بهترین طرح کناف برای راهرو طراحی و اجرای سقف کاذب طراحی نورپردازی بازسازی ساختمان-کناف آوگون

۴- کناف به شکل عایق عمل می کند و از این حیث شاهده صرفه جویی در مصرف انرژی هستیم. کلیه حقوق سایت اتاق محفوظ و متعلق به شرکت پیشگامان ایده پرداز است.

مدل های زیبای عروسک خمیری فانتزی

امیدواریم توانسته باشیم به سوالات شما کاربران گرامی در مورد این نوع سقف به خوبی پاسخ داده باشیم. استفاده از کناف برای طراحی پذیرایی نیز از ایده های منحصر بفرد می باشد. سقف های کاذب کناف در مقایسه با دیگر سقف های کاذب از نظر وزنی سبک تر هستند و هیچ بار اضافه بر ساختمان وارد نمی کنند. کناف به دلیل سبک و کم هزینه بودن برای جلوه بخشیدن به سقف و دیوار های خانه شما انتخاب مناسبی است. طراحی سقف توسط خانه طرح انجام میشه و اگر طرح خاصی مد نظر دارید ملاک طراحی قرآر می گیره. کناف سقف پذیرایی با تریکب S و دایره که ترکیب جالبی را خلق کرده است.

سقف کاذب و جدیدترین مدل سقف کاذب کناف و مدل سقف کاذب کناف اتاق خواب و پذیرایی مدرن و طراحی دکوراسیون داخلی منزل و عکس دکوراسیون سقف و دیوارکناف و دیوار … می توان گفت این سیستم دارای نقص خاصی نبوده و از هر نظر بررسی و رفع ایراد شده است. کناف پذیرایی در طرح ها و رنگ های متفاوت قابل اجرا است و شما می توانید بر اساس سبک دکوراسیون داخلی ، سلیقه خود و … مدل کناف پذیرایی متناسب با خانه خود را انتخاب کنید.

وقتی وارد آشپزخانه می شوید، اولین چیزی که می تواند در فضا نظر شما را جلب کند چیست؟ همانطور که می دانید یکی از مهم ترین فضاهای داخلی هر خانه «آشپزخانه» است که طراحی تمام اجزای آن از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از عناصر طراحی، سقف کاذب کناف و مدل کناف آشپزخانه است که می تواند به فضا روح ببخشد و آن را از دیگر فضاهای خانه متمایز کند. خوب است که در طراحی آشپزخانه به فضای داخلی، رنگ‌ها، سبک، مصالح به کار رفته توجه کنید و با توجه به آن‌ها سقف را دیزاین کنید. چوب یکی از مصالحی است که معمولا در طراحی کابینت‌ها از آن استفاده می‌شود و کمترین آشپزخانه ای را می‌توان دید که از مصالح چوب در آن استفاده نشده باشد.

ساخت ویلا در کردان توسط بهترین شرکت معماری و طراحی ویلا

در محدوده آشپزخانه فرمی را به کمک نورپردازی به سمت بیرون طراحی کرده و در موازات آن کناف سقف پذیرایی مستطیلی را به همراه نورپردازی به داخل سقف برده است. به گونه ای نر و ماده ای عمل کرده و هماهنگی خاصی در سقف خانه ایجاد کرده است. مدل های کناف چند لایه که فاصله ای با لایه های زیرین دارد را می توان جدیدترین طرح كناف سقف دانست. کناف سقف پذیرایی مستطیلی جدید با این ایده اجرا می شود که بعد دیگری به سقف اضافه کند و نورپردازی تنها به منظور روشن کردن فضا نباشد بلکه نور بخشی از روح معماری در فضای سازه در نظر گرفته شود.

در حالي كه اگر مانند آمريكا كه نزديك ۵۰ سال است با استفاده از اين صفحات در ساخت تيغه ها و ديوار ها استفاده ميشد ، قادر بوديم وزن مرده سازه ها را تا ۲۵% كاهش بديم و خطر مواجهه با زلزله را كم مدل کناف سقف كنيم. هر دو شیوه اگر با ایده خوبی طراحی بشن نتیجه مثبتی خواهند داشت. ۴- کناف به شکل عایق عمل می کند و از این حیث شاهده صرفه جویی در مصرف انرژی هستیم .

بهترین طرح کناف برای راهرو طراحی و اجرای سقف کاذب طراحی نورپردازی بازسازی ساختمان-کناف آوگون

این سقف عایق صدا بوده و برخی از انواع آن در برابر رطوبت نیز مقاوم می باشند. این ویژگی از کناف سبب می گردد که با توجه به دکوراسیون داخلی و نیز سلیقه های مختلف، آن را رنگ آمیزی کنند. به طور مثال مدل سقف کنافی که برای طراحی سقف پذیرای انتخابی کرده اید را نباید در آشپزخانه یا حمام و اتاق خواب نصب کنید. سقف های کناف نسبت به سایر سقف های کاذب وزنی سبک دارند و بر ساختمان هیچ بار اضافی وارد نمی کنند. این سقف نسبت به سقف های تزئینی و دکوری مقاوم و صرفه و اقتصادی تر است و می تواند در محیط استخر، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق خواب، نشیمن و سایر قسمت های خانه نصب شود. برای اجرای این سقف های مدرن از خطوط گوشه دار مانند مستطیل و مربع استفاده می شود و در اجرای سقف های کلاسیک از اشکال دایره ای و بیضی استفاده می شود.

ضخامت زیاد کناف سبب استحکام بیشتر و مقاومت بالای آنها خواهد شد. از صفحه کناف با ضخامت 15 و 18 میلی‌متری بیشتر به عنوان دیوار جداکننده بین دو فضا استفاده می‌شود. میزان ضخامت در قیمت سقف کناف بسیار تاثیر داشته و یکی از عامل‌های اصلی آن به شمار می‌رود. علاوه بر این، نوع کارخانه تولید کننده، پروفیل به کار رفته، تیپ اجرا و گچبرک در قیمت نهایی تاثیر دارد.

  • در حال حاضر کناف به عنوان یکی از برندهای پیشرفته در زمینه ساخت و سازهای خشک در دنیا شناخته شده است که با استقبال بالایی روبرو شده است.
  • اگر بسیار نگران هستید، می توانید یک مهندس سازه مسکونی استخدام کنید تا خانه شما را بررسی کند و تأیید کند که همه چیز خوب است.
  • پس اگر به دنبال ایده‌ای برای اجرای محیط اداری منحصر به فرد هستید از طرح‌های کناف غافل نشوید.
  • سبک های مدرن از طرح هایی با خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل استفاده می کنند در حالی که مدل های کلاسیک همراه با اشکال انحنی دار مانند دایره و تزیینات بیشتر هستند.

سبک های مدرن از طرح هایی با خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل استفاده می کنند در حالی که مدل های کلاسیک همراه با اشکال انحنی دار مانند دایره و تزیینات بیشتر هستند. پس اگر به دنبال ایده‌ای برای اجرای محیط اداری منحصر به فرد هستید از طرح‌های کناف غافل نشوید. به منظور کناف کاری سقف به صورت مشبک، ابتدا شبکه سازه ای با استفاده از آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل می گردد. لازم به ذکر است که تایل های پیش ساخته به صورت شطرنجی و یکی در میان جاگذاری می شوند. با انجام این کار نشست اولیه تحت اثر وزن تایل ها ایجاد می گردد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار