قیمت انواع ژل لب و گونه هزینه تزریق ژل لب و گونه دکتر گیتا مجیدزاده-مهسا امانی

قیمت انواع ژل لب و گونه هزینه تزریق ژل لب و گونه دکتر گیتا مجیدزاده-مهسا امانی

تا دو هفته پس از تزریق ژل، ورزش کردن و انجام فعالیت‌های شدید بدنی ممنوع است. هنگام انتخاب پزشک در خصوص تجربه و مهارت او اطلاعاتی کسب نمایید. همچنین ممکن است پزشک عکس‌های قبل و بعد از تزریق را برای نشان دادن نتایج حاصل در اختیار داشته باشد.

در افرادى كه سابقه تب خال لب دارند جهت پيشگيرى از عود تب خال ، بهتر هست بعد از تزريق ژل از قرص ضد ويروس مانند اسيكلوير استفاده كنند. گاهی موارد که بخواهیم ژل به سرعت جذب شود و اثرش از بین برود ، می توانیم از تزريق آنزیم هیالورونیداز استفاده کرد که در این صورت بعد از چند دقیقه ژل به سرعت جذب می شود. از خوابیدن بر روی ناحیه تزریق به مدت یک هفته خودداری کنید.

  • ژل‌ها ترکیبی از مواد شیمیایی و زیستی هستند که با اخذ مجوز از سازمان جهانی غذا و دارو FDA، در سراسر دنیا به منظورها مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • برای متقارن کردن خطوط عمودی لب و همچنین دادنِ حجم کم به لب‌ها استفاده می‌شود.
  • در حال حاضر انواع گوناگونی از ژل‌ها یا پرکننده‌ها در بازار وجود دارد که هر یک کاربرد وعملکرد جداگانه‌ای دارند.
  • از انجام این عمل زیبایی در آرایشگاه ها و مراکزی که از نظر بهداشت اعتباری ندارند، پرهیز کنید.
  • این روش زیبایی برای لیفت چشم استفاده می‌شود و گودی زیر چشم را از بین برده و با ایجاد حجم از تیرگی آن هم کم می‌کند.

این نوع ماده یک میکروسفر یا توپ کوچک است که به طور دائمی زیر پوست باقی می‌ماند. پلی متیل متاکریلات دارای کلاژن بوده و بهترین برند حاوی این ماده که مورد تائید FDA باشد، Bellafill است. تزریق ژل به صورت درمانی غیرجراحی است و معمولاً در مطب انجام می‌شود. قبل از شروع درمان جلسه مشاوره به منظور تعیین نیازهای بیمار و اطلاع از اهداف و دغدغه‌های ایشان برگزار می‌شود. ۱- داروهایی چون آسپرین، داروهای ضد التهاب و رقیق‌کننده خون را به مدت دو هفته قبل از تزریق مصرف نکنید. همچنین برخی مکمل‌ها و مواد غذایی نیز نباید در بازه زمانی نزدیک به تزریق مصرف شوند.

چهار جزء اصلی ساختار صورت ما، پوست، چربی، ماهیچه و استخوان ها هستند. با افزایش سن، کاهش حجم این ساختارها، باعث میشود علائم سالخوردگی در چهره ی ما پدیدار شوند. پزشک ژل چاقی صورت را به سطح پوستی مناسب تزریق می‌کند، جایی که رشته‌های کلاژن از ساختار پوست شما پشتیبانی می‌کند. با گذشت زمان، ژل به بدن کمک می‌کند تا کلاژن از دست رفته را بازتولید کند.

آیا وقتی اثر بوتاکس از بین برود مسن تر به نظر می رسم؟ پاسخ 10 پزشک متخصص

برای همین ممکن است یک ژل برای یک ناحیه بسیار خوب و برای ناحیه‌ای دیگر نامناسب باشد. مثلاً برای جوانسازی پشت دست بهتر است از ژل‌های هیدروکسی آپاتیت یا تزریق چربی استفاده کنیم. یا مثلاً از ژل‌های نرم برای لب‌ها و از ژل‌های با قوام محکم‌تر برای پروتز گونه استفاده می‌کنیم. پلی اکلیل آمید سازگاری خوبی با بافت‌های بدن دارد یعنی زیست سازگار (Bio-compatible) است.

تزریق ژل چگونه باعث زیبایی و جوانسازی خواهد شد ؟

نتایج تزریق ژل بلافاصله آشکار می شوند و بسته به ژل مورد استفاده و بیمار تزریق شده از چند ماه تا چندین سال دوام خواهند داشت. محافظت از پوست نیز میتواند باعث دوام طولانی مدت نتایج شود. تزریق فیلر پوستی، روشی غیر جراحی است و معمولاً در طی یک جلسه ویزیت در مطب تزریق ژل با بیان ساده انجام می شود. درمان اولیه ی شما با یک مشاوره آغاز می شود و در طی آن شما با جراح زیبایی خود ملاقات خواهید کرد تا سوالات و اهداف خود را با وی در میان بگذارید. ژل های تزریقی چهره ی شما را به روشی بسیار ظریف بهبود می بخشند.

این روش زیبایی برای افراد بالای 18 سال قابل‌استفاده است و هیچ محدودیت جنسی ندارد. نداشتن هیچ‌گونه بیماری زمینه ای هنگام تزریق فیلر مهم است. تزریق انواع فیلر در زیباسازی بینی و فرم دهی آن نیز مؤثر است. در طول تاریخ، زیبایی اهمیت ویژه‌ای برای انسان‌ها داشته است و افراد همیشه از روش‌های مختلفی جهت زیباتر کردن خود و رفع عیوب صورت و بدن استفاده کرده‌اند. در این مقاله درباره انواع روش های کاشت ابرو و مزایای کاشت ابرو به روش FUE و FUT توضیح خواهیم داد.

تزریق ژل باسن

از یک سو بحث زیبایی در میان بوده و کوچک‌ترین خطا ممکن است عواقب بدی را به دنبال داشته باشد. برای مثال تا به حال با مواردی برخورد داشته‌ایم که تقارن در تزریق گونه انجام نگرفته و در نتیجه صورت فرم طبیعی خود را از دست داده است. از سویی دیگر، تزریق فیلر باید براساس استاندارد انجام گیرد تا به سلامت فرد آسیب نزند. در این مرحله متخصص باید بهترین ژل را آماده کرده و در ادامه محلی که قرار است تزریق صورت گیرد را مشخص کند.

و بسیار حائز اهمیت است که او را نسبت به شرایط فعلی بدن خود آگاه کنید. در این جلسه همچنین شما انتظاراتتان را از تزریق فیلر با پزشک در میان می‌گذارید. و او نیز درباره روند انجام تزریق و همینطور نتایج منطقی حاصل از این تکنیک با شما صحبت خواهد کرد. سپس آزمایش‌هایی نیز برای بررسی وضعیت سلامتی شما انجام می‌شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار