نحوه دور زدن راکت موبایل یاب کافه راهنما | zoomfing

قابلیت های دستگاه ردیاب موبایل به تشخیص گوشی همراه محدود نمی شود و می تواند سایر وسایلی که حمل آنها به داخل مدرسه ممنوع است را نیز شناسایی کند. دستگاه موبایل یاب قادر است ساعت هوشمند، تبلت، گوشی همراه، اسلحه، چاقو و… به صورت کلی انواع راکت موبایل یاب یا فرکانس یاب از لحاظ ظاهری شبیه به یکدیگرند، شما با مراجعه به صفحه محصولات پارسیان در این لینک میتونید ظاهر، امکانات و عملکرد هر راکت فلزیاب رو بررسی کنید.

  • در حقیقت در اطراف خود یک میدان مغناطیسی به شعاع 5 الی 15 سانتیمتر ایجاد می کند.
  • با حرکت دادن دستگاه در نزدیکی بدن شخص در صورتی که امواج به جسم فلزی برخورد کنند بازتاب آنها دچار اختلال می شود.
  • امروز اکثر سازمان ها از راکت موبایل یاب استفاده بیشتری می کنند، چرا که این راکت علاوه بر شناسایی موبایل حتی در حالت خاموش، امکان تشخیص انواع فلزات آهنی یا غیرآهنی رو دارند.
  • هشدار این دستگاه به صورت بوق،‌چراغ و لرزش (ویبره) می‌باشد و سرعت شناسایی خوبی دارد.

راکت بازرسی بدنی 3003B1 یک دستگاه موبایل یاب ارزان قیمت با قابلیت شناسایی گوشی موبایل و انواع تجهیزات الکترونیکی و فلزات است. از دستگاه موبایل یاب برای یافتن تلفن همراه و جلوگیری از حمل آن به داخل ساختمان استفاده می شود. همراه داشتن تلفن همراه در برخی از مجموعه ها مانند مدارس، دانشگاه ها، سازمان ها، اماکن نظامی، دادگستری و دادگاه ها و… از این رو ماموران حراست باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ورود دستگاه های الکترونیکی به کار گیرند.

کپی برد دیتوس مدل Ditoss CCB-55S(نمایندگی رسمی)

چرا که با گرفتن راکت بازرسی یا دستگاه موبایل یاب در مقابل هر قسمت از بدن ، دستگاه به صدا در میاد و مشخص می شه گوشی همراه یا اشیای دیگه در کدوم قسمت پنهان شده اند. گاهی اوقات این تجهیزات را با نام سیگنال یاب گوشی موبایل ، فرکانس یاب کنکور یا دستگاه سیگنال یاب موبایل نیز نامگذاری می‌کنند، که کار اشتباهی است. دستگاه شناسایی موبایل یا دستگاه ردیاب گوشی و موبایل فلزیاب است، نه سیگنال یاب و فرکانس یاب. یکی از دغدغه‌های مدیران مدارس این است که به دلیل فلزیاب بودن موبایل یاب مدرسه، امکان دارد این دستگاه دکمه فلزی مانتو، سگک کمربند، زیپ شلوار و … را نیز شناسایی کرده و در کار تشخیص گوشی موبایل اختلال ایجاد کند. نمونه هایی از عمکلرد دو دستگاه گوشی یاب و راکت موبایل یاب MD101 و MD102 را در شناسایی موبایل و هندزفری در ویدئوهای زیر قابل مشاهده است. دستگاه های بازرسی فلزیاب و گوشی یاب در اطراف خود یک میدان مغناطیسی ایجاد می‌کنند.

باید به این موضوع توجه کرد که دستگاه فلزیاب و یا دستگاه موبایل یاب قطعات و تجهیزاتی که در آنها فلز و یا آلیاژ های فلزی در آنها استفاده است را شناسایی می کند. راکت موبایل یاب یا فلزیاب با حساسیت بالا هر گونه مدار الکتریکی و یا گوشی در حالت خاموش رو شناسایی می کنه. علاوه بر این با استفاده از موبایل یاب کنکور از ورود تجهیزات تقلب مانند گوشی، هندزفری، ماشین حساب، ساعت هوشمند و … به داخل جلسه آزمون جلوگیری شده و موجب عدم تضییع حق سایر دانش آموزان نیز می‌گردد. امکان خرید حضوری دستگاه گوشی یاب مدارس در محل شرکت در تهران وجود دارد.

فروش کپسول پلی یورتان دو جزئی

نحوه دور زدن راکت موبایل یاب کافه راهنما | zoomfing این دستگاه یک موبایل یاب دستی بسیار قوی می باشد که با کیفیت عالی در داخل کشور تولید شده است. همانطور که گفتیم این تجهیزات فلزیاب هستند و توانایی شناسایی انواع فلزات را دارند. راکت فلزیاب وقتی که روشن است، یک میدان مغناطیسی کوچک در اطراف خود ( حدود 5 الی 15 سانتی‌متر) ایجاد می‌کند و از طریق تفاوت بازتاب این امواج از فلزات و آلیاژهای مختلف، موفق به شناسایی آن‌ها می‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار