نه بهترین چیزها درباره دوربین مداربسته

فروش بهترین برندهای دوربین مداربسته توسط گروه پاساک با ارزان ترین قیمت صورت می پذیرد تا مشتریان از رضایت کامل برخوردار شوند. اینترنتی که گاهی اوقات با افت سرعت شدیدی مواجه می شود و هر از گاهی در کشور ما به طور کامل قطع می گردد. دوربین مداربسته بی سیم: دسته ای از دوربین های مداربسته که اطلاعات تصویر آنها به صورت بی سیم انتقال پیدا می کند. در دوربین های تحت شبکه قابلیتی به نام (Power Over Ethernet) POE وجود دارد که همانطور که از نامش پیداست برق تغذیه دوربین ها را بر بستر کابل شبکه انتقال می دهد، در این صورت اگر سوئیچ شبکه ای که دوربین ها به آن متصل اند دارای قابلیت POE باشد دیگر نیازی به استفاده از منابع تغذیه مجزا برای تامین تغذیه دوربین ها جهت روشن شدن وجود ندارد و این کار را سوئیچ POE با استفاده از کابل شبکه ارتباطی انجام می دهد.

نصب دوربین مدار بسته شاید کاری نسبتا سادهبنظر اید ولی اگر بخواهید این کار به سرعت و بدون دردسر انجام شود، نصب دوربین مدار بسته را به کارشناسان حرفه ای و متخصص سرویسکاران بسپارید.. شما میتوانید با تکمیل کردن فرم زیر و یا تماس با شمارهای شرکت از قیمتها ما اگاه شوید و درخواست مشاوره حضوری رایگان کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان در خدمت شما باشند. گروه دوربین مارکت در زمینه نصب دوربین مدار بسته با استفاده از کادری مجرب از کارشناسان نصب دوربین مدار بسته در خدمت هم وطنان گرامی میباشد . 2. هزینه نصب داکت و لوله فلکسی: موارد مانند این ها نیز, اگر متراژ قابل استفاده آن در نصب دوربین مدار بسته افزایش یابد, هزینه نصیب بیشتر خواهد شد. با توجه به نیاز این خیابان برای استفاده از دکل، میتوان به این موضوع ساده پی برد که ارتفاع دکل برای عملکرد این دوربین اسپید دام اشتباه است و ارتفاع آن باید بلندتر باشد تا نیازی به استفاده از علمک دیگر نباشد. ارتباط کابل برق از آسمان و رساندن آن به انتهای دکل، امنیت دوربین اسپید دام را به خطر میاندازد.

همچنین پایین آوردن دوبارهی آن توسط پایهی سقفی اسپید دام، از دیگر اشتباهات ناشی از عدم کارشناسی و مشاورهی صحیح در این نصب است. استفاده از دوربین باکس بدون پایه Cable Management نیز از دیگر اشتباهات ناشی از عدم کارشناسی صحیح در این نصب است. مانیتور یا نمایشگر یکی دیگر از تجهیزات مهم دوربینهای مداربسته است تا بتوانید بهواسطهٔ آن تصاویر دوربین را مشاهده کنید. برای تأمین برق دوربینهای مداربسته نیاز به یک فیش نر و مادگی دارید که به آن سوکت اتصال برق نیز گفته میشود. راهها و مراحل زیادی برای نصب دوربین مداربسته وجود دارد؛ البته باید گفت که این مراحل بهراحتی و سادگی انجام میشود و نیاز نیست تا سخت زیادی برای نصب دوربین بکشید. کلیه مراحل فوق در فیلم آموزشی زیر بصورت تصویری و عملی آموزش داده شده است. کابل CAT5 و CTA6 نیز از دیگر تجهیزات مهمی است که باید قبل از آموزش نصب دوربین مداربسته با آن آشنا شد.

نصاب دوربین مدار بسته باید آگاهی و شناخت کامل نسبت به دوربینهای موجود در بازار و ویژگیهای آنها داشته باشد. در این تصویر، از یک داکت در محیطی آینهکاری استفاده شده است، اما کامل نکردن انتهای بستر داکت و رها کردن کابلهای دوربین مداربسته در سقف چوبی، منظرهای ناپسند و در دسترس همگان پدید آورده است! در این نمونهی نصب غیراستاندارد، کابل در مسیری بدون بستر مناسب رها شده است که امکان بریدن کابل و هک دوربین را فراهم میکند. دوربین اچ دی 2 مگاپیکسل کورتک CT-HDW1200RP از محصولات برند کورتک یک دوربین سقفی آنالوگ اچ دی یا HDCVI است که از طریق کابل تصویر را به ضبط کننده ارسال می کند. سرویس نرم افزاری و سخت افزاری دوربین مداربسته که به بخش های زیر تقسیم میشود. نقاط قوت دوربین مداربسته برند هایک ویژن ( تمرکز بر رضایت مشتری از طریق بالا بردن کیفیت و قیمت مناسب ، نصب آسان و دوام بالای دوربین های مداربسته ، ارائه انواع نرم افزار های مدیریت توسط خود شرکت هایک ویژن ، مجهز به فناوری تجزیه و تحلیل تصاویر مانند تشخیص عبور از خط، تشخیص چهره از طریق هوش مصنوعی ، تنوع بسیار بالای محصولات ارائه دهنده لنزهای با کیفیت قابلیت ارتقا و سازگار با دوربین هایی با تکنولوژی متفاوت ) می باشد.

تجربه ثابت کرده است که نصب این دوربین ها در اماکن مختلف تا حد زیادی میزان سرقت های موجود در جامعه را کاهش داده است. دوربینها با توجه به تعداد پیکسلهای خود میتوانند طیف نسبتا گستردهای از تصاویر ایجاد کنند که مهمترین تفاوت تصویرها در میزان کیفیت آنها خواهد بود. شاید شما تا به حال به این سوالات فکر نکردهاید یا اگر فکر کردهاید، به میزان اهمیت آنها پی نبردهاید. این دوربین ها مجهز به LED مادون قرمز هستند و به همین دلیل در زمره بهترین انواع دوربین مداربسته برای فضاهای باز و کم نور می باشند. انواع دوربین مدار بسته IP با توجه به سیگنال دیجیتال و تصاویر با کیفیت ، به پهنای باند زیادی نیاز دارد که فراهم نمودن پهنای باند و فضای ذخیره سازی بیشتر و دیگر تجهیزات پیچیده این نوع سیستم، باعث افزایش قیمت این نوع دوربین نسبت به مدل آنالوگ می گردد. خانه های مجهز به دوربین کمتر سرقت می شوند ( نسبت به خانه های فاقد دوربین ). اگرچه دوربین های امنیتی از لحاظ فیزیکی هیچ کاری برای جلوگیری از وقوع جرم و جنایت انجام نمی دهند ، اما امروزه صاحبان خانه برای بازداشتن ارتکاب جرم و در امنیت نگه داشتن خانواده خود از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند.

معایب: یکی از معایب این دوربین مداربسته داشتن قیمت بالای آن نسبت به دوربین های آنالوگ می باشد البته دلیل این تفاوت قیمتی به دلیل داشتن قابلیت پردازش تصویر در خود سایت zview-cctv دوربین می باشد. این دستگاه قیمتی بالغ بر 50 هزار دلار داشت که در آن زمان هر کسی از پس آن بر نمیآمد. تشخیص حرکت: دوربین هایی هستند که تنها زمانی که متوجه حرکت میشئند اقدام به ضبط میکنند که باعث صرفه جویی انرژی میشود. کابلهای موردنیاز برای دوربینهای تحت شبکه یا IP: امروزه استفاده از دوربینهای تحت شبکه به دلیل ویژگیهای منحصر به فردش نیز رواج زیادی داشته است و ازاینرو بسیاری از افراد این دوربینها را برای خود انتخاب میکنند.

سرویسکاران با مجازی کردن نصب دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی نظارتی قصد دارد که از سو استفاده افراد غیر ماهر و مبتدی جلو گیری کند و هزینه مشتریان را به حد اقل برساند. برای نصب دوربین مداربسته باید تا حدودی فرد فنی باشید تا بتوانید بدون کمک گرفتن از افراد متخصص دوربینها را در مکانهای موردنظرتان نصب کنید. مطالعهی توضیحات هر بخش، به شما کارفرمای محترم کمک خواهد کرد تا از سیستم نظارتی استاندارد بهرهمند شوید و امنیت مجموعهی خود را افزایش دهید. سرویسکاران گروهی متخصص و دوره دیده با بیش از 10 سال سابقه در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی نظارتی میباشد. D-Link با بیش از سه دهه تجربه شبکه، راه حلهای نظارتی یکپارچه را با محصولات نظارت بر دوربین مداربسته و IP ارائه میدهد. برخی از بهترین دوربین های مداربسته می توانند تا 355 درجه حرکت کنند و تا 90 درجه کج شوند. برخی از این نوع دوربین ها پایه دار / رومیزی هستند. برخی از این دوربین هابرای اتصال به کامپیوتر، دارای یک گیرنده کوچک هستند که به درگاه USB متصل می شوند. دوربین هایی که از این قابلیتها برخوردار هستند را دوربین های PTZ می نامند. کابلهای موردنیاز برای دوربینهای آنالوگ: دوربینهای آنالوگ را میتوانید در بسیاری از مکانها مشاهده کنید، این دوربینها کاربرد و ویژگیهای زیادی داشته و ازاینرو از محبوبیت بالایی برخوردار است.

کابل شبکه را به دستگاه DVR وصل کرده و آن را به اینترنت متصل کنید. استفاده از داکت در محیط outdoor، در یکی از شهرهای کوهستانی ایران، آن هم به شکلی که در تصویر روبهرو میبینید، نشانهای از یک نصب و اجرای غلط و غیراستاندارد است. دومین مزیتی که تهیه نقشه دارد، این است که با دانستن محل قرارگیری دوربینها میتوانید تخمینی برای لوازم و ابزار موردنیاز بزنید. در هنگام تهیه نقشه به این موضوع توجه کنید که باید محل قرارگیری دوربینها بهگونهای باشد که بتوانید از راه دوربین به تمام بخشهای محل موردنظرتان دسترسی داشته باشید. با توجه به نیاز روزافزون عموم مردم به حفاظت از طریق تهیه و نصب سیستم های مانیتورینگ، می توان گفت که مهمترین دلایل استفاده از سیستم امنیتی در درجه اول تامین حفاظت و ایمن سازی منازل، محل کار، اموال و عزیزان در برابر خطرات طبیعی بالقوه مانند حمله ی حیوانات وحشی و همچنین جلوگیری از سرقت یا ارتکاب جرم است. در این نوع از دوربینها برای آن تصاویر دریافتی به دستگاه NVR متصل شود، به کابلهایی متفاوت از دستگاه آنالوگ نیاز داریم. ازجمله مهمترین کابلهایی که برای این امر مورداستفاده قرار میگیرد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار