قفل دیجیتال قیمت و خرید قفل الکترونیکی قفل کارن-خانه هوشمند آکو

ما به شما پیشنهاد می کنیم برای حفظ امنیت منازل و یا محل کار از این قفل دیجیتالی استفاده کنید. قفل دیجیتال در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری را به همراه داشته است به طوری که دیگر برای باز کردن آن حتی نیازی به استفاده از موبایل ندارید بلکه قابلیت تشخیص چهره و وای فای به قفل هوشمند اضافه شده است. امروزه صنعت قفل و کلید سازی هم مانند سایر صنایع پیشرفت زیادی نموده است و قفل های جدیدی روانه بازار شده اند که امکانات بسیار زیادی دارند و امنیت آن ها نیز در مقایسه با قفل های معمولی بسیار بالا می باشد. مانند قفل کارتی، قفل اثر انگشتی، قفل های درب های ضد سرقت و… که کاربرد های بسیار زیادی دارند و کسانی که امنیت منازل و یا شرکت هایشان را حائز اهمیت بالا می دانند از این نوع قفل ها استفاده می کنند. قفل الکترونیکی یوکا محصول کشور کره جنوبی است که با توجه به ظاهر زیبا و طراحی آن می توان علاوه بر آپارتمان ها در مراکز دولتی و تجاری نیز از آن استفاده نمود. این قفل دیجیتالی هم زمان امکان بازشدن با اثر انگشت و رمز را دارد حتی در مدل قفل کارتی شما می توانید با استفاده از کارت درب منزل یا محل کارتان را باز کنید.

قفل دیجیتال قیمت و خرید قفل الکترونیکی قفل کارن-خانه هوشمند آکو

کارکرد قفل الکترونیکی از طریق جریان برق ناشی از منبع تغذیه باتری است و همچنین می‌تواند به سیستم کنترل خانه دسترسی داشته باشد. این قفل قابل استفاده بر روی انواع مختلف درب‌های چوبی، فلزی یا آلومینیومی است و محدودیت استفاده ندارد. بنابراین برای اینکه بتوانیم امنیت ساختمان را حفظ کنیم و یا ارتقا دهیم؛ راهی به جز مقاوم‌سازی این درب نداریم.

این قفل ها ویژگی هایی دارند که آن ها را از سایر انواع قفل های دیجیتال قفل دیجیتالی متمایز می کند. قیمت قفل های الکترونیکی درب با توجه به آپشن هایی که دارند متفاوت می باشد. قفل رمز دار، دارای صفحه کلید است که می‌تواند به صورت شماره‌گیری یا لمسی باشد.

قفل اثر انگشتی دیجیتال ALOCK مدل +P60

در هنگام تهیه و استفاده از قفل الکترونیکی شما دیگر نیازی به کلید دارید و باید از روش‌های پیشرفته امنیتی استفاده کنید. یکی از روش‌های بسیار مطمئن برای استفاده در باز و بسته شدن درب‌ها توسط قفل الکترونیکی تشخیص چهره یا بیومتری است. بر روی این محصول یک‌مانیتور کوچک وجود دارد که رایانه اسکنر متصل می‌شود و امکان بررسی جزئیات چهره اشخاص را فراهم می‌کند. سپس در زمان استفاده چهره، چشم یا اثر انگشت اطلاعات خودت می‌دهد و در صورت یکسان بودن در باز می‌شود. افرادی که نسبت به وضعیت محیط کار یا محل زندگی خود و ایمنی آن نگرانی‌های زیادی دارند، می‌توانند از این نوع قفل‌ها استفاده کنند. قابلیت‌های مختلف موجود در این محصولات آن‌ها را از هر نظر کاربردی کرده است.

  • برخی از آنها دسترسی از طریق وب را ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد همه چیز را از رایانه شخصی خود کنترل کنید.
  • دستگیره دیجیتال رمزی یکی از بهترین مدل ها از گروه قفل هوشمند می‌باشند.
  • روش‌های اتوماتیک تایید یا احراز هویت انسان یا هر موجود زنده‌ی دیگر که از طریق ویژگی‌های فیزیولوژیکی انجام می‌شود را بیومتریک می‌گویند.
  • شما می توانید با مراجعه به سایت با تنوع محصولات دستگیره الکترونیکی و نحوه خرید آنها، و موارد دیگر، آشنا شوید.

در کنار این عوامل یک دلیل تعیین قیمت یک جنس در بازار بیشتر معطوف به برند آن کالا می شود . اینکه کدام شرکت و با چه سابقه ای دست به تولید محصول زده است در تعیین قیمت آن کالا نقشی اساسی دارد . همانطور که می دانید قفل های دیجیتالی در برندهای مختلفی با قیمت های متفاوت و کیفیت های پر نوسانی در بازار وجود دارند که میزان اعتماد به برخی از آن محصولات بسیار پایین بوده است . مثلا برند هایوان در بازار به نسبت قیمت کمتری دارد اما از نظر کیفیت و کارایی و اطمینان بخشی بسیار ضعیف تر از برند های اصلی بازار قفل دیجیتال از جمله کمپانی سامسونگ دارند . در کنار این ها برند های گران قیمت هم وجود دارند که علاوه بر قیمت بیشتر مانند برند یال کارایی و کیفیت کمتری دارند و خدمات ضعیف تری برای پشتیبانی محصولشان ارائه می کنند . در ضمن بایستی این نکته را در نظر گرفت که بعضی اجناس حتی با قیمت بیشتر ولی کارا تر و اطمینان بخش تر از محصولات بی کیفیت تر برای خرید گزینه ی بهتری می باشد .

قفل الکترونیکی سامسونگ مدل SHP-DP609

بسیاری از مدیران مشاغل، ترجیح می ‌دهند با استفاده از قفل‌ های دیجیتال امنیت دفتر مدیریت و محل کار گروهشان را مدیریت و تأمین کنند. از طرفی در اکثر هتل‌ها از قفل‌های کارتی دیجیتال استفاده شده است تا امنیت مسافران به حداکثر برسد. دستگیره های دیجیتال در واقع همان قفل هوشمند هستند که به دلیل طراحی و شکل ظاهری به این نام شناخته شده اند. این محصولات را می توانید بر روی انواع درب چوبی و ضد سرقت نصب و مورد استفاده قرار دهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار