محصولات و خدمات بوته ریخته گری مورگان بازرگانی یوسفیان | brassonline

بازرگانی آروین تک علاوه بر حفظ وجه ی تولیدی و تلاش در ساخت داخل برخی از کالاها و خدمات خود، انجام دقیق امور بازرگانی داخلی و بین المللی را سرلوحه کار خود قرار داده و در این راستا آماده همکاری با تولیدکنندگان محترم می باشد. شركت فروآلیاژ لوتوس آدلی (سهامي خاص) در سال 1397 تأسیس و به همت مؤسسين آن تصمیم به احداث واحد توليد فروسیلیکومنگنز و فروسیلیس استاندارد نمود. مجموعه های پیشرفته ای مانند آزدن، به طور گسترده در این حوزه فعالیت دارند. آزدن با وجود سال ها سابقه و تخصص، با کمک فناوری پیشرفته و با رعایت اصول استانداردی، به تولید این محصولات می پردازد.

مواد اولیه ریخته گری

واحد بازرگانی شرکت رای صنعت توس با هدف بالا بردن سطح رضایتمندی مشتریان موجود و جذب مشتریان جدید، نگاهی بلند مدت به استخراج آلیاژ برنج بازار دارد. همچنین شرکت فروآلیاژ لوتوس آدلی با تولید محصول فروسیلیکومنگنز در تأمین آلیاژهایی که محتوی هر دو عنصر منگنز و سیلیسیم هستند به عنوان ماده اکسیژن‌زدا در فولادسازی و نیز ماده واسطه در فرآیند تولید فرومنگنز کم کربن نقش بسزایی ایفا خواهد نمود.. فرآیند تولید فروسیلیسیم با تولید مقدار زیادی گاز و غبار همراه می‌باشد.

  • اجرای سیستماتیک و روش مهندسی معکوس و پیاده سازی نظام مند فرآیند طراحی نقطه قوت واحد مهندسی در طرح ریزی جهت اجرای سفارش های مشتریان می باشد.
  • کشف ارزش آهن، نقطه عطفی برای گسترش افزایش و تولید محصولات و قطعات چدنی بود.
  • آزدن با وجود سال ها سابقه و تخصص، با کمک فناوری پیشرفته و با رعایت اصول استانداردی، به تولید این محصولات می پردازد.
  • برای پیشبرد سایر مراحل، قطعه جامد شده را از قالب جدا می کنند و مورد پردازش جزئی قرار می دهند.

در واقع باید بدانید تولیدکنندگانی که به این کالا نیاز دارند باید حجم بسیار زیادی از آن را خریداری کنند، بر همین اساس بهتر است از شرکتی که حجم زیادی از این کالا را وارد می کند و قیمت مناسبی هم به مشتریان ارائه می دهد، خرید خود را انجام دهند. کارشناسانی که در این شرکت فعالیت می کنند می توانند به شما مشورت های لازم را در مورد خرید این کالا ارائه دهند تا بر اساس میزان مورد نیاز و صنعتی که دارید حجم مناسبی از آن را خریداری کنید. در این چند سال واردات مواد اولیه صنعت ریخته گری تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرده است، چرا که کشور ایران قادر به تولید این مواد اولیه نمی باشد و به آن هم برای تولید بسیاری از کالاها نیاز دارد. در واقع باید بدانید کشور ایران با اینکه بخش زیادی از کالاهای ضروری را به تنهایی تولید می کند، ولی هنوز هم باید مواد اولیه تولید هر یک از آن کالاها را از کشورهای خارجی دریافت نماید. تعرفه واردات این کالا نسبت به بسیاری از کالاهای دیگر کمتر بوده ولی از آنجایی که بسیاری از تولیدکنندگان درخواست افزایش آن را دادند تا حدودی آن را بالاتر بردند. شرکت های بازرگانی زیادی برای واردات این کالا تلاش می نماید تا بهترین آن را خریداری کنند و شرکت بازرگانی ام تی رویال هم یکی از شرکت هایی است که واردات مواد اولیه صنعت ریخته گری را بر عهده دارد.

با اینکه مواد اولیه صنعت ریخته گری در بسیاری از صنایع به کار می رود و برای تولید بیشتر کالاها به آن نیاز است، باید بدانید که کشور ایران تعرفه زیادی برای آن پرداخت نمی کند. به همین دلیل افرادی که صاحب کسب و کار هستند و به صورت شخصی در صنایع فعالیت می کنند باید از شرکت هایی که واردات مواد اولیه صنعت ریخته گری را انجام می دهند درخواست کمک نمایند. شرکت ها و کارخانه ها نمی توانند به صورت شخصی برای واردات این کالا اقدام نمایند، چرا که شرایط خاصی دارد و برای دریافت مدارک مورد نیاز زمان زیادی سپری می شود. فروسیلیکومنگنز آمیژانی است از منگنز به میزان درصد و سیلیسیم به میزان 14 تا 20 درصد و مابقی آمیژان را عنصر آهن تشکیل می‌دهد.

طراحی و ساخت سیستم های پمپاژ

شرکت ایران ذوب همچنین محصولات خود را به کشور های ایتالیا آذربایجان، امارات، عراق، سوریه، ترکمنستان، ترکیه، قطر و… آلیاژهای منگنز که عمدتاً شامل فرومنگنز پر کربن و سیلیکومنگنز می‌باشند، از مواد مصرفی در صنایع فولادسازی، تولید چدن و صنایع ریخته‌گری می‌باشند. به طری که به ازای هر تن فولاد حدود کیلوگرم آلیاژهای منگنز مورد نیاز است که روند استفاده از فروسیلیکومنگنز در سال‌های اخیر رو به افزایش می‌باشد.

محصولات و خدمات بوته ریخته گری مورگان بازرگانی یوسفیان | brassonline

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار