تا به حال در مورد Extreme نصب دوربین مداربسته چیزی شنیده اید؟ خوب در مورد آن…

اغلب این دوربینها در حفاظت ، امنیت، و مانیتورینگ به کار سایت zview-cctv میروند. دوربین های امنیتی مخفی، دوربین های سطح پیشرفته هستند که توسط افراد حرفهای مورد استفاده قرار می گیرند و جزء کوچکترین دوربین های مدار بسته به شمار میروند و تصاویر با کیفیت بالا را ضبط میکنند. با ما در ادامه همراه باشید تا انواع دوربین مدار بسته را بر اساس معیارهای مختلف مورد بررسی قرار دهیم. چرا که متخصصان ما به صورت رایگان از محل شما بازدید کرده و نقاط مناسب و تعداد دوربین های مورد نیاز را به شما خواهند گفت. متخصصان ما در بدادم برس می توانند قبل از شروع کار نصب، به صورت رایگان در این زمینه به شما مشاوره دهند. ما به سادگی با نصب دوربین های مدار بسته می توانیم اتفاقات در حال انجام و یا اتفاقاتی که در زمان قبل در محلی که دوربین در آن نصب شده است را ببینیم.

عملکرد دوربین مداربسته تحت شبکه IP برای برقراری امنیت و ضبط تصاویر عملکردی کاملا متفاوت با دوربین های آنالوگ می باشد. حفظ امنیت و ایمنی نگرانی تمامی صاحبان مشاغل است ، اما با این تکنولوژی می توانید از تجارت خود و از همه مهمتر کارمندان خود محافظت کنید. این آدرس را یادداشت کرده و سپش دستگاه DVR را با استفاده از کابل شبکه یا سوئیچ به کامپیوتر متصل کنید. ابتدا نحوه انتقال تصاویر سیستم دوربین مداربسته آنالوگ به کامپیوتر را توصیح میدهیم.سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ امکان اینکه مستقیما به کامپیوتر متصل شوند را ندارند.اتصال در این سیستم ها از راه دستگاه DVR انجام میگیرد. بهترین محل برای نصب دوربین روی دیوارها است و کنج هایی که دیوار ها به هم میرسند. این دوربین ها معمولا بر روی سقف یا دیوار نصب می شوند. در صورتی که دوربین در فاصله و ارتفاع مناسبی نصب نشود این امکان را به دزدان و سارقین میدهد که با واضح نبودن تصاویر ضبط شده به راحتی شناسایی نشوند. همچنین DVR ها ظرفیت حافظه متنوعی دارند که به آنها امکان میدهد فیلم را حتی تا صدها ساعت ذخیره کنند.

با برند NKTECH مرتبط با سیستم های حفاظتی و امنیت، در سطح کشور مطرح بوده است. این امکان برای آن است که احتمالاً مکان نصب دوربین در یک محیط کاملاً دور افتاده باشد. در این بخش با شیوه انتقال تصاویر دوربین در شبکه داخلی و دیده نشدن آنها در کامپیوتر یا لپ تاپ آشنا خواهید شد. دوربین مدار بسته صنعتی یا باکس، از دیگر انواع دوربین مدار بسته محسوب می شود. دوربین های مداربسته صنعتی می توانند در کنار تجهیزات و ماشین های خطرناک و حساس نصب شده و به صورت اتوماتیک وسایل امنیتی را کنترل نمایند. بسیاری با افزایش تجهیزات امنیتی منازل خود قصد دارند,امنیت و اطمینان خانواده خود را افزایش دهند و باعث کاهش امکان جرم و جنایت در سطح محل و خانه خود شوند. با این حال نیاز جامعه به امنیت و کنترل باعث گسترش استفاده از سیستم های امنیتی شده است، اما موضوع قیمت و هزینه خرید و خدمات نصب دوربین مداربسته همیشه اولین چیزی است که کاربران و شرکت های عرضه کننده این محصولات با آن سر و کار دارند.یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید یک سیستم نظارتی باید به آن توجه کرد، قیمت دوربین است و همه کاربران قبل از خرید به این موضوع توجه می کنند.

سپس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و سریع ترین ابزار، فرآیند نصب را با دقت تمام انجام خواهند داد.شما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آنها با بررسی مکان مورد نظر راهکار های اجرا و پیاده سازی سیستم مدار بسته را با توجه به رعایت اصول پیشنهاد دهند. هر دوربینی تا یک فاصله مشخصی میتواند نور محیط را روشن کند و فاصله خیلی زیاد باعث کشیده شدن پیکسل تصویر و کیفیت پایین آن میشود. بعد از زدن اطلاعات نرم افزار User name و password دستگاه DVR را وارد کنید و پس از اتمام مراحل شما میتوانید هر جایی که هستید از طریق اینترنت به دوربین مداربسته خود تسلط داشته باشید.

کاری که انجام میدهد این است که ضبط را در طول روز دقیق نگه میدارد. به طور کلی جهت تصویربرداری این نوع دوربین برای بیننده مشخص نیست. همان طور که گفتیم اولین کاری که باید قیل از نصب دوربین انجام شود، بررسی دقیق محل است که توسر نصاب های دوربین انجام میشود. طراحی این دوربینها به گونهای است که به طور معمول افراد نمیتوانند به جهت دید دوربین پی ببرند، یعنی معلوم نیست که دوربین در حال نظارت از چه محلی است. بعضی از دوربینهای مدار بسته خارجی که به اصطلاح به آنها رینگ یا حلقه گفته میشود، همراه با یک پنل خورشیدی ارائه میشوند، و این یعنی آنها به شکل مداوم با نور آفتاب تغذیه میشوند و نیازی به تعویض باطری ندارند. ارائه خدمات نصب و راه اندازی انواع سیستم های نظارت تصویری روی بسترهای مختلف از قبیل شبکه و کواکسیال ، نصب و راه اندازی دوربین های AHD، TurboHD،HDCVI دوربین های IP و … دوربین های مخفی در انواع پیش ساخته ای نیز ارائه می شوند. به فرض اگر در تست IP پیش فرض 192/168/177/100 باشد، باید IP کامپیوتر رادهم به صورت 192/168/177 و به جای 100 عدد متغیر بین 2 تا 254 را در نظر بگیرید. IP های کامپیوتر را به IP های پیش فرض تغییر دهید.

در نهایت باید آدرس IP کامپیوتر را روی ویندوز طبق مراحل زیر تغییر دهید. بدین منظور ابتدا DVR را به مانیتور متصل نموده و سپس با اتصال ماوس به DVR روی صفحه نمایش راست کلیک کرده و وارد تنظیمات شوید. با راست کلیک روی آداپتور شبکه کامپیوتر Properties را انتخاب کنید. دوربین های PTZ مناسب نواحی وسیع هستند و قابلیت چرخش به بالا ، پایین و چپ و راست دارند . برای خرید این نوع دوربین های مداربسته باید دقت زیادی به خرج داد چراکه بازار پر است از کالا های بی کیفیت با دوام و طول عمر پایین. در هنگام اخذ عوارض ورود وخروج خودروها و پارکینگ هتل ها از این فن آوری استفاده می شود. باید دانست که شما صرفا با به کارگیری دوربین های مداربسته، خیالتان از وضعیت ایمنی خانه خود راحت نمی شود، و آن چیزی که به اندازه خود دوربین ها مهم است، روش نصب و کارگذاری آنهاست که باید با مهندسی دقیقی صورت بگیرد. عمدتا دوربین های شبکه برای مصارف خانگی به علت هزینه راه اندازی بالا توصیه نمی شوند.

مقاوم هستند. دوربین های ضد انفجار داهوا از بدنه بسیار مستحکم و غیر قابل نفوذی تشکیل شده اند و هرگونه نوسان، جرقه و شوک الکتریکی درون کیس دوربین را به بیرون انتقال نمی دهد و در نتیجه هیچ نگرانی در خصوص ایجاد انفجار در محیط های حساس نخواهید داشت. به سراغ معرفی جزئی سیستمات امنیتی آنالوگ میپردازیم تا آشنایی اندکی با آنها داشته باشید.به زبان ساده دوربینهای مداربسته آنالوگ وظیفه انتقال دادهها به صورت آنالوگ درون دستگاههای ذخیره ساز را دارند. پس از نصب کامل کابل ها ، دستگاه ضبط را به وسیله کابل VGA یا HDMI به یک مانیتور متصل کنید تا بتوانید تصاویر دریافتی را مشاهده کنید. پس از اطمینان از درستی تنظیمات و دریافت تصویر روی مرورگر، یکی از نرم افزارهایی مثل نمونه های زیر روی گوشی نصب کنید.

پس از فعال کردن و دریافت Active X که دستگاه از شما می خواهد و رفرش کردن صفحه مرورگر تصاویر دوربین های مداربسته را در کامپیوتر مشاهده خواهید کرد. برای شناسایی خودکار دوربین های مداربسته موجود در شبکه می توانید از نرم افزار CMS برای مشاهده تصویرهای چند دوربین باهم و انتقال تصاویر استفاده کنید. همانطور که مشاهده میکنید کاربرد دوربینها در بخش دولتی و خصوصی هر روزه در حال افزایش است. IPP جداگانه ای که هر شرکت برای دوربین ساخت خود اختصاص داده از دفترچه پیدا کنید و IP کامیپوتر را به رنج IP دوربین تغییر دهید. دوربین را با استفاده از سوئیچ یا کابل شبکه به صورت مستقیم به کامپیوتر وصل کنید. سپس از طریق کامپیوتر به منو وارد شده و به قسمت Network یا شبکه بروید و تغییرات لازم را انجام دهید. با وارد کردن ncpa.cpl Network Connections را باز کنید. بنابراین اگر قصد خرید دوربین مدار بسته را دارید، باید با توجه به نیازهای مکانی، شرایط محل مورد نظر و همچنین بودجهای که در اختیار دارید، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در ایده کلی برای طراحی یک سیستم پایش با کمک دوربینهای مداربسته شاهد طراحی یک مرکز کنترل با نصب تعداد مورد نیاز از مانیتورها هستیم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار