اطلاعاتی کامل درباره دوربین های مداربسته | zview-cctv

هدف از مجله خبری دوربین مداربسته این دوربین ها کنترل تردد، کنترل ترافیک و جرایمی مانند سرعت بالا یا پارک ممنوع است. امروزه استفاده از دوربین های تحت شبکه یا ip رواج بیشتری پیدا کرده است. انتقال دیتا در این دوربین مداربسته در بستر اینترنت و از طریق پروتکل شبکه صورت می گیرد، ضمن اینکه برای انتقال تصاویر از دوربین به دستگاه nvr به کابل اترنت نیاز داریم. در صورت نیاز به نصب دوربین مداربسته شما می توانید در هنگام سفارش محصول با کارشناسان ما برای نصب محصول خود هماهنگی های لازم را انجام دهید .

  • شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوربین های مدار بسته با برندهای مختلف و هم چنین تهیه و نصب آن ها، به وب سایت ما مراجعه کرده و با کارشناسان و مشاوران این بخش مشورت نمایید.
  • در کابردهای غیرحرفه ای و خانگی ، فروشگاهی و اداری ، خرید انواع دوربین مداربسته خانگی ارزان قیمت پیشنهاد می شود.
  • اکثر دوربین های بولت دارای بدنه‌ای از جنس فلز بوده، روی دیوار نصب شده و به دلیل شکل خاص کاور (به طور مثال داشتن سایبان) نسبت به دوربین های دام در مقابل گردوغبار و بارش باران و برف نسبتا مقاوم‌تر هستند.
  • در این مطلب سعی شد تا درباره دوربین های مدار بسته اطلاعات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود.
  • محل استفاده از این دوربین ها معمولا محیط های داخلی می باشد و با یک پایه ساده نصب و راه اندازی می شوند.
در برخی از مدل ها این کنترل حرکت دوربین، زوم و فوکوس قابل برنامه ریزی است تا بدون حضور یا دخالت اپراتور نیز بتواند کار خود را انجام دهد. در دوربین های IP یا همان تحت شبکه دستگاه ذخیره کننده اطلاعات و تصاویر NVR است . کیفیت بالای تصویر، قابلیت های هوشمند و پردازش تصویر این نوع دوربین ها جایگاه خوبی را برای سیستم های مداربسته تحت شبکه ایجاد کرده است. با این وجود قیمت بالا و کاربرد در موارد خاص و حرفه ای بخشی از مشتریان، خریداران واقعی این گروه از دوربین ها هستند.

http://babolmusic.ir

دوربین AHD علاوه بر داشتن تصاویر HD، توانایی کابل‌کشی دوربین تا محدوده 500 متر را دارد. مثلا در یک کارخانه که دستگاه ها به صورت اتوماتیک کار می کنند نصب دوربین مداربسته برای چک کردن کارکرد درست دستگاه ها لازم است. دوربین ها به طور استراتژیک در جای خود قرار می گیرند، بنابراین شما می توانید مناطق خاصی از خانه و شرکت که اهمیت بیشتری دارند را به این سیستم مجهز کنید.

دوربین مدار بسته تحت شبکه داهوا مدل IPC-HFW4431T

دوربین مداربسته اسپید دام آنالوگ بایستی به وسیله سیم های رابط RS485 به دستگاه ضبط تصاویر DVR یا XVR متصل گردد. بعد از اتصال شما می توانید با تغییر زاویه دوربین نقاط مورد نظر را مشاهده نمایید. در دوربین های تحت شبکه IP نیازی به اتصال کابل مخصوص نیست و دوربین با استفاده از دسترسی اینترنت تغییر زاویه خواهد داد. دوربین های مدار بسته شبکه یا IP در دو نوع بی سیم و با سیم تولید می شوند و تصاویر دریافتی را به کد 0 و 1 تبدیل می کنند.

چه تعداد دوربین مداربسته نیاز داریم ؟

در این مطلب سعی شد تا درباره دوربین های مدار بسته اطلاعات کاملی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوربین های مدار بسته با برندهای مختلف و هم چنین تهیه و نصب آن ها، به وب سایت ما مراجعه کرده و با کارشناسان و مشاوران این بخش مشورت نمایید. در واقع کیفیت تصویر اولین گزینه ای است که بسیاری از مشتریان در زمان انتخاب دوربین به آن توجه می کنند. این گستردگی در این مجموعه ها نیازمند کنترل دقیق توسط دوربین مداربسته به همراه یک یا چند ناظر فعال در اتاق های مانیتورینگ می باشد که این امر بسیار حیاتی برای برقراری امنیت و مقررات و همچنین نظم در این مجموعه ها است. عملیات ضبط بروی کارت حافظه جانبی قابل نصب بر روی دوربین، انجام می شود.

دوربین مداربسته هایک ویژن

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار