نرم افزار CRM سرو بررسی همه جانبه نرم افزار CRM سرو-نرم افزار CRM

به وسیله سیستم تماس گیر خودکار می‌توان اطلاعات مفیدی را درباره مشتریان به دست آورد و از این اطلاعات در راستای ایجاد کمپین های تبلیغاتی یا بازاریابی بهره برد. برخی از کمپین‌ها برای ایجاد استراتژی‌های هوشمندانه و ایجاد روابط تجاری بهتر به داده‌های مشتریان بالقوه و موجود متکی هستند. نرم افزار crm‌های بازاریابی به شما این امکان را می‌دهد تا ضمن ردیابی اطلاعات در بسیاری از نقاط تماس در گشت و گذار مشتری، این داده ها را در سیستم جمع آوری و ذخیره کنید. در این مواقع، نرم افزار سی ار ام با اولویت قراردادن فروش و بازاریابی، به گروه‌های مختلف مشتریان کمک زیادی می‌کند.

بروز رسانی خودکار و رایگان – عدم محدودیت کاربران در نرم افزار – عدم محدودیت زمانی – قابلیت سفارشی سازی و توسعه بالا – عدم وابستگی به شرکت تولید کننده نرم افزار – اتصال و یکپار… مدیریت ارتباط با مشتری _مدیریت ارتباط با کارمند_ مدیریت مالی _مدیریت قرارداد_مدیریت پروژه_ مدیریت ارسال و مراسلات _قابلیت اتصال به سامانه پیامک و ایمیل_ قابلیت تعریف تسک _سام… برای برآورده ساختن اهداف مدیریت بر ارتباط با مشتریان به تناسب نیاز و همچنین میزان دسترسی به امکانات، از ابزارهای مختلفی استفاده می گردد.

این سرویس ها و نرم افزارها به صورت ساده، یکپارچه و در استانداردهای جهانی، در هر شرایط مکانی در دسترس مشتریان قرار گرفته است. البته اگر تصمیم دارید هزینه زیادی نکنید هم باز این راه پیشنهاد نمیشود، در نهایت هیچگاه نرم افزاری که مدنظرتان بوده است را نخواهید داشت. برخی از نیازهای کسب و کار شما ممکن است با نسخه دیفالت CRM مایکروسافت همخوانی نداشته و نیاز به اختصاصی سازی باشد. برای نگهداری و تغییر تیم پیاده ساز یا فرآیند‌های اجرایی دیگر نیز ممکن است نیاز به هزینه‌های بیشتر باشد. این دستگاه از ویندوز CE استفاده می‌کرد و به کاربران امکان می‌داد داده‌های مشتریان را با استفاده از پایگاه‌داده Siebel به‌روز و ذخیره کنند. پس از ارایه این سیستم بود که شرکت‌هایی مثل اوراکل و SAP سیستم‌های خود را تولید و عرضه کردند.

همچنین اگر فرایندی به مشکل بخورد با ردگیری فعالیت‌ها می‌توانید بخشی که داده‌ها درست وارد نشده‌اند یا خراب شده‌اند را پیدا کرده و اقدام به رفع آن کنید. مورد مهم بعدی در بخش امنیت نرم افزار امکان وجود تعیین سطوح دسترسی است. شما باید قادر باشید به کاربران با توجه به مسئولیت‌ها و وظایف‌شان سطح مشخصی از دسترسی به داده‌های سازمان را بدهید.

هرچه مدیریت، دانش بیشتری نسبت به سیستم داشته باشد ، آنها می توانند کار بهتری را در زمینه استفاده مناسب پس از آموزش اولیه انجام دهند. سپس آماده خواهید بود که به کاربران نهایی در سازمان خود آموزش دهید و سیستم را بصورت واقعی با آنها آزمایش کنید. برنامه ریزی برای راضی کردن تمام کاربران نهایی ضروری است چون سیستم CRM زمانی موثر است که همه از آن استفاده کنند. بخش گزارشات شاخص و تصاویری را در اختیار مدیران یک کسب و کار کوچک قرار می دهد که بتواند برای آینده کسب و کار خود تصمیم های درست تر بگیرید.

خدمات پس از فروش

این باعث می‌شود که کارمندانی که ارتباط مستقیمی با مشتریان ندارند، از پیام‌های آن‌ها آگاه شده و در جریان تعاملات با مشتریان قرار گیرند. ضمن اینکه می‌توانند با سایر کارمندان و مدیران نیز ارتباطات بهتر و راحت‌تری را برقرار کنند. شرکت نرم افزاری آدا در راستای سهولت کسب و کار مشتریان خود و رهایی از نرم افزار های جزیره ای و بی کیفیت بازار تولید یک نرم افزار جامع و کامل با امکانات نرم افزاراتوماسیون اداری… نرم افزار CRM آرین سیستم محدودیتی در تعداد کاربران و میزان اطلاعات وارد شده در نرم افزار مدیریت مشتریان ندارد و با افزایش تعداد کاربران استفاده کننده از سیستم و افزایش اطلاعات، آرین سیستم هیچ هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد کرد.

در اولویت قرار دادن مشتریان

با طراحی مناسب، کاهش دوباره کاری ها، ثبت و استفاده مناسب از اطلاعات، توانمندسازی کارکنان، وقت مدیران آزاد خواهد شد، صرفاً تهیه یکنرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری(نرم افزار سی ار ام )، تغییری در بهره وری مدیران نخواهد همه چیز درباره crm داد. یکی از ملاک‌های انتخاب نرم‌ افزار حسابداری ایده‌آل داشتن کیفیت در خدمات و هزینه مناسب و همچنین خدمات پشتیبانی گسترده پس از فروش می‌باشد. یک نرم‌ افزار حسابداری خوب مانند نرم افزار مورد بحث باید از هر نظر پشتیبانی شده و در صورت بروز مشکل و یا برخورد با ابهامات بتوان با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و جهت رفع ابهامات و مشکلات پیش آمده مشاوره دریافت کنید. همچنین همیشه در دسترس بودن از ویژگی‌های مهم نرم افزاری کارآمد است تا در صورت نیاز بتوان با شرکت مورد نظر ارتباط برقرار کرد و مشاوره گرفت. یک نرم‌افزار حسابداری ایده‌آل باید از طرف شرکت تولیدی خود حمایت شده و جهت آموزش و استفاده بهتر از کارایی‌های آن دوره‌های آموزشی را برای کاربران خود در نظر گرفته و مشکلات آن‌ها را رفع نمایند. خدمات پشتیبانی می‌تواند شامل اتصال اینترنتی نیز شده تا از راه دور ابهامات و سوالات کاربران خود را پاسخگو باشد.

  • همه شرکت های نرم افزاری خوب هستند اما برای هر کسب و کاری باید نسخه متفاوتی پیچید ، پس گول امکانات نرم افزار CRM را نخورید.
  • نرم افزار CRM پارس ویتایگر تنها نرم افزار CRM ایرانی با هسته متن باز است.
  • هوش تجاری به شما اجازه می‌دهد تا مشتریان جدید را به‌منظور ایجاد ارتباطی پایدار در آینده بهتر و دقیق‌تر پایش کنید.
  • مدیران و کارآفرینانی که به‌دنبال یافتن یک نرم افزار crm مناسب برای مجموعه کاری خود هستند، تلاش می‌کنند که بهترین شرکت‌های ارائه کننده crm را به سرعت شناسایی کنند.

نرم افزار CRM سرو بررسی همه جانبه نرم افزار CRM سرو-نرم افزار CRM

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار