فارکس چیست؟ آموزش فارکس بزرگ ‌ترین بازار سرمایه جهان خانه سرمایه-بروکر آمارکتس

اگر می‌خواهید بدانید که روش کار بروکرهای STP چگونه است، این مطلب را مطالعه کنید. در این مقاله به شکل دقیق‌تر و تخصصی، به نوع معاملات و دارایی‌هایی که در فارکس خرید و فروش می‌کنید، اشاره خواهیم کرد. برای بسیاری از کاربران سوال است که ما در فارکس چه چیزی را خرید و فروش می‌کنیم! در این مقاله بصورت تخصصی و به زبان ساده، این موضوع را برایتان توضیح داده‌ایم.

راه حل این است که نصف مارجین خود را بفروشید تا آرامش خودتان را بدست آورید و بگذارید باقی حجم معامله طبق تنظیمات اولیه پیش برود. بیشترین حجم معاملات بیش از 70 درصد، در بازه زمانی که بازار از اروپا به سمت آمریکا حرکت می کند انجام می شود. این بازار از سیدنی استرالیا شروع به بازگشایی می کند و سپس به سمت آسیا، اروپا و آمریکا حرکت می کند. این سبک مورد علاقه ی تحلیل گران بنیادی و اقتصاد کلان می باشد که شناسایی یک گزینه سرمایه گذاری آینده آن را در بلند مدت مورد پیش بینی قرار می دهند. در این فایل صوتی مهندس حامد غلامی برای شما علاقمندان به این بازار جهانی از نحوه ورود تا چگونگی به دست آوردن سود های کلان راه کارهای اساسی ارائه می دهند.

آموزش آنلاین فارکس از 0 تا 100 + مدرک فنی حرفه‌ای | وبیناری

فارکس چیست؟ آموزش فارکس بزرگ ‌ترین بازار سرمایه جهان خانه سرمایه-بروکر آمارکتس

در این حالت، اسپرد در حد چند سنت بوده و به سمت صفر میل می کند. مواردی همچون طلا، نفت، شاخص های بزرگ بورس دنیا مانند داوجونز، نزدک و غیره در کارگزاری فارکس معامله می شوند اما بازار فارکس محسوب می شوند. همچنین کالاهای معاملاتی همچون روی، مس، نیکل، گندم، برنج و غیره و همچنین ارزهای دیجیتال و اوراق قرضه، ETF نیز در این میان قرار دارند.

بی ثبات ترین جفت ارزها برای معامله فارکس در سال ۱۴۰۱

یکی از مهم ترین مسائل در حین یادگیری فارکس ، مبحث مدیریت احساسات و ریسک می باشد . در حین فعالیت و معامله در بازار فارکس احساسات مختلفی از قبیل ترس،هیجان،استرس و طمع به سراغ ما می آیند و اگر ما کنترل احساسات و ریسک را در این بازار کسب نکنیم ممکن است ضررهای زیادی به ما تحمیل شود. بروکر یا کارگزار در فارکس، واسط بین معامله گر و بازار فارکس است. بروکر های زیادی با ایرانیان کار می کنند که می توان به وینزور، آمارکتس (۲ بروکری که ما در آکادمی چرتکه بالای ۳ سال است با آن ها کار می کنیم) سایت بروکر آمارکتس اشاره کرد. زمانی اتفاق می افتد که شما دیگر نمی توانید در بازار فعالیت کنید .

همچنین اگر خطر ژئوپلیتیکی مانند جنگ یا اعتراضات گسترده رخ دهد، تقاضا برای ارز محلی معمولا کاهش می‌یابد. زیرا افراد کمتری به این کشور سفر می‌کنند و افراد بومی بیش تری می‌خواهند آن را ترک کنند. با توجه به این واقعیت که تقریبا همه ی کشور های دنیا دارای اقتصاد مستقلی می‌باشند و فاکتورهای ذکر شده برای همه ی آنها اعمال می‌شود، این امر بازار ارز خارجی را به مورد نیاز ترین و پرقوت ترین بازار تبدیل می‌کند.

  • بعد از آشنایی با اندیکاتور مکدی یک استراتژی معاملاتی با مکدی را نیز بیاموزید، برای مشاهده کامل متن کلیک کنید.
  • این بازار، بازاری است که شما می‌توانید در آن تمامی برابری ارزهای مختلف را دربرابر هم معامله کنید.
  • افراد دیگر برای آنان کار می کردند ولی سطح مالی مناسبی نداشتند.
  • یعنی امسال افراد باید برای نیازهای روزمره خود، پول بیشتری بپردازند.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار