دستگاه تصفیه آب صنعتی

کیفیت و میزان مناسب آب مورد مصرف در گلخانهها و صنعت کشاورزی و پرورش گیاهان یک امر بسیار مهم و ضروری به حساب میآید. توجه کنید که دیر عوض کردن فیلتر دستگاه باعث میشود تا کیفیت آب آشامیدنی و قطعات و فیلترهای دستگاه شما آسیب ببیند پس در زمان مناسب صافی های خود را تعویض نموده یا از کارشناسان تصفیه آسا درخواست خود را ثبت نمایید تا در لیست اطلاع رسانی زمان تعویض قرار داده شده و در زمان های استاندارد و اصولی به شما اطلاع رسانی گردد. خریداران قبلیاش از طعم خوب آب بعد از تصفیه، خدمات نصب مناسب وسیله و نداشتن سروصدای آن اعلام رضایت کردهاند. پس از آن اگر شیر سینک را ببندید، دستگاه تصفیه آب چند لحظه بعد خاموش خواهد شد.

برای اینکه دستگاه تصفیه آب در خانه خود داشته باشید، باید بدانید که هزینه خرید آن تنها به خرید دستگاه محدود نمیشود و برخی از وبسایتها و فروشگاهها هستند که هزینههایی مازاد مانند هزینه ایاب و ذهاب و هزینه نصب را از شما دریافت میکنند. تنها عاملی که باعث می شود تصمیم بگیرید کدام نوع دستگاه تصفیه آب را برای خانه یا محل کارتان بخرید این است که منبع آب و نوع ناخالصی های موجود در آن آب را در نظر داشته باشید. آبی که این دستگاه تصفیه در طول شبانه روز تولید میکند، برابر با ۱۹۰ لیتر است. به همین دلیل از دیگهای سرامیکی بزرگی با خاک اره و رس استفاده میکردند تا گل و لای آبی که از چاه خارج میشد را بگیرند و از این آب برای ورودی زمینها مورد استفاده قرار میگرفت. دستگاه تصفیه آب می تواند این ناخالصی ها را از بین ببرد و مصرف آن را برای شما بی خطر کند و آبی بدون هر گونه آلودگی ،خالص و گوارا برای شما آماده کند.

قیمت فیلتر تصفیه آب

دستگاه های تصفیه اسمز معکوس بیشتر برای تصفیه آب با سطح TDS یا آلودگی بالا توصیه می شود. اینها فقط برای مناطقی مناسب هستند که سطح TDS پایین است و آب آلوده نیست. این دستگاه برقی نیست و با فشار آب کار میکند پس اگر فشار آب در منزلتان مناسب نیست هم نباید به سراغش بروید. در واقع، این گستردگی محصولات به ما این امکان را میدهد که آنچه که بازار واقعاً نیاز دارد را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن عرضه کنیم و از این رو، جدای از ایجاد طیف گستردهای از محصولات تصفیه آب، در ارائه خدمات تعمیر ، سرویس و نگهداری این محصولات نیز در خدمت مشتریان هستیم . کارشناسان فراب کالا همواره راهنمای مشتریان برای رساندن آن ها به آنچه نیاز دارند می باشند. خیر. تصفیه آب های موجود در بازار محصولات کشورهای تایوان ، چین و کره هست که البته بعضی از این محصولات متعلق به شرکت های آمریکایی یا اروپایی هست که در چین یا تایوان تولید خودشون رو انجام میدن .

خرید فیلتر تصفیه آب

تصفیه آب خانگی آکوآ اسپرینگ مدل RO-S151: این محصول با برخورداری از ویژگیهای متفاوتی همچون از بین بردن شوری آب، داشتن مخزن مجزا از جنس پلی پروپلین، قابلیت نصب به یخچال ساید بای ساید و… جنس بدنه دستگاه سیسیکا از استیل با رنگ کورهای است. فیلترهای آب در سیستم های فیلترکننده با قیمتهای مناسب در بازار موجود هستند. در خرید حتما به خاطر داشته باشید که اگر آب شرب منطقهتان بسیار بیکیفیت است، احتمالا این دستگاه گزینه مناسب خرید برای شما نخواهد بود. پمپ قدرتمند و مخزن با کیفیت آنتی باکتریال از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد.

بررسی فیلتر تصفیه آب

این شرکت ها در هنگام خرید ضمانت کالا را به شما می دهند و خدمات پس از فروش آن را نیز بر عهده دارند. همانطور که گفته شد، این دستگاه دارای فیلترهای قلیاییساز آب است. همانطور که در بالا هم گفته شد، استفاده از آب تصفیه شده برای حفظ سلامتی بدن و نیز پیشگیری از بسیاری از بماری ها و مشکلات ضروری است. همانطور که پیشتر هم گفته شد، این دستگاه میتواند تا حدود ۹۹درصد آب را از آلودگیها و املاح اضافی پاک کند. این فیلترها معمولاً از فیلترهای رسوبی و کربن فعال تشکیل شده اند که ناخالصی های بزرگ و حل نشده را به همراه تعداد کمی از مواد شیمیایی و میکروارگانیسم ها حذف می کنند. فیلتر مرحله پنچ دستگاه تصفیه آب خانگی نیز از جنس کربن فعال می باشد وظیفه فیلتر پست کربن حذف نهای بو و مواد شیمیایی باقی مانده می باشد باید جنس محفظه فیلتر پست کربن از پلاستیک درجه یک باشد.

لیست دستگاه های تصفیه آب

اینها معمولا فیلترهای کربن فعال برای تصفیه آب دارند. در کنار اینها باید به امکان حذف سموم شیمیایی و املاح مایع نامطلوب از آب هم اشاره کرد. در واقع، در ۶ مرحله مختلف کار تصفیه آب انجام میشود و بعد در مرحله نهایی، از راه فیلتر مینرال موجود در این وسیله، املاح لازم برای بدن به آب اضافه میشود. علاوه بر آن، بعد از پاکسازی آب از مواد مختلف آلوده، فیلترهایی برای افزودن املاح مفیدی مانند کلسیم، زینک، منیزیم و… فیلتر ۱۳لایه موجود در دستگاه تصفیه هم میتواند تا ۹۹درصد آب را پاکسازی و تصفیه کند. در صورتی که فیلترهای پیش تصفیه را به موقع تعویض کنید، بعد از دو تا سه سال می توانید این غشاء را تعویض کنید. این دستگاه از چند فیلتر مجزا و مخزن تشکیل شده است.

ناخالصی های جمع آوری شده از طریق شیلنگ خروجی به فاضلاب وارد می خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب شود. دستگاه تصفیه آب مبتنی بر جاذبه – همانطور که از نام آن پیداست، این دستگاه تصفیه آب از طریق کشش گرانشی آب را تصفیه می کند. این اشعه حدود 99.99% از موجودات زندهای که در آب وجود دارد را از بین میبرد در نتیجه برای حذف ویروسها و میکروبها کارآمد و بسیار مفید است. غالبا عمر مفید فیلترهای مینرال دو سال بوده و پس از آن باید حتما تعویض شود. مشتریان قبلی این وسیله از کیفیت آب خروجی، خدمات نصب و پس از فروش و رفع بوی ناخوشایند آب در مناطقی با آب شرب بیکیفیت اظهار رضایت کردهاند.

بهترین دستگاه تصفیه آب

و گاهی نیز برندهای شخصی روی آنها چاپ می شود که امروز این مورد زیاد به چشم میخورد . عملکرد آن با تابش پرتوهای UV با شدت بالا بر روی آب است که میکروارگانیسم ها را که یک پاتوژن است که باعث بیماری های منتقله از آب می شود، از بین می برد یا غیرفعال می کند. در همین رابطه می توان از برندها و دستگاه های تایوانی تحت لیسانس آمریکا به عنوان برخی از بهترین مدل ها در کشور نام برد. به یاد داشته باشید، این دستگاه تصفیه آب به تولید آب نرم از آب سخت کمک نمی کند، فقط میکروارگانیسم ها و عوامل بیماری زا را از بین می برد. دنگ و همتایانش هر پیشرفتی را که بتواند آب شور را نمک زدایی، فیلتر و ضد عفونی کند، شایسته تحقیقات بیشتر می دانند. اگر مقدار TDS بین 150 تا 300 پی پی ام باشد، آب نرم است، اما اگر مقدار آن بیشتر از 500 پی پی ام باشد، آب به عنوان آب سخت یا آلوده در نظر گرفته می شود.

خرید محصولات به صورت اینترنتی و یا تلفنی امکان پذیر می باشد ، اما ما توصیه می کنیم که بهترین خرید را در فروشگاه ما تجربه کنید تا مطمئن باشید که فیلتر تصفیه آب مناسب را با بهترین قیمت و کیفیت دریافت می کنید. در صفحه باز شده تمام فیلتر ها با کیفیت های متفاوت و درجه یک به شما عزیزان توضیح کامل داده شده و میتوانید حتی با ثبت آدرس و شماره تلفن خود به خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی بپردازید .

قیمت دستگاه تصفیه آب

این وسیله فیلترهای مختلفی دارد که عمرشان از ۶ ماه تا یکسال است، زیر سینک نصب میشود و قابلیت نصب به یخچال هم دارد. تعداد زیادی از این ناخالصیها میتوانند سلامت شما را به خطر بیندازند، بهویژه زمانی که حاوی ویروسها و باکتریهایی هستند که میتوانند باعث بیماریهای جدی شوند. این روش اصطلاحا به روشی گفته می شود که تعداد زیادی فیلتر در مسیر آب قرار گرفته و آلایندگی ها را از آب جدا می کند. در این دستگاه کمحجم فیلترهای گیاهی و شلنگهایی بدون نیاز به برق وجود دارند. این فیلتر ممبران که در اکثر تصفیه کننده های آب شیرین کن وجود دارد می تواند نیترات – نیتریت – انگل و موادی از این دست را فیلتر کند و وارد مرحله دیگری که طعم آب را بهتر می کند به نام فیلتر پست کربن شود . کارایی و در نتیجه قیمت فیلتر تصفیه آب کربن گرانول، به نوع و کیفیت کربن فعال درون پوسته آن بستگی دارد که در بهترین نمونه ها از کربن بدست آمده از پوست نارگیل استفاده شده است.

خرید دستگاه تصفیه آب

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار