لیست دکوراسیون های داخلی شیراز

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اعظم مرتضایی طراح دکوراسیون داخلی منزل در گفتگو با خبرنگار “تیتریک” گفت: نقش رنگ در دکوراسیون داخلی منزل ارزش روان شناختی داشته و احساس شما را به مخاطب منتقل می کند و این حس می تواند آرامش بخش و در گاهی اوقات عصبانیت آور باشد. هنگام ورود به آپارتمان با طرح سیاه و سفید و چوبی مواجه می شویم که احساس آرامش و صمیمیت به بیننده القا می کند، آشپزخانه دارای فضای گرم و روستایی است و یک میز ناهارخوری بزرگ چوبی به عنوان نقطه کانونی آن در نظر گرفته شده است. هنر طراحی و دکوراسیون داخلی، در حقیقت ترکیبی از علم با جنبه ی زیبایی شناسانه ی هنر بوده و همین ترکیب فوقالعاده همانگونه که در عکس بشقاب دیوارکوب و بشقاب دیوارکوب مدرن مشاهده می نمایید، با کاربرد انواع بشقابهای مذکور در محل مورد نظر می تواند فضای پر احساس و مجذوب کننده ای را ایجاد نماید. در واقع طراحی باید توسط یک طراح حرفه ای صورت بگیرد تا بتواند، فضای زیبایی را در منزل یا محل کار برای مشتری بوجود آورده تا بتواند بیشترین استفاده از آن برد. رنگ های شاد، صنایع دستی، میزهای چوبی وغیره همه و همه در کنار هم دکوراسیون داخلی سنتی زیبایی را ایجاد می کنند.

آنها برای همه شرایط و سبکها مناسب هستند، صرف نظر از اینکه چه رنگی را برای آشپزخانه انتخاب کردهاید. توجه داشته باشید هنگامی که رقابت سختی پیش روی شما هست شما نیز باید سخت تر تلاش کنید و زمان صرف کنید کارهای باکیفیت عالی را ارائه دهید. شرکت جنرال کابین چند سالی است که با مطالعه و شناسایی این نقطه ضعف بزرگ در صنعت آسانسور کشور بخش عمده ای از ظرفیتهای منابع انسانی و دانش و تجربه خود را صرف ایجاد تحولی بنیادین در طراحی و تولید کابینهای زیبا، متفاوت و روح نواز کرده است. همچنین برای داشتن دکوراسیونی مدرن و متفاوت باید طراحی نورپردازی و انتخاب رنگ به صورت ماهرانه انجام شود. چرا برقکار و نورپردازی دفتر کار مهم است؟ کارشناسان طراحی داخلی منابع نوری مختلفی دارند که به آنها در ساختن محیطی کاربردی که مطابق با نیاز مشتریان آنها است کمک میکند.آنها ازگونه های مختلف چراغها برای برای تامین میزان نور کافی در اتاق استفاده می کنند.این مهم است که بدانیم کدام منبع نوری را در کدام قسمت خاص استفاده کنیم که بتواند نور کافی و مناسب را در خانه را تامین کند.

هنگامی که صحبت از دکوراسیون فضاهای کار خانه ما می شود، توجه بیشتری به روشنایی و دکور دیوارهای ما، به ویژه پس زمینه ما و غیره می شود. در طراحی ویترین سعی به کوچکترین موضوعات نیز توجه کنید. توجه کنید زمانی که قصد دارید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب تصمیم بگیرید، باید فضایی را برای قرار گرفتن تختخواب مورد علاقه و رنگی آرامبخش برای دیوارهای آن در نظر بگیرید. اما با توجه به حجم بسیار زیاد سوالات در زمان انتخاب رشته، فرآیند پاسخگویی کمی طولانی تر شده و شاید کمی دیرتر از زمان های دیگه سوالاتتون رو پاسخ بدیم. اغلب اوقات مراجعه کنندگان به مطب دندان پزشکی درد زیادی را تحمل می کنند در نتیجه باید محیط اطراف آن ها را به گونه ای طراحی کنید که کمی احساس آرامش بیشتری کنند. برای طراحی و دکوراسیون داخلی خانه دوبلکس باید کمی بیشتر دست به جیب شوید. با رشته مهندسی معماری بیشتر آشنا شوید. این کار جذابیت ساختمان را بیشتر می کند. این مجموعه با برخورداری از بهترین نیروهای متخصص جوان، فعال و با سابقه در زمینه های طراحی دکوراسیون، بازسازی ساختمان های قدیمی اداری، مسکونی و بازسازی و کناف کاری مغازه ها در تمامی نقاط شهر فعالیت دارد. نکته ی مهم اینجاست که رشته ی نقشه کشی معماری و معماری داخلی در کنکور سراسری، زیر مجموعه ی گروه ریاضی و فیزیک است یعنی یک دانش آموز هنرستانی اگر به یکی از این دو رشته علاقه مند باشد و بخواهد از طریق کنکور سراسری وارد این رشته شود باید در کنکور رشته ریاضی شرکت کند و نه کنکور هنر.

شارین آرک با تجربه های بسیار در این خصوصف می تواند این اطمینان را به شما بدهد که با هزینه ای مناسب و متناسب با بودجه ی شما بتواند ساختمانی جدید با طرحی دلخواهتان به شما تحویل دهد. هدف اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی تعریف کردن فضا به صورت دقیق و کاربردی برای مخاطب می باشد تا بتواند به بهترین وجه ممکن از فضا و کاربری های موجود آن استفاده کند. بدون شک هدف ما هم پاسخگویی دقیق به سوالات شماست تا بتونیم شما رو به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم. با حرارت دادن دقیق به پارچه باعث می شوند که پارچه حالت کششی خود خارج شود و در نتیجه بعد از اینکه توانستن حرارت را به پارچه به همان میزان انتقال دهند حالا با استفاده از ابزارک خاص خود که کاردک نام دارد بر روی سازه های که از قبل نصب کرده بودند می اندازند.

هر کسی که عاشق بازی با رنگ ها، پارچه ها و منسوجات است، می تواند به سادگی و با چاپ کارت ویزیت و تبلیغ کار خود، در جذب مشتری موفق شود و به یک دکوراتور تبدیل شود و به کسب و کار در این زمینه بپردازد؛ این لزوما بد نیست، اما پیشینه تحصیلی نیز بسیار اهمیت دارد. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی تجاری و مسکونی و فضای باز از اهمیت زیادی برخوردار شده است و اغلب افراد تمایل دارند تا زیباترین دکوراسیون های داخلی و فضای باز را در اطراف خود داشته باشند. این نکات از اهمیت بالایی برخوردار هستند. تفاوت در نحوه استفاده از گل و گیاه است.

مثل بسیاری دیگر از ترندهای کنونی، این قانون نیز بر اساس تمایل همیشگی ما در تلفیق محیط بیرون با زیبایی های داخلی ایجاد شده است شرکت دکوراسیون داخلی . در دنیای معماری، واژه طراحی برای طراحی دکوراسیون و طراحی داخلی به کار برده میشه که اولی به تزیین و زیبایی یک سازه و دومی به بخش سازه ای اون اشاره داره و معمولا این دو واژه به یک معنا به کار گرفته میشه، در صورتی که حیطه کاری مجزایی نسبت به هم دارن. تسلط فارغ التحصیلان به هر دو جنبه میتواند بازدهی بیشتری در بازار کار برای آنان به دنبال داشته باشد. در این مقاله بررسی کردیم که طراحی داخلی اداری چه قدر می تواند در بازدهی کار تاثیر گذار باشد و اغلب مدیران به این نکته اهمیت نمی دهند.

البته که با توجه به سلیقه ی کارفرما و سبک دکوراسیون می توان از قالی های مختلف نیز برای پوشش بخشی از آن ها در فضا استفاده نمود . طراحی منزل مسکونی، یکی از اموری است که توسط افراد متخصص و متبحر در این حوزه انجام می شود و چیزی نیست که با اِعمال سلیقه بتوان به آن دست پیدا کرد. البته این مساله تنها مختص فعالان بورسی نیست و کلیه فعالان اقتصادی را شامل میشود، اما باید به این نکته دقت کرد که اثرپذیری بالای قیمتها از شرایط فعلی میتواند حساسیتها در این بخش اقتصاد را افزایش دهد. از برخی تهیه کننده ها و کارگردانان گله دارم که چرا اجازه می دهند بازیگران هر کاری دل شان می خواهد مقابل دوربین انجام بدهند که در شأن یک ایرانی نیست و این گونه رفتارها باعث می شود که به کار سایر بازیگران لطمه بخورد. این که شما خواهان خدمات لوکس یا استفاده از طراحان به نام هستید یا یک دکوراسیون معمولی، تأثیر مستقیم بر هزینه ها دارد.

میزان در دامد رشته معماری داخلی: اما از لحاظ درآمد در جامعه ایران اوضاع کمی متفاوت است چرا که جامعه ما نه جامعه ای چندان مدرن مانند اروپا یا امریکا هست و نه اینکه سرعت رشد و تحول ما به اندازه ی کشور های حوزه خلیج فارس یا آسیای شرقی هست پس به نوعی میتوان گفت که شرایط مخصوص به خودمان را داریم ولی در کل میتوان گفت که کشور ما کشوری در حال توسعه هست و ما با شرایطی رو به رشد مواجه هستیم حال آنکه این رشد با سرعتی نوسان دار همراه است، اما با این حال این رشته در حال حاضر و آینده معاصر درآمد نه چندان بد و خوبی را دارد تا جایی که امروز فارغ التحصیلان این رشته با اندکی سابقه کار یا حتی بدون سابقه کار می توانند با حقوقی در حوالی ۳ الی ۴ میلیون تومان شروع به فعالیت کنند و با کسب تجربه و تلاش هر روز بر این مقدار بیافزایند اما نکته حائز اهمیت در این رشته این هست که معماری داخلی یک رشته کاربردی و کاملا مهارت محور هست و لزوما افراد در این عرصه با مدرک تحصیلی و یا برند دانشگاه خود سنجیده نمی شوند و به نوعی می توان گفت که اولین معیار سنجش مهارت هست و سپس تحصیلات و برند دانشگاه محل تحصیل شما.

حتی همسو با کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، چین، ترکیه، امارات و کانادا که در این نمایشگاه نیز حاضر بودند. بهتر می باشد رنگ اتاق یا این که پوشش روی دیوارها از رنگهای متضاد حساس اتاقهای سایر دفترها باشد، طیف رنگ هم بر شالوده سلایق مدیران گزینش میشود، اما باید نکته ها روانشانسی آن نیز رعایت شود. یک دکوراتور (یا طراح دکوراسیون داخلی) هم شخصی است که پروژههای ارتقای فضای داخلی را برنامه ریزی، هماهنگ و مدیریت میکند. نقطه کانونی، در واقع نقطهای است که در ابتدای ورود به اتاق یا سالن، توجه هر بینندهای را به خودش جلب میکند. معماری داخلی صرفا به طراحی و ساخت فضاهای داخل ساختمان میپردازد درحالیکه مهندسی معماری به صورت کلی به این موضوع نگاه میکند و با کلیات ساختمان چه از بیرون و چه از داخل در ارتباط است. بلکه یک طراح خلاق میتواند با دست خالی و صرفا استفاده از رنگ ها، یک فضای رویایی را خلق کند. در واقع مبتنی بر فلسفه و رهیافت نوینی که جنرال کابین دنبال میکند، آسانسور نه تنها باید رفا، امنیت، دسترسی و راحتی ساکنین را فراهم کند، بلکه از این به بعد قرار است به عنوان یک عنصر هنری در فضاهای عمومی ساختمان تضمین کننده سلامت روح، شادابی، خرسندی، چشم نوازی و در یک کلام یک عنصر هنرمندانه در محیط زندگی ساکنین باشد.

بلکه برای تمامی سطح های جامعه لازم و مفید است به این صورت که هنگامی که قصد داریم یک بازسازی آپارتمان 50 -60 متری را برای یک زندگی راحت آماده کنیم باید حتما از اصول طراحی داخلی مسکونی استفاده کنیم تا بتوانیم نهایت بهینه سازی را در تک تک فضاها داشته باشیم که در نهایت در یک خانه کوچک با بهترین امکانات را فراهم سازیم. در سه سال تحصیل در رشته معماری داخلی در هنرستان شما با اصول اولیه معماری و رشته دکوراسیون داخلی، مدلهای نوآوری و تفکر این حوزه آشنا میشوید و عناصر بصری را یاد میگیرید. میشود، در واقع باید گفت انتخاب این عناصر بصری است که نقش مهمی در سبکهای مختلف طراحی و دکوراسیون داخلی دارد، بنابراین در انتخاب این فاکتور باید نهایت دقت و سلیقه به کار برده شود. یا مثلا رنگ های تیره برای محیط های کوچک مناسب نیستند و اگر این موارد تنها با علاقه و سلیقه کارفرما انجام شود ، به هدف نهایی طراحی یعنی کارایی و تناسب ، آرامش و زیبایی محیط نمی رسیم. از دیگر موارد مهم دیگر توجه به اندازه محل مورد نظر است دکوراسیون و رنگ هایی که برای یک اتاق کوچک مناسب است در فضاهای بزرگ اصلا زیبا به نظر نمی رسد و بالاعکس .

در حالی این دو بسیار متفاوت از یک دیگر هستند. بر خلاف دکوراسیون های مدرن اداری که برای فضاهای کوچک مناسب تر هستند دیزاین های داخلی کلاسیک برای فضاهای بزرگ انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود و شما می توانید به کمک این سبک طراحی داخلی فضایی متفاوت را در شرکت ها و دفاتر اداری ایجاد نمایید. برای طراحی دکوراسیون های اداری می توانید از انواع سبک های مدرن و کلاسیک استفاده می شود که هر یک از این سبک ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. در حالی که برای چیدمان اتاق خواب، رنگ دیوارها، رنگ بالش و پتو همه در زیبایی اتاق خواب مهم است. مهم ترین نکاتی که در طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسیار زیادی دارند طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و کمد و همچنین اجرای کناف در سقف ها و دیوار ها می باشد. چون اساس این رشته بر مهارت و کاربرد است استفاده از نرم افزار یکی از ابزارهای مهم افراد حرفه ای در این حوزه هستند پس اگر می خواهید در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشید باید علاوه بر دانش، مهارت و تخصص در این رشته بر نرم افزارهای کاربردی هم مسلط باشید. این قاعده هم با رنگ های رنگارنگ و هم با رنگ های تک رنگ خوب عمل می کند .

ناظر کسی است که نحوه و مراحل کار را می داند و آن را با طرح اصلی کنترل می کند. در این بخش از پودمان دکوراسیون داخلی، ایده ها به صورت سه بعدی با استانداردهای اجرایی آموزش داده شده و سپس نحوه گرفتن خروجی از قبیل ترسیمات اجرایی و رندرهای حرفه ای به فراگیر آموزش داده خواهد شد. اگر وارد خانهای شدید که مالک آن قصد طراحی یک دکوراسیون نامناسب را داشت اگر پس از راهنماییها و مشاورههای شما باز هم بر نظر خود اصرار داشت نباید وی را تحت فشار قرار داده یا سرزنش کنید؛ بلکه باید تمام تلاشتان را بکنید تا نظر وی به بهترین حالت ممکن اجرایی شود. نکته بارزی که همگان بر آن اذعان دارند حاکم بودن نوعی روح محافظه کارانه یا حتی نوعی کجسلیقگی در خرید و نصب آسانسورهای قوطی کبریتی شبیه به هم با فضاهای بی روح و خسته کننده از سوی سازندگان در دهههای گذشته است. تولیدات شرکت جنرال کابین با اهدافی که به آنها اشاره شد نه تنها کاملا با معیارها و استانداردهای جهانی همخوانی و همسویی داشت و در این نمایشگاه در معرض دید فعالان این صنعت قرار گرفت، بلکه ظرفیتهای رقابتی قابل ملاحظه ای حتی با کشورهای صاحب صنعت در قاره اروپا را نیز داشت.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار