حمل و نقل دریایی حمل و نقل دریایی و روش‌های آن جوانه کارگو بار | transemartlogistics

حفاظت اضافی این نوع بسته بندی کاملاً ارزش سرمایه گذاری را دارد و یک روش ساده برای به حداقل رساندن آسیب در حین حمل و نقل دریایی است . شرکت حمل و نقل بین المللی بانی راه توس با رویکرد مهم و اصلی در خصوص ارائه مطمئن ترین و سریع ترین سرویس دهی با کیفیت بالا و عملیات گسترده و براساس جدید ترین استاندارد های صنعت حمل و نقل بین المللی فعالیت نموده است. همچنین اگر محموله و کالای شما بدون بسته بندی و حجیم است، بهترین راه انتقال کالا اجاره کردن کامل کشتی یا همان چارترینگ است. به عملیات دریافت، تخلیه، بارگیری و نگهداری کالاهای مورد نیاز افراد و سازمان در مکان هایی با شرایط مناسب و تحویل به موقع آنها به مصرف کننده، اطلاق می شود .

حمل و نقل دریایی از چین با کشتی فله بر

واحد این بیمه ، SDR بر کیلوگرم است و بسته نوع وسیله حمل‌و‌نقل متغیر است. پس از این مرحله لازم است حتما الزامات گمرکی ایران را به انجام برسانید تا بتوانید کالای خود را از روی عرشه کشتی تا به انبار مورد نظر در بندر یا برای حمل به شهرهای دیگر بارگیری کنید. البته تهیه این مدارک دارای هزینه‌ای برای شماست که باید به عنوان هزینه‌ حمل بار دریایی از چین درنظر بگیرید.

اصطلاحات حمل و نقل با کشتی

این به این دلیل است که حمل و نقل آن بسیار طولانی تر است و کشتی ها بیشتر در معرض حرکت هستند. این بدان معناست که محموله های اقیانوسی بیشتر از حمل و نقل هوایی به اشتباه می افتند. این امر به ویژه زمانی صادق است که محموله اقیانوس کمتر از یک کانتینر باشد.

  • 🟢شما به راحتی می‌توانید بار را در داخل این کانتینرها قرار داده و آن را تخلیه کنید.
  • بارهایی مانند انواع دانه‌های خوراکی، مانند گندم و حبوبات و یا برخی مصالح ساختمانی، مانند سیمان، خاک، مواد معدنی و..
  • دلایل استفاده از این روش یا به دلیل تحریم، یا صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و یا اینکه حمل مستقیم به طرف مقصد امکان پذیر نبوده و مقصد در جایی خاص باشد که امکان حمل با کشتی وجود نداشته باشد.
  • حمل کراس استافینگ عبارت است از انتقال کالا از یک کشتی به کشتی دیگر و ادامه مسیر به شرکت حمل و نقل بین المللی ترنس مارت لجستیک سمت مقصد.
  • بله نماینده های شرکت در بندرعباس تمام خدمات مربوط به کشتیرانی و تحویل بار و بارگیری را ارائه می‌دهند.

آگاهی از مقررات مربوط به تردد کامیون‌ها در کشورهای مسیر و اعلام آنها به رانندگان. با خرید سرویس وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می گیرد. صعود آگهی شما به بالای لیست، باعث نمایش بیشتر و بهتر آگهی شما شده و منجر به افزایش کلیک و بازدید آگهی می شود. وی آی پی فرصتی است تا شما بتوانید با کمترین هزینه آگهی خود را بالانشین کنید . ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره درباره هر یک سرویس‌های لجستیک هستیم.ما به طور پیوسته و در 7 روز کاری پیگیر امورات شماییم تا سلامت محموله‌های شما را تضمین کنیم.

حمل و نقل دریایی حمل و نقل دریایی و روش‌های آن جوانه کارگو بار | transemartlogistics

از مهمترین شیوه های حمل غیر مستقیم بار با کشتی می توان به موارد زیر اشاره کرد. کشتی دوبه یک نوع باربر دریایی بدون موتور است که باید توسط یک کشنده جابه‌جا شود. از دوبه‌ها برای مسافت‌های کوتاه بین بنادر و جزایر و همچنین برای سبک‌سازی ، تخلیه و بارگیری انواع بار در لنگرگاه‌ها و اسکله‌ها استفاده می شود. برای حمل دریایی از چین به ایران ۲ لاین فست(سریع) و معمولی وجود دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار