نکات مهم در مورد یاگیری خیاطی که باید آنرا بدانید و قبل از شروع یادگیری بکار بگیرید

کوک‌زدن روی خط مستقیم مهارت مفیدی است که با یادگیری آن می‌توانید سجاف شلوار را با دست بدوزید، سوراخی را که در درز لباس ایجاد شده است، ترمیم کنید یا تکه‌ای تزیینی را به ژاکت جین موردعلاقه‌تان متصل کنید. روش دوخت پارچه ژرسه یا کشباف (دوختن پارچه ژرسه کار دشواری است و باید با روش درست دوخت این پارچه‌ها آشنا باشید). پارچه نمد یکی از پرکاربردترین پارچه ها برای تهیه عروسک های زیبا و سایر وسایل تزیینی منزل است که در رنگ ها و طرح های متنوع و ضخامت های مختلف در … انتخاب طرح یقه لباس مجلسی یکی از مهمترین مواردی است که نقش اساسی در زیبایی لباس مجلسی دارد. پرده پشت دری از انواع مدل های پرطرفدار و کاربردی پرده است که در قسمت پشتی درب و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد. مرکز آموزش تخصصی طراحی لباس – پویا اندیش با امکانات عالی و اساتید برجسته اقدام به برگزاری کلاس خیاطی در تهران، طراحی، مد و فشن …..

نکات مهم در مورد یاگیری خیاطی که باید آنرا بدانید و قبل از شروع یادگیری بکار بگیرید باید دقیق باشید و بتوانید پروژه دوخت خود را تا انتها ادامه الگوی تولیدی دهید. در این حین باید با همان میزان علاقه که شروع به خیاطی کردید دوخت لباس خود را تمام کنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که مدام عجله دارد تا سر و ته کاری را هم بیاورد خیاطی گزینه مناسبی برای شما نیست. متد ترکیبی که ما در آموزشگاه همیارمد، تدریس می‌کنیم یکی از این روش‌های ترکیبی است. در این روش ما خیاطی را با روشی بسیار آسان و در عین حال دقیق و بدون محاسبات پیچیده آموزش می‌دهیم تا هنرجو بتواند انواع لباس‌ها را شیک و بدون پرو برای خود و دیگران بدوزد. درسایت آموزش خیاطی همیارمدسعی ما بر این است که ویدیوها و مقالات آموزشی باجدیدترین متد خیاطیرا ارائه دهیم تا یاری رسان افرادی باشیم که به این حرفه عشق می ورزند.

  • شما همیشه تازه‌کار باقی نمی‌مانید و در آینده در خیاطی پیشرفت خواهید کرد.
  • در واقع با کمک این متد خیاطی، علاوه بر اینکه می توانید لباس هایی مناسب اندام های زیبا و بدون مشکل، تهیه کنید، این امکان وجود دارد که برای اندام های پر ایراد و بسیار چاق نیز، لباس بدوزید.
  • بنابراین در آموزش خیاطی، دوخت شلوار تمیز و بدون ایرادی بسیار مهم است.
  • همچنین در پیج اینستاگرام و استوری‌هایی که خانم آرامه قدس می‌گذارند نکات ارزشمندی درباره برنامه آموزش خیاطی در آکادمی آرامه به دست شما خواهد آمد.

و در آینده دوست دارند خیاطی را به عنوان یک شغل انتخاب کنند.در صورت گذراندن دوره طراحی لباس ، با خلاقیت و استقلال بیشتر و در بازار کار مشغول شوند . البته پارچه فروشی های آنلاین نیز به تازگی حضور پررنگی در فضای مجازی دارند که در نوع خود طرفداران زیادی را جذب کرده و فروش خوبی دارند. تنها عیبی که میتوان به آموزش مجازی وارد نمود این است که شاید هنرجو با استاد تعامل نداشته باشد.

آموزش دامن بلند از الگوسازی تا دوخت

درواقع با استفاده از محاسبات و اندازه گیری های بسیار دقیق و جزئی، این الگو، فراهم می گردد. معمولا برخی از اشخاص به خاطر همین فرمول ها یا محاسبات ، نگران هستند که از پس اجرای این روش برنیامده و یادگیری خیاطی به این شیوه برای آنها دشوار باشد. نتیجه افزایش اعتماد به نفس در هر رشته ای شما را به سمت بهتر شدن و حرفه ای تر شدن سوق می دهد. اکثر افرادی که در آموزشگاه خیاطی در رشته خیاطی موفق شده اند، شروع فعالیت خود هرگز خود را در آن جایگاه تصور نکرده بودند. آموزش به روش بدون الگو زمان کمتری برای خیاطی نیاز دارد ولی نیاز به دقت فراوانی در اندازه­ گیری و دوخت دارد. خیاطی به روش بدون الگو ریسک بالایی دارد و فقط در صورت داشتن مهارت زیاد می­توانید یک لباس دقیق داشته باشید.

آموزش خیاطی مانند آموزش هر مهارت دیگر به دو صورت مجازی و حضوری انجام میشود. آنچه مرا بر آن داشت که این دوره را ضبط کنم ، سالها تجربه و آموزش و تحقیق در مورد فن خیاطی و تهیه روشی آسان و قابل درک برای تمامی گروههای سنی میباشد و مشوق کسانی شوم که از الگو کشیدن هراسانند. برای دانلود قانونی کتاب آموزش خیاطیو دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید. دوره خیاطی آسان با گلدوزی دستی ، گلدوزی کراس بخیه ، تیغ زدن ، لانه زنبوری و گره macrame.

شروع کنید:

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار