اتاق فرار غرب تهران پیشنهاد بهترین اسکیپ روم غرب تهران مجله اتاق فرار | allescape

اتاق فرار غرب تهران پیشنهاد بهترین اسکیپ روم غرب تهران مجله اتاق فرار | allescape

خانواده اگنیس و این دوست صمیمیشان یک زتنجیره پیوند به دستانشان بسته بودند و او زمانی که وارد خانه می شود و اتفاقات را به چشم میبیند، یک لحظه غفلت می کند و این پیوند را از اسکیپ روم تهران بین می برد. بعد از شکستن پیوند، دو هفته ای می گذرد و او دیگر از خانواده اگنیس و دختر کوچشکان خبری ندارد. شما به همراه دوستانتان افراد مقدس کلیسای واتیکان هستید و دوست خانواده اگنیس از شما کمک میخواهد که تا دیر نشده و اتفاقات بدتری رخ نداده به پیدا کردن خانواده اگنیس بپردازید.

  • گروهک‌های مافیایی قصد دارند مخفیگاه مافیای چین را پیدا کنند و اژدهای سرخ را شناسایی کنند.
  • این بازی با دکور جذاب و خیره کننده ای که دارد، می تواند هر فردی که عاشق از این سبک بازی های اتاق فرار را مجذوب خودش بکند.
  • در این بخش از محتوا تصمیم داریم اطلاعاتی را در مورد ویژگی های بارز که باید بهترین اتاق فرار داشته باشد را در اختیار شما قرار دهیم.
  • پس اگر برای اولین بار قصد بازی در اسکیپ روم را دارید، می‌توانید این بازی را امتحان کنید.
  • اتاق فرار سرقت از بانک در دو مکان مجزا برگزار می‌شود و هیچ تفاوتی از نظر سناریو، طراحی، قیمت و… باهم ندارند.

بعد از چهارراه دوم و سمت راست، اتاق فرار قصر جن زده قرار دارد. اتاق فرار یا Escape Room یک بازی تفننی است که در آن یک گروه از بازیکنان به محض ورود به اتاقی قفل شده، برای فرار از آن باید چالش‌های مختلفی را حل کنند. این چالش‌ها از معماهای ریاضی، پیدا کردن کلیدها، پیدا کردن رموز، جستجو در اطراف اتاق و… در این بازی، بازیکنان به محض ورود به اتاق، با یک معمای اولیه مواجه می‌شوند که برای حل آن به دنبال شواهدی در اطراف اتاق می‌گردند.

۶. مگا اسکیپ | هیجان بازی گروهی در اتاق های فرار تهران

تعدادی چراغ در محیط بازی وجود دارند که بعد از هر معما یک چراغ روشن می شود و در صورتی که تمام چراغ ها روشن شود، می توانید از اتاق فرار کنید. این مجموعه از جمله بزرگ ترین اسکیپ روم ها در خاورمیانه به شمار می رود که در آن شش اتاق مختلف وجود دارند. کلیه افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند، شامل چهار تا شش نفر می شوند. این بازی نیز در حالت معمایی طراحی شده و درجه سختی بالایی دارد. در این بازی مجبور به یک مبارزه تمام عیار می شوید پس باید خودتان را کاملا آماده کنید.

اتاق فرار گیزموندو (GIZMONDO)

اگر قبلا یکی از مجموعه فیلم‌های ارّه را دیده باشید دیگر با میزان استرس و خشونتی که در آن وجود دارد قطعا آشناید. داستان از این قرار است که یک قاتل زنجیره‌ای در هر قسمت تعدادی از افراد را در محیطی زندانی می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد برای نجات جان خود دست به کارهای عجیبی بزنند. طرفداران اتاق فرار از قشر خاصی از جامعه نیستند و برخلاف تصورات نیز نیازی به داشتن مهارت خاصی هم ندارند.

آدرس اتاق فرار قمار

شما باید چالش‌هایی را که با آن مواجه می‌شوید بگذرانید و معماها را حل کنید. این مجموعه امکانات مطلوبی دارد، از جمله جای پارک، سالن انتظار، امکان برگزاری جشن تولد و دستکش و الکل. بازی از این قرار است که شما و همراهانتان در یک شب بارانی در شهر مونرو برای گذران آخر هفته به خارج از شهر رفته‌اید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار