جدیدترین مدل های کناف سقف و کاربرد آنها ساختمانچی

در واقع کناف به گچ­برگ هایی گفته می شود که توسط شرکت کناف تولید می شوند. پنل های پیش ساخته کناف در انواع ساده، ضد رطوبت، ضد حرارت و ضد رطوبت و حرارت در بازار عرضه شده و در اجرای سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرند. سقف کناف در واقع صفحاتی با سایز مشخص است که از یک هسته گچی تشکیل شده و سطح و لبه های آن با کاغذ مخصوص پوشانده شده است. برای کناف سقف از تایل سقفی با ابعاد ۶۰ در ۶۰ سانتی متر استفاده می شود.

سقف کناف (کی پلاس) محصولی از کشور آلمان بوده و یکی از نام آشناترین سقف هایی است که شما چندین بار نام آن را شنیده اید. این سازه را می توان به دو شکل متحرک و همچنین ثابت بهره برد. همانطور که می دانید امروزه طراحی داخلی خانه ها یکی از دغدغه های طراحان و حتی مردم می باشد. این امر موجب تغییرات چشمگیر و بسیار زیادی در طراحی و دکوراسیون داخلی و نوع ساخت ساختمان ها داشته باشیم.

  • عوامل و شرایط گوناگونی در تخمین و تعیین هزینه کناف کاری و اجرای سقف کاذب کناف در ساختمان تاثیر دارد.
  • کناف اتاق خواب را می توان در طرح های مختلف مدرن ، کلاسیک ، ساده و حتی رنگی اجرا کرد.
  • از صفحات کناف با ضخامت 15 و 18 میلی متر، برای قسمت هایی که نیاز به مقاومت بیش تری دارند، استفاده می گردد.
  • در مدت زمان کوتاهی نصب می شوند، همچنین در صورت نیاز به تعمیر نیز، در زمان اندک قابل جایگزینی می باشند.
  • اصلی ترین پارامتر برای محاسبه قیمت این نوع سقف، متحرک و یا ثابت بودن آن است.همچنین این کناف ها می توانند به دو صورت ساده و یا طرحدار موجود باشند که همی مورد نیز کاملا بر روی قیمت تاثیرگذار هستند.
  • این ویژگی از کناف سبب می گردد که با توجه به دکوراسیون داخلی و نیز سلیقه های مختلف، آن را رنگ آمیزی کنند.

سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است. کناف ورق‌هایی داره که پوشش ضد آب داره مثلاً برای سقف حمام. در بازار دیده شده که اکیپ‌های غیر حرفه ای عمدتا پنل‌ها رو ناخنی نصب می‎کنن.

برآورد قیمت اجرای کناف:

سقف ودیوار کنافدر کنار هم تبدیل به طراحی یکپارچه و منظم می شوند که به نمای هر چه بیشتر ساختمان کمک شایان توجهی می کنند. انتخاب طرح کناف سقف برای خانه های ایرانی بر اساس سبک دکوراسیون خانه دقت ویژه می طلبد. ساختار کناف این امکان را می دهد که طیف گسترده ای از طرح کناف سقف قابلیت اجرا داشته باشد.

اجرای کناف نیاز به تیم‌های حرفه ای تر داره

کناف سقف یکی از نام آشناترین سقف هایی به شمار می رود که شما چندین بار نام آن را شنیده اید. در واقع این مدل در بین سقف های کاذب قرار می گیرد و می توان از آن به دو شکل متحرک و همچنین ثابت بهره برد. طریقه ساخت آن نیز به صورت اتصال هایی است که به سقف انجام می پذیرد. اکثر سقف هه و دیوار های کاذب کناف قابلیت اجرای انواع عایق ها را در پشت خود دارند.

حتماً هنگام نوسازی فضای داخلی خانه خود به بازسازی دیوارها، درها، چراغ ها و کف خانه خود فکر کرده اید. یکی از نکات مهمی که ممکن است در هنگام اجرا سقف کناف از آن غافل شوید، می‌تواند اضافه کردن رنگ خاصی به سقف شما باشد. ممکن است بعد از انتخاب و اتمام کار پروژه کناف، شما دچار تردید شوید و یا به هر دلیلی تصمیم به تغییر طرح خود داشته باشید. و یا پس از گذشت زمان علاقمند به تغییر کلی کناف های قبلی خود شوید. سوالی که پیش می آید این است که ایا امکان تغییر وجود دارد؟ بله میتوان آن سازه را تخریب کرده و تیم اجرای کناف دکور جدید را پیاده سازی کند. 30 طرح زیبا برای کناف سقف در طراحی و دکوراسیون داخلی را مشاهده می کنید.

معمولاً از آکوآپنل و یا سایدینگ فایبر سمنت در نما و در شرایط جوی باران و برف استفاده میشود. پانل MR کناف در برابر رطوبت مقاوم است و همچنین قیمت آن برای استفاده در منازل کاملاً به صرفه است. این نوع پانل کناف صرفاً جهت اجرا در طرح کناف شامل منحنی های با قوس تند استفاده می شود. و با توجه به ضوابط آیین نامه ای به هیچ وجه نباید در اجرای دیوار کناف یا کناف قیمت کناف سقف سقف استفاده شود. یکی از مهمترین قسمت های اجرای طرح کناف استفاده اصولی از چسب درزگیر و بتونه کناف استاندارد میباشد. همچنین در صورتی که بعنوان مثال در استخر سرپوشیده از کناف بخواهیم استفاده کنیم پانل های استفاده شده علاوه بر اینکه باید در مقابل رطوبت مقاوم باشند باید در مقابل قارچ و کپک زدن هم مقاوم باشند.

می گویند به عنوان مثال اگر یک فضای داخلی یک سازه را بخواهیم به دو قسمت مجزا تقسیم کنیم، در آن صورت است که از این نوع سقف بهره گرفته می شود. لیسه استیل، سنباده ماله ای، سنباده دسته دار، ماله استیل و ظرف آماده سازی بتونه برای اجرای این نوع سقف کاذب ضروری هستند. برای اجرای این نوع سقف نیاز است تا ابزارهایی همچون گاری حمل پانل، دستگیره حمل پانل و همچنین ریسمان رنگی تهیه شوند. از اصلی ترین پارامترهایی که شما می توانید در این نوع سقف ها مشاهده کنید، قطعاتی است که تشکیل دهنده کناف می باشند. برای اینکه بتوانید این نوع از سقف ها را نصب و اجرا کنید، به مدت زمان چندان زیادی نیاز ندارید. این مدل از سقف ها توانسته اند مزیت ها و ویژگی های بسیار زیادی را به خود اختصاص دهند که در ادامه به بررسی تمامی آن ها بپردازیم.

کناف کاری سقف در تهران

جدیدترین مدل های کناف سقف و کاربرد آنها ساختمانچی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار