خرید آنلاین انواع ماژول فیبر نوری ماژول SFP فروشگاه برقچی | asilight

گاهی اوقات پیش می‌آید که شما برای استفاده از یک دستگاه الکتریکی خاص نیاز دارید تا سطح ولتاژ یا نوع جریان برقی که به دستگاه وارد می‌شود را تغییر دهید. جریان برق مورد استفاده‌ی اکثر وسایل الکترونیکی از نوع DC (مستقیم ) است؛ ولی جریان برق شهری از نوع AC (متناوب) است. گاهی نیز سطح ولتاژ جریان برق مورد نیاز برای وسیله باید کم‌تر یا بیشتر از برق شهری یا برق استاندارد خود آن دستگاه باشد. ماژول‌هایی که به صورت یک واحد نرم‌افزاری با کد برنامه‌نویسی نوشته می‌شوند و در برنامه‌های نرم‌افزاری مختلف قابل استفاده هستند. مثل یک عملیات ریاضی که یک برنامه‌نویس آن را می‌نویسد و دیگر برنامه‌نویس‌ها نیز می‌توانند با توجه به پروژه‌ی نرم‌افزاری خود از آن استفاده کنند.

کیت ایستگاه هواشناسی سیار IoT بر پایه ESP8266

شیلد رله مناسب WEMOS D1 Mini با استفاده از این شیلد میتوانید هر دستگاه جانبی با ولتاژ و جریا.. سنسور شعله و آتش 5 ولت با خروجی رله طول موج منبع نور در محدوده 760nm تا 1100nm را تشخیص دهد. سنسور شعله و آتش 12 ولت با خروجی رله طول موج منبع نور در محدوده 760nm تا 1100nm را تشخیص دهد. خواندن اطلاعات کارت های مغناطیسی توسط ماژول RFID میسر می شود. از جمله مهم ترین استفاده ها از این دستگاه می توان به سامانه حضور و غیاب سازمان ها، سیستم پرداخت کرایه در اتوبوس رانی شهری و مترو اشاره نمود. در این سامانه ها فناوری RFID برای باز کردن درب ورود به مترو یا پرداخت کرایه به کار گرفته می شود.

ماژول NRF

خرید آنلاین انواع ماژول فیبر نوری ماژول SFP فروشگاه برقچی | asilight لازم به ذکر است که تمامی سفارشات ثبت شده در فروشگاه از دفتر مرکزی ( تبریز ) ارسال خواهند شد. جهت پیگیری سفارشات خود می توانید با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید. با انتخاب ارسال پستی برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان می توانید از امکان ارسال رایگان استفاده نمایید. شما می توانید از طریق تاریخچه سفارشات و پنل کاربری خود در فروشگاه، مراحل آماده سازی سفارش خود را مشاهده نمایید. تمامی دوره ها برای افراد تحت پوشش کمیته امداد، کودکان کار و نیازمندان رایگان می باشد. اگر ماژول ارتباطات یک سرویس پیام بهترین تلاش را پیاده سازی کند، به محض ای نکه پیام روی رسانه کد گذاری شد، تایید اولیه را تولید می کند.

سوئیچ ممکن است هر تعداد مخاطب را در فرم های تماس متعدد داشته باشد، مانند ایجاد مخاطبین، قطع کردن مخاطبین. رله‌ ها در مواردی استفاده می‌ شوند که کنترل مدار توسط یک سیگنال مستقل با توان پایین ضروری است، یا جایی که چندین مدار باید توسط یک سیگنال کنترل شوند. یک ماژول برنامه قابلیت استفاده مجدد در برنامه ای را دارد که توسعه کد های اضافی را به حداقل می رساند.

ابزار و تجهیزات الکترونیک

برای مشاهده فیلم آموزش جاوا اسکریپت JavaScript + اینجا کلیک کنید. در این بخش بررسی می‌شود که وقتی در پایتون دستور زیر اجرا شود، چگونه ماژول جستجو و ماژول پیاده‌سازی خواهد شد. ترکیب کردن ماژول‌های ایجاد شده با هم یک کار چالشی و دشوار به حساب می‌آید.

  • ماژول ال ای دی RGB حلقه ای 16 تایی WS2812ماژول LED RGB تکی WS2812 از سه رنگ قرمز، سبز و آبی تشک..
  • برخی از سرفصل‌های این دوره آموزشی، شامل آشنایی و نحوه کار Servlet ،Spring MVC ،Spring Boot، ساخت پروژه Spring Boot و نحوه ساختار آن، ارتباط و کار با پایگاه داده و سایر موارد می‌شوند.
  • این موضوع بدین معنا است که API مانند یک میانبر برای ماژول عمل می‌کند و فقط نشان می‌دهد که ماژول یا کتابخانه در برنامه نویسی چگونه تعریف می‌شود و چه کاری را انجام می‌دهد.
  • ها 24 ولت است و منظور از یک دیجیتال ولتاژ بین 18 الی 24 ولت و منظور از صفر دیجیتال ولتاژ بین 0 الی 3 ولت است.
  • ماژول های سخت افزاری، قطعات الکترونیکی هستند که یک یا چند وظیفه خاص را انجام می دهند.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار