قیمت دوربین مداربسته انواع دوربین مدار بسته فروشگاه دوربین استور | zview-cctv

علاوه بر نصب آسان و بدون نیاز به کابل کشی، این دوربین های مداربسته از امکاناتی نظیر دید در شب و انتقال صدای دو طرفه نیز برخوردارند. دوربین بیبی کم یا پرستار کودک برای مکان هایی مانند اتاق خواب یا دفتر کار که به تعداد دوربین کمی نیاز دارند مناسب است. در واقع دوربین مدار بسته عنصر مهم یک سیستم حفاظتی و نظارت تصویری می‌باشد که این سیستم ها معمولاً شامل دوربین، دستگاه ضبط، هارد دیسک و غیره هستند. وظیفه اصلی دوربین مداربسته دریافت تصویر محیط و ارسال آن برای دستگاه ضبط (DVR یا NVR) جهت ضبط و ذخیره‌سازی می‌باشد. کاربرد دوربین های مداربسته ip آنجا نمود روشنی پیدا می کند که در پروژه های بزرگ بهینه سازی سیستم یک امتیاز محسوب می شود. اینکه چگونه تصاویر با حداقل کابل ارتباطی و با بالاترین کیفیت ممکن به مرکز نظارتی منتقل شود تنها از سیستم های تحت بستر شبکه بر می آید.

دوربین بولت

این دستگاه امکان کنترل و ارتباط دیجیتال با شبکه را نیز فراهم می کند. کابل متداول برای تصویر این دوربین ها کابل کواکسیال rg59 است گرچه ارتباط تصویر این دوربین ها با کابل های مختلف بر حسب نیاز امکان پذیر است. در مجموع یکی از مزیت‌های دوربین مدار بسته آنالوگ، هزینه کمتر نسبت به دوربین مدار بسته IP است.

  • از آنجایی که انواع دوربین های مداربسته گران قیمت هستند در این اماکن بیشتر دوربین های مبتنی بر کابل کواکسیال استفاده می شود.
  • در این مقاله سعی داریم دوربین ها را از لحاظ ظاهر، کیفیت، لنز و… دسته بندی کنیم.
  • دوربین با لنز ثابت قابلیت تنظیم میدان دید را ندارند و فاصله کانونی آنها ثبات است.
  • هر دو این تکنولوژی از نور مادون قرمز بهره می برند، اما کیفیت تصویر ارائه شده با اکسیر به مراتب بهتر از IR است.
  • به‌طورکلی دوربین مداربسته با قابلیت ضبط صدا، علاوه بر کابل برق و تصویر از یک کابل مجزا نیز برای ضبط صدا بهره می‌گیرند.

دوربین های مداربسته، به تنهایی می توانند جلوی بخش زیادی از نا امنی ها را بگیرند. فروشگاه دوربین استور عرضه کننده انواع دوربین مداربسته ، دستگاه DVR ، انواع سیستم های حفاظتی و نظارتی اماکن ، ادارات و منازل می باشد . یکی از دغدغه ها هنگام نصب دوربین های مداربسته خصوصا دوربین های صنعتی ،انتخاب نوع لنز مناسب برای محل و هدف مورد نظر است.

دوربین مدار بسته

انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته وجود دارد و دسته بندی های متنوعی برای آنها وجود دارد که یکی از آنها بر اساس شکل ظاهری دوربین مدار بسته می باشد. بر این اساس دوربین ها را در انواع دوربین مدار بسته دام، اسپید دام، بولت، دوربین مخفی و مینیاتوری، دوربین های صنعتی و غیره طبقه بندی می کنند که در این مقاله به معرفی و ذکر ویژگی های آنها به طور کامل پرداخته شد. در این نوع دوربین ها تفاوت در ارسال اطلاعات موجب تفاوت در بستر انتقال اطلاعات نیز شده است. دستگاه ضبط کننده در سیستم مداربسته آنالوگ DVR است و برای اتصال دوربین به دستگاه از کابل کواکسیال استفاده می کنند.

http://babolmusic.irمجله خبری دوربین مداربسته مقرون به صرفه این سری از دوربین ها و کیفیت مناسب از مهم ترین ویژگی های جذب مشتری آنهاست. محیط های تجاری یکی از مکان هایی هستند که باید از دوربین های مدار بسته استفاده نمایند. در واقع باید اشاره شود که با نصب دوربین مداربسته در این گونه محیط ها در درجه اول برای کنترل اجناس و انبار کالاها و در درجه دوم برای کنترل کارکنان استفاده می شود. همچنین می توان با نصب دوربین مداربسته بیرون از محل کسب، خیابان یا کوچه ای که در پیش روی فروشگاه قرار دارد را تحت پوشش نظارتی قرار داد.

انواع دوربین مداربسته براساس شکل ظاهری

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار