انواع دوربین مدار بسته و کاربرد های آنها آموزشگاه فن آموزان | zview-cctv

این قابلیت در دوربین های مداربسته این امکان را به مجموعه یا سازمان می دهد که از چهره کارکنان خود کتابخانه ای داشته باشد و ورود و خروج افراد را کنترل کنند. برای سرویس نصب دوربین مدار بسته از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید. دوربین مداربسته اسپیددام قوی ترین دوربین برای کنترل تردد محسوب میشود. این دوربین با توان چرخشی 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی میتواند با سرعت قابل تنظیم ، گردش دورانی داشته باشد .

http://babolmusic.ir

این دوربین ها با تغییر لنزها می توانند فاصله های بیش از 12 متر را پوشش دهند. نمایندگی رسمی هایک ویژن تهران با ارائه محصولات اوریجینال برند هایک ویژن در خدمت مشتریان گرامی در سراسر ایران است. در صورت امکان بعدها مقایسه ای بین برندهای متفاوت در سایت ایجاد می کنیم. فروشگاه تخصصی دیاکالا با رویکرد ایجاد بستری شفاف برای خرید آگاهانه سیستم های الکترونیکی و حفاظتی تاسیس شد. ما بر این باوریم که با ایجاد بازاری قدرتمند و شفاف می توانیم گامی محکم در جهت اعتماد سازی و ارتباط هرچه نزدیکتر .میان فروشنده و خریدار برداریم. یکی دیگر از قابلیت هایی که برای دوربین ها در مکان های نظامی باید در نظر داشت، قابلیت تشخیص چهره اشخاص (تعیین کادر نظامی و غیر نظامی) می باشد.

دوربین پشت آینه ای

ازاین‌رو شما اگر بخواهید این نوع از دوربین‌ها را برای خود انتخاب کنید باید پیش از آن با انواع دوربین مداربسته آشنا شوید. به همین دلیل در این مقاله از رویین سیستم، به عنوان نمایندگی دوربین مداربسته kdt در مشهد، بیش‌ازپیش راجع به انواع دوربین مداربسته صحبت خواهیم کرد. یکی از انواع دوربین های مدار بسته، مدل Dome‏ یا همان گنبدی شکل است.

دوربین مدار بسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE56C0T-IRPF

با توجه به اینکه در این دوربین ها تصاویر به کدهای 0 و 1 تبدیل می شوند می توان تصاویر را از طریق اینترنت ارسال کرد. دوربین های مدار بسته IP در مقایسه با دوربین های آنالوگ قیمت بالایی داشته همچنین این دوربین ها محدودیت استفاده از پهنای باند دارند. انتقال تصاویر دوربین مدار بسته در این دوربین ها نسبت به دوربین های آنالوگ کیفیت بیشتری دارد.

برد دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل AHD مدل F38 + Fulhan fh8536h

شاید به مواردی برخورد کردهاید که مجله خبری دوربین مداربستهگری خارج از کارگاه مصدوم شده است ولی این مصدومیت را به محل کار خود نسبت میدهد. بسیاری از این ادعاهای غیر واقعی علیه شرکت ها جهت ایجاد مسئولیت برای کارفرمایان و یا کسب غرامت از بیمه می باشد.

  • دوربین های مدار بسته شبکه یا IP در دو نوع بی سیم و با سیم تولید می شوند و تصاویر دریافتی را به کد 0 و 1 تبدیل می کنند.
  • همچنین برای نصب دوربین بولت بهتر است یک محفظه فلزی بر روی آن نصب کنید تا در برابر باد و باران مقاوم شود.
  • دوربین مداربسته بولت بخاطر ظاهر منحصر به فردی که دارد معمولا در فضاهای باز و محیط هایی بیرونی استفاده می شود.
  • برای اطمینان از امنیت خود میتوانید از انواع دوربین مداربسته براساس نیازتان استفاده کنید.
  • قوانین نصب دوربین های مداربسته به شزح زیر می باشد که می توانید کامل آن را در لینک مربوطه مطالعه نمایید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار