جامعترین و تخصصیترین بررسی صرافی کوینکس برای ایرانی ها -ایران ارز دیجیتال

در این مقاله سعی شده است به آموزش تصویری نسخه اپلیکیشن صرافی کوینکس پرداخته شود، امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع بشود. از این رو این مهم را تنها در گوشه ذهن خود بسپارید. هم مهم است . در واقع کوینکس با تهیه این گواهینامه نشان داده است به امنیت کاربرانش اهمیت می دهد. در آن سالها هنوز ارزهای دیجیتال به این اندازه رشد نکرده بودند. صرافی کوینکس (CoinEx) نامی قوی در صنعت ارزهای دیجیتال و یک بازار یکپارچه برای معامله گران ارزهای دیجیتال است که دسترسی به بازارهای لحظهای و دائمی و معاملات حاشیه را با کارمزدهای پایین و امنیت عالی، یکجا فراهم میکند. صرافی کوینکس (CoinEx) دارای لیستی با بیش از ۵۰۰ ارز رمزنگاری شده برای تجارت است که در مقایسه با بسیاری از صرافی آنلاین ارز دیجیتال، گزینههای انتخابی بیشتری را برای خرید فراهم میکند.

بدلیل اینکه از این به بعد ایمیل داده شده به صرافی کوینکس در ارتباط نزدیک با پنل کاربری حساب Coinex شما قرار می گیرد، پس بهتر است در حفظ امنیت ایمیلتان خیلی جدی باشید. این فهرست شامل بسیاری از رمزارزهای محبوب بخشهای مختلف دنیای رمزنگاری، از جمله کریپتوهای متاورس، رمزارزهای مالی غیرمتمرکز و توکنهای قرارداد هوشمند است که به شما امکان میدهد بر اساس نوع، رمز مورد نظرتان را جستجو کنید. البته فهرست جفتهای معاملاتی آن محدودتر است، اگرچه بسیاری از آنها شامل استیبل کوینهای Tether یا USDC هستند.

شایان ذکر است سایر صرافیهای خارجی به دلیل تحریم، از پذیرش کاربران ایرانی امتناع میکنند یا دست کم مدارک ایرانی را برای احراز هویت به رسمیت نمیشناسند. با انتخاب All یا کلیک کردن بر روی گزینه All Orders می توانید تمامی سفارش های خرید و فروش های شما نمایان شود و از این قسمت به راحتی می توانید خرید و فروش هایتان را مدیریت کنید. کوینکس نسبت به تمام صرافی های داخلی در این باره شرایط بهتری دارد. حساب مالی محصولی است که ارزش سکه را افزایش می دهد و 70 درصد از سود ناشی از سکههای قرض گرفته شده در معاملات حاشیهای در CoinEx به کاربران نسبت به داراییهای حسابهای مالی آنها اختصاص مییابد. در این مطلب بررسی جامعی از صرافی CoinEx ارائه کردهایم تا دریابید که آیا برای اهداف شما مناسب است یا خیر. علاوه بر آن هر روز ساعت ۲۰:۳۰ از موجودی HAKA کاربران صرافی کوکوین اسنپشات گرفته میشود و در نهایت ۲۰ کاربر برتر بر اساس میانگین موجودی روزانه آنها مجموعا ۱۰،۰۰۰ دلار از این توکن جایزه دریافت میکنند.

نکته خیلی مهمی که باید اشاره کنم این است که این صرافی همانند بایننس یک ارز دیجیتال اختصاصی با نام ”CET” دارد که اگر بخواهید خرید و فروش های خود را با این ارز در صرافی کوینکس انجام دهید، از مبلغ کارمزد شما 50 درصد کم می شود و رقم کارمزد شما به 0.05 تبدیل می شود. این ارز تنها در این صرافی قابل معامله است و در دیگر صرافی ها نمی توانید آن را ببینید و معامله کنید. کارمزد کوینکس نسبت به بقیه صرافی ها به صرفه تر است یعنی کوینکس نیز همانند دیگر صرافی های ارز دیجیتال مقداری از هزینه ها را به عنوان کارمزد از شما کم می کند. معاملات فیوچرز در صرافی های ایرانی ممکن نیست و فقط بعضی صرافی های ارز های دیجیتال خارجی امکان معاملات فیوچرز را برای مشتریانشان سایت صرافی کوینکس فراهم کرده اند. CoinEx یکی از صرافیهای پیشرو برای داراییهای بیتکوین کش (BCH) است که دسترسی قابل اعتمادی را برای میلیونها مشتری در سراسر جهان فراهم میکند.

پلتفرم آن به ۱۵ زبان از جمله چینی، انگلیسی، ژاپنی، کره ای، روسی و غیره در دسترس است. معامله گران این پلتفرم همچنین میتوانند در شتابدهنده شرکت کنند و مشروط بر اینکه به خوبی پیش برود، با مشارکت نیز بخشی از سود پروژه را دریافت کنند. با این حال مهمترین نقطه ضعف آن با توجه به این رتبه بندی عدم شفافیت در مورد تیم است، فقدان KYC اجباری و عدم پایبندی به چارچوبهای نظارتی دقیق دلیل دیگری برای رتبه نسبتا پایین آن است. صرافی کوینکس در میان بیش از ۵۰۰ صرافی ارزهای دیجیتال فهرست شده در رتبه بندی سایت CoinMarketCap، در رتبه ۵۰ قرار دارد.در حال حاضر صرافی کوینکس به بیش از ۲۰۰ کشور خدمات میدهد و هیچ اطلاعات روشنی در مورد محدودیتهای جغرافیایی در سایت آن وجود ندارد. یک صرافی ارز دیجیتال با کارمزد پایین است که طیف گستردهای از ارزهای دیجیتال در آن لیست شده است و از خدمات پیشرفته مانند معاملات مارجین پشتیبانی میکند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار