اکسیرشاپ-راهنمای کامل خرید بهترین ماشین اصلاح سر و صورت بهترین ماشین اصلاح سر

دستگاه را به آرامی بر روی صورت فشار دهید زیرا فشار بیش از حد بر روی پوست زیر گردن، موجب التهاب پوست می شود که منجر به کامل انجام نشدن اصلاح می شود. ریش تراش سه تیغ برای افرادی که دیر به دیر اصلاح می کنند و موهای صورت بلندتری دارند مناسب است. اگر زمان بین اصلاح شما بیش از دو روز است بهتر است از دستگاه های سه تیغ استفاده کنید. بنابراین لازم است که قبل از اقدام به خرید نیازهای خود را از ماشین ریش تراش بدانید. مدلهای کاملاً قابل شست وشو نسبت به مدل های غیر قابل شست وشو از ارزش خرید بالاتری برخوردار هستند؛ چراکه قرار دادن ریش تراش زیر آب و شستن ساده ترین روش برای تمیز کردن آن است. به یاد داشته باشید ریش تراش هایی که قابل شستشو نیستند، تمیز کاری زمان بری دارند.

ریش تراش های پیشرفته تر (همچنین می توانید گران تر نیز باشند) با تمیز کردن (و شارژ) داخلی خود ساخته شده و سطح تمیز کردن را بر اساس چقدر کثیف ریش تراش تنظیم می کنند. اکثر افراد ماشین های اصلاح یا ریش تراش های، کم صداتر را ترجیح می دهند؛ اما برخی از افراد اعتقاد دارند که مدل های پر سر و صداتر از نقطه نظر عملکرد برای آن ها اطمینان بیشتری ایجاد می کند! بنابراین در نظر گرفتن فاکتور صدا در هنگام خرید ریش تراش امری با اهمیت است. اما ماشین ریش تراش سیمی محدود به مکان های است که دارای پریز برق هستند و از طرف دیگر ماشین های شارژی در موقعیت های که برق وجود ندارد قابل استفاده می باشد اما سیمی ها چنین نیستند.

راهنمای خرید ماشین ریش تراش

اکسیرشاپ-راهنمای کامل خرید بهترین ماشین اصلاح سر و صورت بهترین ماشین اصلاح سر در سری مدل ES-ST25 یک حسگر کار گذاشته شده است که میزان تراکم موهای صورت را تشخیص می‌دهد و با توجه به آن، قدرت و سرعت موتور را تنظیم می‌کند. در این حالت جاهایی که موهای صورت تراکم بیشتری دارند، سرعت موتور افزایش می‌یابد و جاهایی از صورت که تراکم مو کمتر است، سرعت موتور کاهش می‌یابد. این دستگاه ۱۶ ساعت شارز می‌شود و تا ۸۰ دقیقه قابل استقاده است.

معرفی هرچیزی قبل از خرید ریش تراش باید بدانید

برای شارژ دستگاه به ۶۰ دقیقه به طور کامل نیاز است و پس از آن می توانید به مدت ۴۵ دقیقه از محصول استفاده بهترین کفپوش 207 کنید. منبع تغذیه این دستگاه باتری قابل شارژ و همچنین برای شارژ سریع محصول ۵ دقیقه وقت نیاز است. صفحه نمایشگر در نظر گرفته شده بر روی محصول مقدار شارژ دستگاه را برای شما به نمایش می گذارد.

  • پیرایشگر موی صورت براون مدل MGK 5060 دارای تیغه هایی با عمر بسیار طولانی برای سخت ترین برش ها.
  • ماشین اصلاح «جیمی» مدل «GM-657» دستگاهی برای اصلاح موهای صورت مجهز به باتری قابل‌شارژ است.
  • البته این به دان معنا نیست که این ماشین‌های اصلاح برای خانم‌ها کاربرد ندارند.

از این رو به اصل و اورجینال بودن محصول مورد نظر بسیار توجه کنید. و سعی کنید از فروشگاه های معتبر مانند دیجی کالا اقدام به خرید کنید. سطح صورت صاف نیست و دارای انحناهایی در قسمت‌های مختلف مثل چانه و گردن است.

ماشین اصلاح صورت براون مدل BT5070 محصول کشور آلمان، به شما لبه هایی دقیق ارائه می دهد. چه بخواهید ریش خود را کامل اصلاح کنید چه بخواهید ریش خود را طراحی کنید، این دستگاه به کمک شما خواهد آمد. ریش تراش های فویلی برای افرادی مناسب اند که تارهای ریش نسبتا نازک و نرمی دارند و قصد دارند با اصلاح هروزه، صورتی کاملا صاف و نرم داشته باشند.

موزر یکی از نخستین برندهای تولید کننده ماشین اصلاح است، که از گذشته تاکنون اعتبار زیادی در این زمینه کسب کرده است. حتی امروزه با وجود تنوع برندهای مختلف در این زمینه، بسیاری از افراد ماشین‌های اصلاح را به نام موزر می‌شناسند. اما تاکنون شرکت‌های گوناگون دیگری هم به بازار تولید ماشین اصلاح وارد شده‌اند، که برخی از آن‌ها کمتر از موزر هم نیستند. به علاوه، وجود قیمت‌های مختلف هم انتخاب را سخت‌تر از گذشته کرده است. برای استفاده از انواع ماشین اصلاح بهتر است راهنمای قرار گرفته در جعبه را مطالعه کنید. اما اگر برای استفاده از ریش تراش تازه کار هستید مطالعه این قسمت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار