شش بزرگترین دوربین مداربسته خطا می‌توانید به سادگی اجتناب

شاید بتوان گفت دوربین های آنالوگ یا همان CCTV اولین نسل از دوربین های سایت zview-cctv مدار بسته هستند. دوربین مداربسته یا CCTV یک سیستم امنیتی و نظارتی است که در مکانهای تجاری و عمومی و حتی منازل مورد استفاده قرار میگیرد. کیفیت تصویر 4k در دوربین تحت شبکه، نویدبخش دنیایی مدرنتر و پیشرفتهتر است. برای اینکه این دوربین ها را نصب کنید باید دوربین های IP یا همان تحت شبکه، NVR و یک سوئیچ شبکه داشته باشید. به این صورت که تمامی دوربین ها را باید ابتدا به سوییچ متصل کنیم و سپس از طریق یک کابل شبکه، سوییچ را به دستگاه NVR متصل کنیم. چرا که به وسیله این شبکه اینترنتی، دوربین ها و گیرنده ها کار ارسال، دریافت و ذخیره کردن عکس ها را انجام خواهند داد.

در ادامه این مقاله، قصد داریم تا انواع دوربین های مداربسته و ویژگی و مزیتهای هرکدام را بیان کنیم تا بهتر بتواند در تصمیمگیری شما کمک کند. حتی اگر پروژه شما بزرگ باشد، توانایی تقسیم کار با نقشه را خواهید داشت. در اولین مرحله باید یک نقشه برای اجرا و نصب دوربین متناسب با محل مورد نظر طراحی کنید. هنگام نصب دوربین مدار بسته نیز، با داشتن نقشه میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، کار را اجرایی کند. مجموعه تهران شنزن نازلترین قیمت دوربین مداربسته نونیم و دوربین مداربسته آلباترون را با توجه به کیفیت و رعایت استانداردها در تولید آن در نظر گرفته است.

پس از تهیه نقشه، باید مختصات هر کدام از ابزار و لوازم را تخمین بزنید. به همین دلیل، هر نصاب دوربین مدار بسته که در چنین مجموعههایی فعالیت میکند، میتواند در تهیه این دوربین ها به شما کمک کند. توصیه میکنیم که هنگام تهیه تجهیزات، نهایت دقت و حوصله را به خرج بدهید تا بتوانید بهترین ها را خریداری کنید. را تعیین کنید. لازم است بدانید که، انتخاب محل از مهم ترین مراحل نصب دوربین مدار بسته میباشد. در اولین حالت، که به طور عمومی هنگام آموزش نصب دوربین مدار بسته لازم میشود مدار آنالوگ یا HD است. در اغلب دوربینهای مداربسته حفاظتی از دو نوع چیپ استفاده میشود که عبارتند از:CCD و CMOS . بله. داشتن مجوز از اصناف و اتحادیه ها ازجمله اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیر کاران تجهیزات الکترونیک و حفاظتی الزامی است. یکی دیگر از امکانات جالب و بسیار کاربردی که برخی از DVR فراهم می نمایند داشتن برنامه های حرفه ای جهت استفاده از امکانات دوربین ها و DVR بر روی سیستم عامل های اندروید و یا IOS است. برای اینکار باید با توجه به نقشه تهیه شده اولیه، محل نصب تجهیزات مختلف همچون، کابل ها، دستگاه های DVR ، دوربین ها و …

قیمت این نوع از دوربین ها از نوع آنالوگ معمولی بیشتر می باشد. شکل ظاهری دوربین مداربسته بولت استوانه ای بوده و می توان آن را به گلوله تشبیه کرد. این دوربین مداربسته کیفیت دوربین های صنعتی را دارا بوده ولی از لحاظ حجم کوچکتر از دوربین های صنعتی می باشد . آنها برای محافظت مورد استفاده قرار می گیرند و ضد آب هستند. شما می توانید با خرید یک دوربین مداربسته چشم ماهی در تعداد دوربین های مورد نیاز خود صرفه جویی کنید. این در حالی است که دوربین های بولت به صورت ثابت کاربرد دارند. شاید بتوان یکی از دلایل عمده آن را عدم نیاز به دانش شبکهای دانست. ۵- دوربین صنعتی (BOXCamera): این نوع دوربینها را هم در محیط های داخلی و هم در محیط های خارجی بر روی پایه می توان نصب کرد. وضوح تصویر یک دوربین را می توان با استفاده از نمودار وضوح اندازه گیری کرد و سپس به صورت گرافیکی چاپ و مورد ارزیابی قرار داد.

این دوربین ها دارای قابلیت های فراوانی هستند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم. پیش از اینکه به آموزش نصب دوربین مدار بسته بپردازیم شما باید محلی را برای نصب در نظر بگیرید. کابل اول کابل تصویر نام داشته و وظیفه انتقال تصویر از دوربین به دستگاه DVR را دارد. آداپتور برق به عنوان تجهیزات دوربین مداربسته، وظیفه تامین تغذیه دوربین یا دستگاههای ذخیرهساز را دارد. یکی از دغدغه های شرکت رادیس انجام نصب با کیفیت بالا و هزینه ی پایین است اما برای تخمین حدودی هزینه نصب دوربین مداربسته عواملی همچون تعداد دوربین و محل نصب (بسته به سختی دسترسی و ارتفاع) در برآورد هزینه نصب دوربین تاثیر گذار هستند اما به صورت کلی میتوان گفت در شرکت رادیس قیمت نصب از ۴۰۰ هزار تومان شروع و تا ۴ میلیون تومان است که مبالغ بالا اکثرا برای پروژه های خاص با شرایط خاص است اما باید این نکته را قید کنیم که قیمت های مجموعه رادیس به شدت رقابتی و مناسب هستند. این شرکت به دلیل داشتن سابقه 19 ساله خود در این حوزه، همیشه محصولات فوق العاده ای را عرضه کرده است و به دلیل استفاده از فناوری هایی چون دید در شب، قابلیت نمایش اطلاعات به کمک سنسورهای حرارتی، نمایش میزان سرعت حرکت ماشین ها، تشخیص چهره و بسیاری از موارد دیگر بسیار معروف است و دوربین مداربسته هایک ویژن همیشه به دلیل فناوری های خاص خود معروف بوده اند.

پس از تخمین باید وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. هنگام آموزش نصب دوربین مدار بسته به شما در قالب مثال میگویند که اگر شما یک نقشه راه داشته باشید، سریع تر به مکان مورد نظر خواهید رسید یا بدون نقشه؟ پس از اینکه نقشه راه در گام اول به پایان رسید. از دیگر نکات نصب دوربین مداربسته توجه به محل قرارگیری دستگاه ضبط است که باید از نظر امنیت، دما و راحت بودن کابل کشی در آن محیط (از دوربین ها به دستگاه ضبط) مورد بررسی قرار گیرد. 5️⃣ راه پله ها و راهروها. اگر اطلاعات کافی در زمینه شبکه را دارید جدای از نصب دوربین مدار بسته محل زندگی حتی می توانید شبکه کوچک خانه هوشمند خود را راه اندازی نمایید. پس اگر توجه کافی نداشته باشید، حتی اگر بهترین دوربین را خریداری کنید؛ به بازدهی مناسبی دست نخواهید یافت.مثلا اگر این دوربین ها و تجهیزات در مکان مناسب و طبق روش اصولی نصب نشوند؛ راه را برای سارقین هموار خواهید کرد. در این صورت، دوربین ها باید با کابل RG۱۱، RG۶، RG۵۹ به یکدیگر متصل شوند.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان دوربین مداربسته درج نمودهاند، توصیه میکنیم “راهنمای انتخاب دوربین مداربسته” را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع دوربین مداربستهبا توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. اما اگر دوربینهای مداربسته شما دارای قابلیت دید در شب نیستند، باید نور کافی برای ضبط تصاویر با کیفیت را فراهم کنید. چرا که دسترسی به آنها از طریق سارقین راحت تر شده و طبق امورات خود، در آن اختلال ایجاد خواهند کرد. بدین صورت شما متوجه اختلال نشده ولی آنها به خواسته های خود میرسند. شرکت رادیس به دلیل اطمینان به تخصص خود قبل از سفارش نصب به مشتریان مشاوره رایگان برای انتخاب دوربین مداربسته با دلیل و محل های مناسب نصب برای گرفتن بهتر تصویر به صورت تلفنی و حضوری ارائه میدهد. در اینجا میخواهیم آموزش صفر تا صد دوربین مدار بسته توسط خودتان را ارائه دهیم.

با اینکه تصاویر دوربین های مداربسته بصورت سیاه و سفید بود، ولی استقبال زیادی از آن در کشورهای آلمان، امریکا و انگلستان برای سازمانهای دولتی، بانک ها، پمپ بنزین ها، سازمانهای انتظامی و … هنگام آموزش نصب دوربین مدار بسته به شما خواهند گفت، که مدار ها و دوربین ها باید در نقطه بالایی نصب شده تا دسترسی به آنها امکان پذیر نباشد. در این مطلب به لزوم نصب دوربین مداربسته در ادارات و سازمان ها پرداخته ایم و نکاتی در خصوص نصب دوربین مداربسته در این مکان ها برای شما بیان می کنیم. در حالت سوم، مدار ها و کابل کشی ها به صورت بی سیم صورت میگیرد. به سوئیچ شبکه و دستگاه NVR منتقل میکنند.هنگام یادگیری آموزش نصب دوربین مدار بسته حالت سومی هم دارد. سیستم های دوربین مدار بسته AHD به یک ترکیب کامل از دوربین مداربسته AHD , دستگاه رکوردر AHD HVR یا XVR , هارد دیسک مخصوص جهت ذخیره سازی , فیش بی ان سی , پاور تغذیه دوربین مدار بسته و کابل نیاز دارد . بهتر است در صورت بزرگ بودن پروژه نصب، از شیوه سوم یعنی نوع شبکه بی سیم استفاده کنید. اما این دستگاه ها از یک یا دو عدد پورت شبکه برای اتصال دوربین برخوردارند و به همین علت در پروژه هایی که از تعداد بالایی دوربین دیجیتال استفاده میشود نیاز به یک دستگاه سوییچ داریم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار