اخبار پزشکی , Drug Med: مجله ی فوق تخصصی دارو، پزشکی، تشخیص و کرونا ویروس ۱۹ | دراگمد

کسب و کار خودتان را در کمتر از ۵ دقیقه به صورت رایگان در لیست آگهی‌های ایرانیان تایلند ثبت کنید تا همیشه در دسترس باشید. براساس مطالعه‌ای جدید، قارچ بیماری‌‌زایی به نام کریپتوکوکوس نئوفورمانس با افزایش دما در شرایط آزمایشگاهی، واکنش‌های سازشی خود را تشدید می‌کند. شرکت نورالینک تحت مدیریت ایلان ماسک که در زمینه پیوند مغز انسان به کامپیوتر فعالیت می‌کند، اخیرا متهم به انتقال مواد آلوده خطرناک بدون ایمنی کافی …

  • مصرف جهانی داروهای ضد افسردگی در دو دهه اخیر به‌طور چشمگیری افزایش یافته است و اروپایی‌ها بزرگترین مصرف کنندگان آن هستند.
  • سلول‌های خونی که از سلول‌های بنیادی کشت‌شده در آزمایشگاه تولید شده بودند برای نخستین بار به بیماران انسانی تزریق شدند.
  • بیماری‌های روماتیسمی و اسکلتی عضلانی طیفی از بیماری‌هایی هستند که مفاصل را تحت…
  • وبسایت دروانا در تلاش است با گردآوری ژورنال های تخصصی پزشکی، مجلات پزشکی، مقالات و مطالب علمی، از معتبرترین منابع جهانی، بستری را برای تحقیق و مطالعه درمان کروناویروس ۱۹ فراهم نماید.
  • براساس مطالعه‌ای جدید، قارچ بیماری‌‌زایی به نام کریپتوکوکوس نئوفورمانس با افزایش دما در شرایط آزمایشگاهی، واکنش‌های سازشی خود را تشدید می‌کند.
برخی کارشناسان هشدار داده‌اند که آنفلوآنزای پرندگان دنیاگیری مرگبار بعدی خواهد بود، اما دیگران می‌گویند وضعیت کنونی با خطر چند سال پیش تفاوتی ندارد. در دهه‌های اخیر تلاش زیادی برای پدیدآمدن تصویری مثبت از دندانپزشکی انجام‌گرفته، اما همچنان این حرفه درگیر شایعات و اسرار هولناکی است. تجربیات ترسناک و ناراحت کننده در زمان مرگ (بر خلاف موارد بالا) اغلب ماهیت یکسانی ندارند و اثرات تعالی بخش و مثبت مشابه آنچه در موارد مثبت گفته شد را ندارند. تجربه کنندگان متوجه نقاط مشخصی در زندگی گذشته خود می شوند که این موضوع باعث بروز تحولی مثبت و درازمدت در رشد روانی آنان در آینده می شود. علاقه مندان به مطالعه بیشتر در خصوص این پژوهش می توانند به مجله Communications Biology مراجعه نمایند.

شورای عالی بیمه نباید در تعیین تعرفه‌های پزشکی دخالت داشته باشد

در دکتر نیوز آخرین اخبار بیماری و درمان، دارو و مکمل، رژیم غذایی، زیبایی و سلامت، طب سنتی و کرونا را مطالعه کنید. سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران 8 بهمن ماه روز جراح عمومی را خدمت تمامی همکاران در سراسر کشور تبریک عرض می نماید. طی حکمی از سوی رئیس کل سازمان نظام پزشکی دکتر” سعیدساعی” به عنوان قائم مقام رئیس هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ منصوب شد.

پربیننده ترین اخبار پزشکی و سلامت

نتایج نشان داد کیفیت زندگی کسانی که داروهای ضد افسردگی مصرف کرده بودند پس از ۲ سال تفاوت محسوسی با کسانی که داروهای مذکور را دریافت نکرده بودند نداشته است. سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد به منظور خرید سرور اقدام به برگزاری مناقصه عمومی نماید. سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد اموال منقول مازاد براحتیاج و اثاث فرسوده و اسقاطی خود را با قیمت پایه ی اعلام شده به مزایده بگذارد. معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی کل با همکاری انجمن پزشکان ورزشی ایران؛ سمینار تروما و تغذیه در ورزشهای کوهستانی را 14 و 15 بهمن ماه 1401 برگزار می‌کند. اعضای حاضر درمجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام پزشکی در پنل پایانی جلسه به پرسش از مسئولین اجرایی سازمان در خصوص مسائل مبتلا به جامعه پزشکی پرداختند.

دانشمندان شروع به درک عملکرد دقیق نوعی از ژن‌ها کرده‌اند که بر خلاف ژن‌های دیگر، پروتئین‌ها را رمزگذاری نمی‌کند. تحقیقات جدید به رهبری دانشگاه باث مکانیسمی نشان می‌دهد که توسط آن ژن‌های… عادت‌های مفید کوچک اما تاثیرگذار می‌توانند نقش مهمی در سلامتی ما داشته باشند.

اخبار پزشکی , Drug Med: مجله ی فوق تخصصی دارو، پزشکی، تشخیص و کرونا ویروس ۱۹ | دراگمد
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار