بهترین 5 مثال از انواع دوربین مداربسته

کابل و دوربین ها را با یک مانیتور تست ویدیویی تست کنید.- دوربین را روشن کنید و مستقیما مانیتور تست ویدیو را یک به یک به کابل بزنید. برای سیستم HD آنالوگ، دوربین را به کابل های ویدئو و برق وصل کنید. DVR/NVR را به یک پریز برق وصل کنید و سپس آن را روشن کنید. بنابراین توصیه می کنیم پیش از شروع مراحل نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته یک شرکت مطمئن را شناسایی و عملیات نصب را به آن واگذار کنید. براساس نوآوری های فناوری ، فناوری Dahua راه حل های امنیتی ، سیستم ها و خدمات نهایی را برای ایجاد ارزش هایی برای عملیات شهری ، مدیریت شرکت و مصرف کنندگان ارائه می دهد. قیمت های ارائه شده در سایت پاساک برای دوربین های امنیتی قیمت مصرف کننده میباشند.

علاوه بر این دوره ، بیش از هشتاد دوره آموزشی ویژه بازار نظیر آموزش plc ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و … با توجه به این که استفاده از تصاویر بدون وجود دستگاه DVR در اکثر مدل ها ممکن نیست، سیم کشی انواع دوربین مدار بسته آنالوگ نسبت به سایر مدل ها بیشتر است. سایر دوره ها پرطرفدار ویژه بازار کار که در فن اموزان در حال برگزاری است شامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب کولر گازی ، آموزش برق ساختمان ، آموزش هوشمند سازی ساختمان و … این برند مجموعه گسترده ای از محصولات شبکه و توربو HD را که شامل ضبط کننده های ویدیویی شبکه NVR، دوربین های PTZ و دوربین های مدار بسته برای کاربردهای خاص است را ارائه میدهد. در آخر، عامل تصمیم گیری بر اساس نیاز های امنیتی خاص ملک شما خواهد بود.

سیستم های DVR داده های ویدئویی را در ضبط کننده پردازش می کنند ، در حالی که سیستم های NVR داده های ویدئویی را در دوربین رمزگذاری و پردازش می کنند ، سپس آنها را به ضبط کننده NVR که برای ذخیره سازی و مشاهده از راه دور استفاده می شود ارسال می سایت zview-cctv کنند. بدین ترتیب اگر هزینه ایاب ذهاب و کلا دوربین های مورد استفاده، تجهیزات جانبی و هزینه آن ها را نیز جمع کنید، می توان گفت در کل بالای 15 میلیون درآمد ماهانه را می توان از این شغل با یک پروژه بزرگ یا چندین پروژه کوچک کسب کرد. یک نصاب حرفه ای دوربین بایستی بداند که برای ساختمان شما چه تعداد دوربین نیاز است، این دوربین ها بهتر است از کدام نوع باشند و در کدام نقطه از ساختمان نصب شوند، تنظیمات دوربین را به درستی انجام دهد همچنین بتواند انتقال تصویر دوربین مدار بسته را بر روی گوشی، لپ تاپ، کامیپوتر و تلویزیون انجام دهد.

مانیتور را به DVR/NVR متصل کرده و روشن کنید. کابل ها و مانیتور خود را وصل کنید. اگر می توانید تصویری را روی مانیتور تست ویدیو ببینید، دوربین کار می کند. اگر تصویری وجود ندارد و دوربین روشن نمی شود، دوربین معیوب است و باید تعویض شود. مهمترین تفاوت این دو در رمزگذاری ویدیو می باشد که در NVR وجود دارد و امنیت بیشتری خواهند داشت. به شدت توصیه می شود که DVR را در یک محفظه قفل شده نگه دارید تا حتی اگر مهاجمی DVR را ببیند، نتواند ویدیوهای ضبط شده را از بین ببرد. دستگاه VCR توانایی ضبط فیلم های گرفته شده از دوربین ها را داشتند.

بعد از انتخاب محل نصب دوربین و DVR/NVR، باید محل مورد نظر برای نصب آن ها با دریل سوراخ کاری شده و نصب شوند. امدادکاران یکی از بهترین مراکز نصب دوربین مدار بسته در تهران است که به صورت تخصصی در زمینه نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته فعالیت دارد. در ادامه مشخصات فنی کامل تری در اختیار شما خواهیم گذاشت. مشخصات فنی کامل تری در ادامه به شما خواهیم داد. در اصل ، NVR و DVR هر دو وظیفه ضبط فیلم را بر عهده دارند. علاوه بر پیمانکاران خیلی از مردم نیز متقاضی نصب دوربین مدار بسته در محیط کار و منزل خود هستند. کلیه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در این مرکز با گارانتی و ضمانت نامه ارائه می شود.

از این حیث با سپری شدن دوره آموزشی نصب دوربین شما نیز زیر مجموعه مشاغل خدمات ساختمانی قرار خواهید گرفت، مشاغلی که در کشور ما هیچ موقع بیکاری نداشته اند. یا هزینه نصب دوربین های IP گرانتر از دوربین های آنالوگ می باشد. DVR ها معمولا از 4 کانال شروع شده ( به این معنی که می توان 4 دوربین به این دستگاه متصل نمود ) و مدلهای دیگر 8 کانال، 16 کانال و 32 کانال می باشد که بسته به نیاز پروژه شما نصب می گردد. تنوع محصولات در این شرکت باعث شده مشتریان ما همواره رضایت خود را از این برند دوست داشتنی ابراز بدارند. این محصول برای اولین بار در سال 1942 توسط شرکت زیمنس تولید شد. شرکت هایک ویژن نیز به واسطه تولیدات مرتبط با دوربین مداربسته هایلوک تاکنون جوایز زیادی را دریافت کرده است، که آخرین مورد آن مربوط به سال 2021 است.

که هر کدام ویژگیهای خاص خود را دارند. از طرفی بالاتر رفتن سطح آگاهی مردم از کاربردهای دوربین های مداربسته، موجب شده که هر سال عده بیشتری اقدام به خرید انواع دوربین های مدار بسته کنند. دوربینهای مداربسته با تکنولوژی ANPR/LPR، به عنوان یکی از پرکاربردترین دوربین مداربسته موجود در سراسر دنیا شناخته میشوند به طوری که به صورت حداکثری، در بسیاری از راهها و جادهها، و در بسیاری از کشورها از آنها استفاده میشود و هر ساله، قابلیتهای و امکانات مدرنتری به آنها اضافه میشود. لازم به ذکر است که یک سیستم مبتنی بر DVR یک سیستم امنیتی سیمی است ، در حالی که سیستم های NVR می توانند یک سیستم سیمی یا بی سیم باشند. DVR مخفف Digital Video Recorder است ، در حالی که NVR مخفف Network Video Recorder است. بیشتر NVR ها با دوربین های IP استفاده می شوند در حالی که DVR ها با دوربین های آنالوگ استفاده می شوند. تفاوت NVR و DVR در نحوه پردازش داده های ویدیویی است.

بی ان سیها در زمینههای متفاوتی از جمله تجهیزات رادیویی، تلویزیونی، تجهیزات آزامایشگاهی، سیگنالهای ویدیویی و همچنین برخی شبکههای کامپیوتری بکار برده میشوند. داشتن سیستم های مدار بسته در محل کار می تواند سبب ایجاد انگیزه برای کارکنان شود، آنها با اطلاع از اینکه کلیه فعالیت هایشان زیر نظر است، سعی می کنند تا بهتر رفتار کنند و در جهت ارتقای شغلی و رفتاری خویش تلاش کنند. درآمد نصب دوربین با توجه به هزینه های ذکر شده در بالا برای موارد یاد شده می باشند که می تواند کاملا متغیر باشد. مثلا هزینه نصب داکت کشی از حداقل 4500 تومان تا 6000 تومان با توجه به PVC 3.5 یا 9 سانتی به ازای هر متر می باشد. در این مرکز نصب دوربین مدار بسته به صورت اصولی صورت می گیرد و پس از نصب تنظیمات دوربین مداربسته برای استفاده حداکثری از تصاویر ضبط شده انجام می شود. توجه داشته باشید که ضد آب بودن دوربین مدار بسته بولت به معنای امکان غوطهور کردن آن در آب نیست. زیادی یا کم بودن نور محیط، کیفیت و شفافیت تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته را از بین می برد. انواع دوربین مداربسته سیم کارت خور مجهز به پنل خورشیدی یا توربین بادی و انواع دوربین مداربسته تحت شبکه (از نوع دوربین مدار بسته گردان PTZ و دوربین زوم دار) متصل به یک رادیو وایرلس و یک آنتن وایرلس برد بالا از رایجترین دوربینهای مورد استفاده در این مناطق میباشند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار