خدمات شبکه،️بهترین شرکت خدمات شبکه کامپیوتری در تهران اعتماد شبکه پرهام-ترازنت

بله تمام اطلاعات مشتریان کاملا محرمانه است و قرارداد های ما دارای بند تعهد به عدم افشای اطلاعات است. به شما امکان مشاهده صفحات نمایش کامپیوترهای متصل شده به شبکه را می‌دهد. به این صورت شما می‌توانید متوجه شوید که کارمندان یا کسانی که از کامپیوتر های شبکه استفاده می‌کنند در حال انجام چه کاری هستند همچنین می‌توان برای دادن آموزش به گروهی از کارمندان با نمایش دادن محتویات صفحه نمایش خود به آن‌ها استفاده کرد. وابسته به آن که نیاز به چه نوع مشاوره شبکه ‌ای داشته باشید و گستردگی شبکه شما به چه میزان باشد، هزینه خدمات مشاوره شبکه متفاوت خواهد بود.

در زمان مناسب با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن، حرفه ای ترین کارشناسان ما به مجموعه شما خواهند آمد و شرکت شما را بررسی خواهند کرد و بهترین زیر ساخت شبکه را پیاده سازی خواهند کرد. باید به این موضوع توجه داشته باشید که شبکه شما قرار است از چه مراحلی گذر کند تا ایمن شود. در ابتدا بررسی نرم افزار شبکه شما صورت میگیرد سپس نوبت به بخش سخت افزاری می رسد تا مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات آن برطرف شود. اگر نیاز به ارتقا سیستم های خود دارید که بیشتر شامل افزایش مقدار RAM نصب شده روی سیستم، تغییر CPU سیستم، تعویض هارد دیسک و حافظه ذخیره سازی سیستم، تعویضکارت گرافیکو نیز برای عیب یابی و رفع مشکل قطعات سخت افزاری سیستم های خود با ماتماسبگیرید. نوع دیگر تجهیزات اکتیو شبکه می باشد، تجهیزات اکتیو شبکه شامل کارت شبکه لن یا وای فای، مودم، سوییچ، روتر، اکسس پوینت، سرورها و پرینت سرورها می باشند که ایجاد و راه ا ندازی شبکه ها را ممکن میکند.

برخی از مشتریان پشتیبانی شبکه کامکو

خدمات شبکه،️بهترین شرکت خدمات شبکه کامپیوتری در تهران اعتماد شبکه پرهام-ترازنت

Network security یا امنیت شبکه به مجموعه‌ای از قوانین و تنظیماتی گفته می‌شود که برای محافظت از یکپارچگی، محرمانه بودن و دسترسی شبکه‌ها و داده‌های رایانه‌ای با استفاده از فناوری‌های نرم افزاری و سخت‌افزاری طراحی شده است. تمامی خدمات و سرویس هایی که شبکه های کامپیوتری که ارائه می دهند قابل پیاده سازی مابین دو کامپیوتر در یک مکان کوچک مانند خانه و چندین کامپیوتر در یک سازمان بزرگ تجاری است. از اهداف خدمات مربوط به شبکه کامپیوتری می توان به این خدمت شبکه موارد اشاره کرد. شهر تهران به دلیل پتانسیل بسیار بالا در ایجاد کسب و کارهای مختلف در خود، در حال حاضر به عنوان یکی از شهرهای پیش‌روی ایران در زمینه شبکه و ارائه خدمات شبکه تبدیل شده است.

یکی از جدایی ناپذیرترین قسمتهای عملکرد و نگهداری شبکه ، امنیت شبکه است. داشتن یک تیم امنیتی اختصاصی که به طور مداوم شبکه IT شما را رصد می کند، به شما کمک می کند تا یک رویکرد نگهداری ساختاری یکپارچه را حفظ کنید. این تیم امنیتی به شما کمک می کند تا آسیب پذیری های احتمالی و تهدیدات امنیتی را ، چه از نظر داخلی و چه از نظر خارجی، قبل از اینکه بتوانند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارند ، کشف کنید و آن را حل کنید. شما می توانید از خدمات امنیت شبکه پیشگام رایانه برای بهبود و حفظ مسائل امنیتی شبکه های کامپیوتری خود بهره ببرید.

خدمات نصب و راه اندازی مجازی سازی در محل مشتری

از جمله خدماتی که پیشگام رایانه به مشتریان خود ارائه می دهد، کابل کشی شبکه های کامپیوتری است. فرآیند کابل کشی شبکه در پیشگام رایانه مطابق با استانداردهای روز جهانی انجام می شود. در صورت درخواست کارفرما قبل از کابل کشی شبکه، طراحی شبکه انجام می شود تا هم هزینه های نصب کابل شبکه کاهش یابد هم برای توسعه شبکه در آینده پیش بینی هایی انجام شود. تهیه نقشه شبکه پیش از اجرا و نصب کابل ها برای کاهش هزینه ها و جانماییی تمام بخش ها بر اساس استاندارد و نیاز کارفرما بسیار کاربردی است.اجرت کابل کشی شبکه در پیشگام رایانه بسیار مقرون به صرفه است و هزینه ها قبل از اجرا به صورت قطعی به کارفرما اعلام می شود. پس از نصب کابل های شبکه، تمام شبکه با ابزارهای مخصوص تست می شود و تا از سرعت و عملکرد شبکه اطمینان حاصل شود. پشتیبانی تلفنی و ارائه خدمات شبکه از طریق تماس تلفنی یکی از قدیمی ترین روش های مرسوم برای ارائه خدمات شبکه از راه دور می باشد.

  • کلیه خدمات پشتیبانی، نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری گروه استاد شبکه به دو صورت موردی یا هنگام نیازو یا قرارداد ماهیانه و سالیانه ارائه میشود.
  • بسیاری از فعالیت ها و اقداماتی که در راستای Network Services ارائه می شوند ، موجب می شوند که شبکه کمتر دچار مشکل شود و کمتر از دسترس خارج شود.
  • ما در طول این مدت به صورت صددرصد از آنها راضی بوده‌ایم و از رویکرد حرفه‌ای آنها برای حل مشکلات خوشحالیم.
  • داده ها را می توان با درایوهای USB، سی دی و گوشی های هوشمند به سرقت برد.
  • پیاده‌سازی شبکه به‌عنوان یک سرویس می‌تواند بسیاری از هزینه‌های فناوری اطلاعات از جمله هزینه‌های زیرساخت، سخت‌افزار و نرم‌افزار و همچنین هزینه‌های عملیاتی، نگهداری و خدمات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار