مرکز فروش شیرآلات صنعتی قیمت شیرآلات صنعتی انواع شیرآلات صنعتی نفت و گاز | kasrasaran

کلاس های فشار مطابق با استاندارد ASMEB16.34 و در کلاس های 150، 300، 600، 900، 1500 و 2500 مورد استفاده قرار می گیرند. این کلاس‌ ها برای ولوهای رزوه‌ای NPT، فلنجی، جوش ساکتی و جوش لب به لب کاربرد دارند. بال شیر توپی سایدن تری از بغل مونتاژ می شود و بعد فلنج با پیچ به بدنه بسته می شود.

شیر کروی

همچنین می توان از یک منبع تغذیه خارجی مانند موتور الکتریکی، هوا، سیال هیدرولیک یا میدان مغناطیسی برای راه اندازی ولو از اتاق کنترل استفاده کرد. چک ولوها نیز هنگامی که در معرض جریان برگشتی قرار می گیرند، به طور خودکار به راه می افتند. شیرآلات صنعتی معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند و شامل چندین قسمت مختلف هستند. قسمت خارجی آنها که معمولاً نشیمنگاه نامیده می‌شود و دارای یک پوشش بیرونی فلزی جامد و یک لاستیک داخلی نرم یا مهر و موم پلاستیکی است که باعث می‌شود دریچه قرار داده شده به شیر خودکار محکم بسته شود. اما قسمت داخلی شیر، که باز و بسته می‌شود، بدنه نامیده می‌شود و با بسته شدن شیر در نشیمنگاه قرار می‌گیرد. شیرآلات صنعتی دارای طیف وسیعی از ویژگی ها و کاربردها هستند که برای کنترل جریان و امنیت در سیستم‌ها، مانند لوله کشی مایعات، جامدات، گازها یا هر چیز دیگری که در آن جریان دارد استفاده میشوند.

تنظیم جریان (Flow regulating)

برای مواردی که خط لوله 90 درجه تغییر جهت می دهد می توان به راحتی از شیر کروی 90 درجه ای استفاده کرد. درپوش اغلب در زمانی که شیر در حال استفاده است ثابت می ماند، اما می توان آن را برای تعمیر قطعات داخلی شیر یا پاک کردن بدنه از موانع برداشت. حتی اگر آنها قطعات جداگانه ای باشند، کلاه درپوش اغلب به عنوان مشخصه محفظه کلی در نظر گرفته می شود.

اجزا پایه شیرآلات

توجه به نقشه ضروری است تا لوله کشی با نقشه انجام شود و انقباض و انبساط و لرزش لوله و پشتیبانی آن از محل اتصال لوله به شیر در نظر گرفته شود. بازار آهن برای تسهیل معاملات و مبادلات آهن ایران و به عنوان مرجعی برای اطلاع رسانی در این صنعت راه اندازی شده است. قیمت آنلاین آهن و همچنین تحلیل و بررسی اخبار آهن و فولاد کشور به صورت روزانه و فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی با تضمین قیمت و کیفیت از جمله فعالیت های مجموعه بازار آهن می باشد.. با توجه به سابقه دراز مدت و نمایندگی های رسمی اخذ شده و تیم های حرفه ای، بر این تلاشیم تا رضایت حداکثری مشتریانت را کسب کنیم. برای آن که جلوی ورود و نفوذ هرگونه گرد و غبار به داخل شیر گرفته شود و اجزای داخلی شیر به طور کامل ایزوله باشند از قطعه پکینگ بین استم و درپوش شرکت من استفاده میشود. فروشگاه خانی نمایندگی رسمی شرکت میراب می باشد، تمامی محصولات ما کیفیت بالایی داشته و دارای نشان استاندارد هستند.

  • شیر دروازه یا گیت ولو تقریبا در تمام فرایندهایی که سیالاتی مانند هوا، گاز، سوخت، آب، بخار، روغن روان کننده، هیدروکربن و سایر سیالات وجود دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای اطمینان از قابل تعویض بودن شیرهای سازندگان مختلف، ابعاد رو به رو (یعنی فاصله در میلی متر یا اینچ بین ورودی و خروجی شیر) انواع کلیدی شیرها با مشخصات ASME B۱۶,۱۰ استاندارد شده است.
  • دیسک شیر پروانه ای با توجه به نوع سیال، فشار کاری و درجه حرارت در جنس های EPDM ،PTFE ،SS 316 ،SS 304 و AL-B ساخته می شود که دیسک شده یا با شافت یک تیکه، ریخته گری یا با شافت جوش داده می شود.
  • شیرآلاتی که بدون نیاز به اپراتور و به صورت خودکار باز و بسته می‌شوند، اتوماتیک گفته می‌شود.
مرکز فروش شیرآلات صنعتی قیمت شیرآلات صنعتی انواع شیرآلات صنعتی نفت و گاز | kasrasaran

استاندارد API 599 در مورد شیرهای مخروطی و استاندارد API 600 در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی استفاده می‌شوند. در کنار این استانداردهای بین المللی، می‌توان از دو استاندارد IGS و IPSنام برد که با شرایط ایران تناسب بیشتری دارند. استانداردASME B16.34  یکی از پرکاربردترین استاندارد های شیر است. این استاندارد سه نوع کلاس استاندارد، ویژه و محدود را معرفی می‌کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار