و طبیعی هست که هستند افرادی هم که با نداشتن تخصص محصولاتی را به مشتریان میدهند که بخاطر عدم تخصص کافی از قطعات درجه دو و یا از جنس فیک و بخاطر نداشتن تجربه کافی استاندارد هایی را که یک محصول خوب باید داشته باشد را رعایت نمیکنند…

سیستم مدیریت محتوای شما برای اطمینان از اینکه افراد غیرمجاز نمیتوانند وارد شوند و نمیتوانند از اطلاعات حساس استفاده کنند، به سیستمهای امنیتی لازم نیاز دارد. استفاده از ویدئو وال سه بعدی LED در فضای باز مثل ساختمان­ها دیگر برای تبلیغ و برندسازی، چیز جدید و منحصر به فردی نیست، این موضوع نشان دهنده­ی آن است که ویدئو والهای سه بعدی، برای مدت طولانی چه تاثیر بسزایی در افزایش فروش محصولات را در دهه گذشته داشته است. ویدیوی غیر فشرده توسط باند پایه های بسیاری مثل HDMI, DVI, ویدئو وال Display port,SDI مورد استفاده قرار می گیرد. تا چند سال پیش که ویدئو وال هنوز در بازار ایران رایج نشده بود ، مسئولان سالن های همایش و کنسرت ها از تلویزیون ها ال ای دی یا شهری برای نمایش اتفاقات صحنه استفاده می کردند ، اما پس از موجود شدن ویدئو وال استفاده از این مانیتور های صنعتی با کیفیت بالا بسیار رایج شد. برای یک ویدیو وال عظیم در کنار ساختمان، میتوانید از پنلهایی با وضوح پایینتر استفاده کنید که هزینه کمتری نیز دارند. زیرا خریداران و متقاضیان به دلیل نزدیکی هزینه و امنیت خاطر بیشتر جهت خرید اقدام می کنند. این که شخص برای تبلیغات دیداری و رسانه ای هزینه بسیار هنگفتی انجام میدهد برای هر شخصی قابل انجام نمی باشد و کسب و کارهای کوچک از پرداخت هزینه تبلیغات در رادیو و تلویزیون سر باز میزنند و برای آنها به صرفه نمیباشد.

نمایشگرهای صنعتی ویدئو وال روشی محبوب برای انتقال اطلاعات، نمایش محتوای تبلیغاتی و درگیر کردن مخاطب با نمای محتوای چند رسانهای هستند. برای جلوگیری از نمایش خطوط مواج به رفرش ریت بالایی برای پخش ویدئو نیاز دارید، در غیر اینصورت هنگام مشاهده تصاویر به دلیل عدم تطابق، اختلالاتی را مشاهده میکنید. تلویزیون شهری یا وال ال ای دی برای پخش تصاویر متحرک ( ویدئو ) و نیز ایجاد دیوار ویدیویی ( با صدا و بی صدا ) به کار گرفته می شود . در مقایسه با نمایشگرهای LED سنتی، نمایشگر LED سه بعدی الزامات بالایی برای پیکربندی نرمافزار و سختافزار دارد تا بهترین جلوه­ی نمایش سه بعدی با چشم غیر مسلح را ارائه دهد. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که بواسطه خرید تلویزیون شهری برای عرضه کنندگان کالا و خدمات فراهم می گردد این است که مخاطب ناخواسته و ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی می شود و نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. این نوع صفحات نمایش ( تلویزیون شهری ) بهترین انتخاب برای نمایش تبلیغات و پخش زنده یا تیزردر فضای باز و داخل سالن میباشد که در مقاله زیر به معرفی کامل آن می پردازیم . روشنایی بالا و قابلیت استفاده زیر نور مستقیم خورشید .

به طور طبیعی، مقاومت در برابر آب و هوا اولین نکته ای است که به ذهن شما میرسد. حتما به خوبی از اهمیت تبلیغات در جذب مشتری، افزایش فروش و در نهایت برندسازی آگاه هستید و این مسئله نیز برایتان روشن و ملموس است که تصاویر در تبلیغات تصویری و ویدئویی بازخورد و نتیجه بهتری دارند چون تصاویر همواره بهتر در ذهن آدمی ثبت میشوند. با افزایش اندازه صفحه نمایشگر، در نهایت دیگر مقرونبهصرفه نیست که فقط از یک صفحه نمایش استفده کنید بلکه استفاده از چندین نمایشگر در کنار هم از نظر اقتصادی منطقی تر است. در این نوع از سیستم ویدئو دیواری تصاویر از کنار هم قرار گرفتن لامپهای LED به صورت پیوسته ایجاد میشوند. ویدئو وال که به آن نمایش دیواری هم گفته میشود شامل چندین نمایشگر (تلویزیون یا مانیتور) می باشد که به دقت کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

همانطور که می دانید، ویدئو وال به یک مجموعه از مانیتورهای صنعتی گفته می شود که در کنار هم قرار می گیرند و تصویر بزرگی را شکل می دهند. هر یک از این نمایش گر ها در صورت دارا بودن وضوح تصویر بالا، می توانند اولین انتخاب برای بینندگان و همچنین مخاطبین باشند. به خصوص برای ویدئو والهایی که بسیار دور از محل کارمندان IT شما نصب شده اند – به عنوان مثال در یک فروشگاه محلی، یا در سراسر دانشگاه – نظارت از راه دور است که میتواند به شما کمک کند، مشکلات را به سرعت شناسایی و حل کنید، حداقل میزان خرابی را داشته باشید و بازگشت سرمایه خود را به حداکثر برسانید. داشتن جدیدترین و عالی ترینها همیشه سرگرم کننده و هیجان انگیز است، اما اگر نرم افزار و سخت افزار backend مناسب در محل موجود نباشد نیز بیمعنی است. پس از یکپارچه سازی با سیستم، می توان از طریق نرم افزار ویدئو وال این دستگاه ها را کنترل کرد. برخی از سیستمهای ویدئو وال می توانند با تجهیزات خارجی مانند بلندگوها، سیستم های کنفرانس، نور و سایه ها یکپارچه شوند. چه تجهیزاتی نیاز به یکپارچه سازی با سیستم شما دارند؟ پاور تابلو روان چیست و چه کاربردی دارد؟

پاور وظیفه مهمی بر عهده دارد و آن هم تبدیل برق 220 ولت شهری به 5 ولت است. ویدئو والهای تبلیغاتی سه بعدی در فضای باز، به دلیل سایز بزرگتر، تراکم پیکسلی بیشتر و عدم وجود عناصر فیزیکی با لبه­هایی که تصویر را غیرواقعی نشان می­دهد، تصویر سه بعدی واقع بینانه و متقاعد کننده­تری را نسبت به تصویر دو بعدی ارائه می­دهد. ما با حس کیهانی سه بعدی متولد شده­ایم، هنگامی که چشمان ما یک شی را می­بینند، به دلیل فاصله کم بین دو کره چشم، دو تصویر کوچک متفاوت ظاهر می­شوند، که مغز را قادر می­سازد مختصات فضایی بین اشیاء را محاسبه کند، بنابراین یک اثر سه بعدی ارائه می­دهد. ویدئو وال های ما قادرند بدون توقف و 24 ساعته فعالیت کنند. این پروسه بسته به نوع ویدئو وال و فضای مورد نظر می تواند متفاوت باشد. معمولا ویدئو وال های نسل جدید نسبت به ویدئو وال های قدیمی انعطاف پذیری بالاتری در طراحی و پیاده سازی دارند و پروسه نصب و اجرای ساده تری نسبت به نسل های قدیمی آن دارا می باشند. در این ویدئو سعی کردیم شما را به زبانی ساده با مزایای ویدئو وال آشنا کنیم. ممکن است کمی دور از ذهن به نظر برسد اما اهمیت امنیت محتوا فراتر از اینهاست.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار