اتاق فرار مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم اسکیپ کیوب-آل اسکیپ

اتاق فرار مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم اسکیپ کیوب-آل اسکیپ

مجموعه اتاق ‌فرارهای اسکیپ‌می با هم‌فکری و همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ آغاز مجموعه اسکیپ رود به کار کرد. یکی از اولین اتاق فرارهای ایران نیز متعلق به این مجموعه است؛ اتاقی به نام فرار از زندان که در تاریخ دوم خرداد ۱۳۹۷ تاسیس شد. مجموعه اتاق فرار اسکیپ می در حال حاضر سه شعبه در مجتمع تجاری کورش، مجتمع مارینا مال چالوس و شهرک توریستی نمک‌آبرود با هفت بازی متفاوت و جذاب دارد.

  • اتاق فرار یک مخمصه و بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‌ها و معماها را حل می‌کنند.
  • معمولا برای حل کردن معمای اتاق فرار حدود سی دقیقه تا یک ساعت زمان خواهید داشت.
  • تخفیفان پلتفرمی برای ارتباط بین مراکز خدماتی و فروشندگان با مشتریان است.
  • او کسی است که از دور بازی را نگاه می‌کند و بر آن نظارت دارد.
برای این بازی، باید حداقل ۴ و حداکثر ۱۰ نفر باشید تا بتوانید این معمای ترسناک و رازآلود را حل کنید. سناریوهای اتاق فرارها مختلف هستند که هر کدام، با توجه به مبلغی که برایشان می‌پردازید، درجه سختی و هیجان‌های مختلفی دارند. از دیگر سوژه های اتاق فرار می توان به سوژه های پلیسی- کارآگاهی اشاره داشت ، برای حل یک پرونده ی قتل ، خنثی کردن بمب و یا جلوگیری از یک حمله ی تروریستی حتی. در برخی از موارد شما با حل کردن پازل ها به هدف خود می رسید و در برخی دیگر از اتاق فرار ها ، شما خود در انتها در جایگاه تصمیم گیری قرار می گیرید و اینجاست که هیجان اتاق فرار حتی از اتاق فرار ترسناک هم بالاتر میرود. نکته دیگری که در مورد بازی اتاق فرار وجود دارد، این است که این بازی یک بازی معمایی است. حل معماها و پیدا کردن سرنخ ها باعث دریافت هیچ جایزه ای از سمت مرکز بازی نمی شود.

اتاق فرار از تاریکی نترس

بله ، قطعاً یک اتاق فرار ترسناک بمراتب برای شما جذابتر از یک تجربه ی خالی خانه ی وحشت ، طونل وحشت ، سافاری و یا هر اسم دیگری خواهد بود. اما فراموش نکنیم حتی در اتاق فرار ترسناک نیز می بایست حداقل شروط ماهیتی اتاق فرار حفظ شده باشد تا آن را از دیگر تجربه های ترسناک مشابه متمایز کند. اما به طور کلی قوانین اتاق فرارهایی وجود دارند که در مورد تمام ژانرهای بازی حاکم است. بهتر است بدانید که اتاق فرار یک بازی گروهی است و شما به عنوان یک بازیکن در یک تیم بازی می کنید.

معمولا در بازی‌های اتاق فرار در یک اتاق قرار می‌گیرد و باید با بررسی شواهد و مدارک و یا حل کردن معماها و رازها مسیر خروج را پیدا کنید. تم‌های متفاوتی از قبیل جنایی، معمایی، ترسناک، هیجانی و… در این اتاق‌ها وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. بازی‌های ما ژانرهای مختلفی داره…از ژانر اتاق فرار ترسناک تا پلیسی و جنایی و دلهره‌آور و کلی ژانر هیجان‌انگیز دیگه!

چرا اسم این اتاق مرموز رو اتاق فرار گذاشتند؟

اپراتور وظیفه دارد که به عنوان مثال در هنگام ورود به اتاق از دستگاه مه ساز استفاده کند و یا در قسمتی از بازی صدای وحشتناک را پخش کند. علاوه بر همه این‌ها، اپراتور بازی کسی است که اگر دچار مشکل شدید می‌توانید با او تماس بگیرید. هیجان انگیز، ترسناک، معمایی، جنایی، کاراگاهی و فانتزی، این‌ها ژانر‌هایی هستند که سناریو‌ها در آن نوشته می‌شوند. به همین دلیل بهتر است پیش از بازی ژانر مورد علاقه خود را پیدا کنید. به این ترتیب در انتخاب سناریو یک گام جلوتر از دیگران خواهید بود و می‌دانید که قرار است انتظار چه چیزی را داشته باشید. یکی از سوژه های پرطرفدار امروز در اتاق فرار ، اتاق فرار ترسناک است و هر اتاق فراری تلاش دارد خود را ترسناک ترین اتاق فراردر کشور معرفی کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار