واحد بسته بندی خرما + طرح توجیهی آپدیت بهار ۱۴۰۱

لگو در رنگ ها چشمگیر به نظر می رسد. زیرا در این صورت شرکت شما به چشمتان منسوخ به نظر می رسد. در حین طراحی لوگو باید از خود بپرسید که هدف از طراحی ش چیست و تخصص و وظیفه شرکت چیست؟ به عنوان مثال هدف اصلی از این استانداردها محافظت از کالا و حفظ ایمنی آن در برابر انواع عوامل طبیعی و مصنوعی است. بسته بندی آنها چیز فانتزیای نیست؛ فقط یک شمع در یک شیشه روشن است. فقط یک لگوی خوب می تواند به طور هدفمند در رشد شغل شما نقش داشته باشد. این لگو باید در یک نسخه فکس و همچنین در نسخه بی رنگ آن، تأثیر خوبی بگذارد. استفاده از یک پرسشنامه میتواند شروع خوبی باشد.

2- اگر کارفرما هستید: در صورتی که شما کارفرما هستید و قصد دارید برای کسب و کار خود یک لوگو سفارش دهید، باید با انواع سبک های لوگو آشناییت داشته باشید و لوگوهای مختلف را ببینید تا بتوانید سلیقه خود را به درستی تشخیص دهید. این روش تعادل خوبی بین عناصر مختلف لگو برقرار می کند. به یاد داشته باشید که لگو ها به روش های مختلف، در پلتفرم های مختلف و در قالب ها و اندازه های مختلف استفاده می شوند، بنابراین جزئیات پیچیده از بین می روند. ابعادش باعث می شود که براحتی در ابعاد مختلف و در ابزارهای مختلف استفاده شود. ۴ ساعت پیش در امام حسین.

طراح باید اطمینان حاصل کند که مخاطب می تواند پیام تجاری را که یک شرکت می خواهد از طریق طراحی لگو منتقل کند درک کند. در این حالت، طراحی لگو شما باید تأثیر خود را بر بینندگان بگذارد. یک طراحی ساده نیازی به توضیحی از طرف کارشناسان ندارد و حتی بینندگان معمولی می توانند فوراً پیامی را که لگو می خواهد منتقل کند، بفهمند. یک لگو پیچیده با رنگ ها، فونت ها و عناصر تزئینی زیاد می تواند برای بینندگان حواس پرتی باشد. نهایتا فونت لوگو نشان از حرفه ای بودن و قابل اعتماد بودن دارد.

نمونه طرح بسته بندی خرما

روزهای پیش از آزمون آیین نامه کافیست مروری روی نکته هایی که یادداشت کردهاید داشته باشید چند آزمون را مرور کنید. احتمال میرود با این پول اگر حساب شده و دقیق پیش بروید بازگشت سرمایه ماهی بین ۲ تا ۳ میلیون تومان را بعد از چند ماه داشته باشید. در بسته بندی اگر پوشش حفاظتی در حد كفایت نباشد، كالا از نظر فیزیكی آسیب میبیند اگر پوشش، اطلاعاتی نادرست داشته باشد، اعتماد مخاطب (خریدار) از بین میرود. مقوا در انواع مختلفی تولید میشود و انواع مختلف مقوا، ویژگیها و کاربردهای آن باهم فرق دارد. تعیین تعرفهی طراحی این نمادها کار مشکلی است و برای قیمت گذاری باید ارزیابیهای مختلف صورت گیرد. اما این نمادها باید از طریق کمپینهای تبلیغاتی مورد حمایت و پشتیبانی قرار بگیرند.

استفاده کنید. پس باید لوگوی مورد نظرتان در تمامی این ابزار بازاریابی به خوبی قابل رؤیت باشد. در عین حال کمی پیچیده است. اغلب این کسب و کارها برای آنکه بتوانند محصولات خود را در مدت زمان کمی به فروش برسانند تمام تلاش خود را میکنند و در همه عرصهها انرژی خود را صرف میکنند اما از بسته بندی محصولات خود غافل میشوند. با توجه به گستردگی کسب و کارهای اینترنتی، هرروزه تعداد زیادی لوگو به لوگوهای ثبت شده در دنیا افزوده می شود.

کاربران با استفاده از ابزارهای این سایت می­توانند لوگوهای از قبل طراحی شده را به سلیقه خود شخصی­سازی نمایند. یکی از ویژگی های لگو های شرکت های جهانی این است که همه آن ها یک اثر به یاد ماندنی هستند. یکی از اصلی ترین ملزومات و ویژگی های طراحی لوگوی عالی این است که باید روی یک مفهوم ساده ساخته شود. طراحی بسته بندی مهمترین مراحله قبل از تولید بسته بندی است. در هوای بسیار گرم سطح جاده نرم می باشد -کدام مورد زیر از این مسئله تاثیر پذیر است ؟ در مرحله اول باید خلاقیت به خرج دهید و لوگوی خود را تهیه کنید، این بخش بستگی به انتخاب شما دارد – ممکن است بخواهید ابتدا به صورت دستی طراحی کنید و سپس آن را در رایانه ویرایش کنید (برای این کارIllustrator برنامه مناسبی خواهد بود) یا ممکن است ترجیح دهید از ابتدا با استفاده از جلوه های تایپوگرافی طراحی کنید ( در این صورت باید از InDesign استفاده کنید).

نمونه طراحی بسته بندی صنعتی

بسیاری از مردم علاقه دارند از بسته بندی محصول پس از اتمام محصول استفاده کنند. این محصولات بیشتر سفید هستند و تایپوگرافی سیاه و ساده ای دارند. نیکلاس آپپر با ریختن غذا در کوزه های شیشه ای و بسته بندی آن با استفاده از چوب پنبه و موم اینکار را انجام و سپس آنرا در آب جوش قرار داد. این نکته را فراموش نکنید که راه حل شما ممکن است قبلا هم به ذهن فرد دیگری رسیده باشد، پس حتما در مورد فکری که در سر دارید تحقیق کرده و بی گدار به آب نزنید. بر خلاف سایت های دیگری که برای ویرایش لوگوها یک ویرایشگر کامل ارائه می دهند، این سایت گزینه های بسیار محدودی را ارائه می دهد.

این نکته را به طراحان و صاحبان مشاغل خاطر نشان می کنیم، هر آنچه شما را در کار موفق می کند، وجه تمایزی است که با سایر رقبای ایجاد می کنید. بهترین راه برای طراحی راحت تر لوگو در هر نرم افزاری، چه فتوشاپ یا کورل دراو این است که آن را بصورت گام به گام انجام دهید تا از پیچیدگی های کار کاسته شود. از نگاه به نتیجه نهایی، ممکن است شما فکر کنید که این یک دوره ی خاص در طراحی لوگوبا دست است.

نمونه بسته بندی

در این مرحله، شما نمیخواهید زمان زیادی را به تکمیل طرحهای خود اختصاص دهید. طرحهای نامناسب درجه دو و همچنین طرحهایی که مورد علاقه شما نیستند را حذف کنید زیرا همیشه این احتمال وجود دارد که مشتری آنها را انتخاب کند. اما برخی اصول اساسی برای ایجاد یک لگوی منحصر به فرد وجود دارد. از این رو برند مورد نظر به سرعت و شدن شهرت می یابد. حالا یاد گرفتید که به راحتی طراحی لوگو رو انجام بدید و هر رنگ و متنی که بخواین برای اون مشخص کنید. هرکدام از این برنامهها قابلیتهای متفاوتی را به استفاده کنندگانشان ارائه میکنند .بعضی از آنها مخصوص طراحها هستند و بعضیها برای کمپانیهای بزرگ و قالبسازیها ساختهشدهاند معمولا امکاناتشان به صورت اپشن هستند و شما می توانید هر قابلیتی که می خواهید را خرید کنید. به همین ترتیب، اگر لگو به عنوان بخشی از طراحی بیلبورد در سطح بزرگی از یک بیلبورد ظاهر شود، لگو نباید تناسب خود را از دست بدهد.

برای چاپ طراحی بر روی این ظروف از لیبل یا سلفون استفاده میشود؛ بدین صورت که طرح مورد نظر بر روی لیبل پشت چسب دار چاپ شده و بر روی بسته بندی قرار میگیرد. همچنین باید یک طراحی مقیاس پذیر، همه کاره و به یاد ماندنی باشد. یک لگو قوی عناصر کمی دارد که هر یک از آن ها به راحتی قابل شناسایی هستند و برای آنچه که امیدوارید ارتباط برقرار کنید، کامل و مفید هستند. اکثرا در یک اندازه و مدل هستند و طراحی بسته بندی پاکت چیپس را با کمی زحمت تغییر دادهاند تا با محصول رقیب متفاوت باشد. 5. پارامترهای فنی را نمونه طراحی لوگو نوشتاری در نظر بگیرید. ما در مقاله طرح کارتن در مورد پارامترهای اصلی یک طرح خوب صحبت کرده ایم. کشور ایران به لحاظ قرار گرفتن در این منطقه جغرافیایی ، از نظر کشت خرما و توسعه باغات خرما دارای مزیت مناسبی می باشد . برای موفقیت در فروش لازم است كه رنگ بستهبندی با طبیعت و اثرات محصول ارتباط نزدیك داشته باشد.بعد از این، نوبت به رنگ می رسد.

نمونه طراحی بسته بندی ادویه جات

درکل برای هرنوع بسته بندی موادغذایی و فروش در بازار به مجوزهای وزارت بهداشت از جمله تاییدههای کیفیت محصول و همچنین سیب سلامت محصول بسته بندی شده احتیاج دارید. در صورتی که محصولات شما، بزرگتر از سایزهای استاندارد کارتن پستی هستند، میتوانید از شرکتهای معتبر تولید کنندهٔ کارتن پستی، برای سفارش جعبههایی با ابعاد دلخواه کمک بگیرید. برای مقیاس پذیر بودن طراحی لوگو، آن را با کمک شبکه های طراحی بکشید. امیدواریم که این اصول طراحی لوگو به شما کمک کند تا یک لگوی منحصر به فرد برای تجارت خود ایجاد کنید. این لگو به مشتریان کمک می کند تا محصولات شرکت را شناسایی کنند.

نمونه طراحی بسته بندی در ایلوستریتور

برای مثال برای طراحی لوگوی یک موسسه حقوقی استفاده از نام موسسه بدون هیچ تصویر یا نماد خاصی حس اعتماد مشتریان را بیشتر جلب خواهد کرد و یا برای یک نانوایی استفاده از نام و یک طراحی صمیمی در القای حس صمیمیت به مشتریان موثرتر خواهد بود. این احساسات یا عواطف پیامی خواهند بود که می خواهید از طریق طراحی لگو ، به مشتریان مورد نظر خود تحویل دهید. رنگ ها این توانایی شگفت انگیز را برای برانگیختن احساسات ما دارند.

نمونه ای از طرح بسته بندی گردو

بهتر است به اصل بچسبید و با یک لگوی بی انتها که مشتری بتواند حداقل برای یک یا دو دهه آینده استفاده کند، بیرون بیاید. این مورد از نشانه به حدی فراگیر شده که براحتی میشه تو محیط اطراف خودمون حداقل یک مورد از اون رو بر روی وسایل خانه ببینیم. آبی با هوش و دوستی در ارتباط است و از این رو در سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و لینکدین استفاده شده است. اکنون زمان آن است که رنگهای مختلف را امتحان کنیددو اطمینان حاصل کنید که طرحهای شما در رنگ بندیهای مختلف مانند سیاه و سفید (سایه دار)، خاکستری و تمام رنگی خوب هستند. برقرای تعادل بین تمام این موارد ممکن است از طریق آزمون و خطای طرح های مختلف ایجاد شود. شما میتوانید در بین صدها لوگویی که قابلیت شخصیسازی بسیاری دارند بگردید و لوگوی مورد نظر خود را به دست آورید.

نمونه طراحی گرافیکی

تعداد زیادی از طراحان لوگو هنوز هم به کورل وفادار هستند و روش کار ساده آن را ترجیح می دهند. چاپ هلیو نیز نوع دیگری از روش چاپ روی بسته بندی های پلاستیکی است که مکانیزم عملکرد آن مشابه چاپ فلکسو است، اما بر خلاف چاپ فلکسو عضوی از دسته چاپ های گود بوده و با کلیشه سیلندری پوشیده شده از مس یا چدن این عمل انجام می شود. از لگوی شما به چند روش و در زمینه های مختلف استفاده می شود. این کار به شما کمک میکند واکنش مشتری به طرحهای مختلف را بررسی کنید، و برحسب آن درباره طرحها توضیح دهید. بعد از یک استراحت معمولا دید بازتری نسبت به کار خود پیدا خواهید کرد و تصمیم گیری درباره طرحها برایتان ساده تر خواهد شد. بهترین لگو ها همان هایی هستند که به بیننده حس فوری و واضح درباره “شما” را می دهند و تمیز و بدون در هم ریختگی هستند.

توی این پک فوق العاده، ایندیزاین رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! این بدان معناست که اگر تجارت شما در زمینه محصولات یا خدمات است و مشتریان هدف از نسل جوان هستند، از رنگ قرمز در لگو خود استفاده کنید. جعبه های فوق العاده محکم: کارتن های ۵ لایه در فلوت های BC و EB که درجه مقاومت لبه های آن در برابر مچاله شدگی حداقل ۵۱ ست (۵۱ECT ) .

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار