انواع دوربین مدار بسته : کاربردهای دوربین ، بهترین دوربین چیست اعتماد شبکه پرهام | zview-cctv

البته باید توجه داشت که نصب دوربین مداربسته کوچک و مخفی احتیاج به تهیه مجوز دارد. برخی از انواع دوربین مداربسته سیم کارت خور نیز جزو دوربین های کوچک محسوب می شوند. دوربین های مداربسته که به اختصار به آن CCTV گفته می شود به دوربین هایی می گویند که به منظور نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند. دوربین مداربسته بی سیم تصور یک سیستم مداربسته بدون سیم و کابل کشی را برای ما تداعی می کند.

دوربین مدار بسته سیم کارت خور زومیکس مدل TP-410

به افراد متفرقه و مهمانانی که به آن خانه می آیند نیز باید اطلاع رسانی شود تا آن ها بدانند که توسط دوربین مدار بسته، تحت نظارت قرار گرفته اند. هر دو این تکنولوژی از نور مادون قرمز بهره می برند، اما کیفیت تصویر ارائه شده با اکسیر به مراتب بهتر از IR است. حال ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که چگونه وضوح تصویر دوربین های مدار بسته را بسنجیم؟! برای پاسخ به این سوال می توان اذعان داشت که در مشخصات دوربین رزولوشن تصویر را به صورت یک عدد در کنار MP مگاپیکسل مشاهده خواهید کرد. به دلیل آن که در صورت بروز انفجار اتفاقی و یا عمدی، دوربین مداربسته بتواند در شرایط بحرانی تصویر برداری را انجام دهد. نکته بسیار مهمی که باید بدانید، این است که در این دوربین ها قابلیت مخفی کردن از معرض دید افراد وجود دارد.

این مجله خبری دوربین مداربسته ها دارای شکلی گنبدی رو به پایین هستند و عمده استفاده آنها در محیط های بسته است. مهمترین ویژگی این دوربین ها شکل یک پارچه و پوشش 360 درجه ای است و از این لحاظ سارقان قابلیت تشخیص دید اصلی دوربین را نخواهند داشت. معمولا در این دوربین ها از لنزهای wide با فاصله کانونی کوچک 3.6 یا ۴ میلیمتر استفاده می شود. دوربین های دام قابلیت چرخش دارند و می توانند توسط اپراتور کنترل شوند. دوربین های مداربسته گردان، اسپیددام یا PTZ همگی این نام ها به یک نوع از دوربین مداربسته گفته می شود که قابلیت چرخش دارد. به علت گردان بودن، برای فضاهای وسیع و بزرگ نصب این نوع دوربین توصیه می شود.

دوربین مدار بسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-IF

این دوربین ها باید دید در شب فوق العاده قوی تا مسافت های طولانی (حداکثر 1200 متر) را دارا باشند. با نصب یک عدد دوربین ۳۶۰ با کیفیت بالا در وسط سقف یک سالن بزرگ امکان پوشش کامل فضایی تا ۱۰۰ متر مربع وجود دارد. عموما دوربین های بولت برای نصب در فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند. برای اتصال دوربین آنالوگ به دستگاه از یک کابل کواکسیال بهره می برند.

  • این دوربین ها دارای قابلیت مکالمه دو طرفه، دید در شب و دریافت تصاویر بر روی موبایل هستند.
  • در این نوع دوربین ها تفاوت در ارسال اطلاعات موجب تفاوت در بستر انتقال اطلاعات نیز شده است.
  • از دیگر اماکنی که به دلیل وجود سرمایه زیاد از دوربین مداربسته استفاده می کنند، می توان به طلافروشی ها اشاره کرد.
از مزایا دوربین های HDCVI می توان به کیفیت فیلمبرداری تا چند برابر دوربین های آنالوگ اشاره نمود. هایپر صنعت فامکو مفتخر است تا دوربین های آنالوگ خود را با فناوری HD، Full HD و HDCVI به مشتریان ارائه کند. دوربین اسپید دام به شکل گنبد بوده و دارای موتور حرکتی در داخل قاب خود بوده و اکثرا بر روی پایه نصب می شود. دوربین‌های بولت در صنایع تولیدی، محیط‌های بیرونی منازل ویلایی، کارخانجات، محیط‌های وسیع مانند انبارها بسیار اثربخش هستند. این دوربین‌ها کاملاً قابل مشاهده هستند و به دلیل عامل بازدارندگی از بهترین نوع دوربین‌ها به شمار می‌آیند.

http://babolmusic.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار