اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا-آل اسکیپ

اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا-آل اسکیپ

یکی از بهترین ویژگی‌های این اتاق فرار غیرقابل‌پیش‌بینی‌بودن اسکیپ روم اکشن سناریوی آن است. درواقع شما از قبل هیچ اطلاعی از شرایط بازی و سناریو و داستان‌های پیش رو نخواهید داشت و این می‌تواند به مهیج‌بودن بازی کمک بیشتری کند. اگر به دنبال جدیدترین اتاق فرار تهران می‌گردید، وقت آن رسیده که با اتاق فرار پلاک ۱۶ آشنا شوید. این اسکیپ روم در سال ۱۳۹۹ طراحی شده و دارای ۲ اتاق فرار بسیار جذاب و ترسناک می‌باشد. در حال حاضر، فقط یکی از اتاق‌ها به نام اتاق فرار آزمایش ۱۹۴۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. تعداد نفرات این بازی بین ۴ تا ۸ نفره بوده و مدت زمان آن ۷٠ دقیقه است.

  • به دنبال هیجانید؟ دوست دارید تجربه‌ای جدید با آدرنالین بالا را همراه اتفاقات رمزآمیز در ترسناک‌ترین اتاق فرار تهران تجربه کنید؟ اتاق فرار یکی از پرطرفدارترین تفریحات هیجان‌انگیز و ماجراجویانه است.
  • اتاق فرار Escape Hotel Hollywood بزرگترین اسکیپ روم زنده در دنیا می باشد که سناریوهای مختلف آن در محیطی شبیه به هتل های ۱۹۳۰ پیاده سازی شده است.
  • اتاق فرار ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله فردیس کرج واقع شده است.
  • اتاق فرار یتیم خانه و پیچ اشتباهی، از محبوب‌ترین سناریوهایی است که می‌توانید تجربه کنید.
  • یکی از مهیج ترین و ترسناک ترین اسکیپ روم ها در آمستردام که طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است، gamescape می باشد.

در واقع اتاق فرار یا اسکیپ روم همان بازی های کامپیوتری هستند که در دنیای واقعی شبیه سازی شده اند و به صورت گروهی انجام می شوند. تاکائو کیوتو مردی ۳۰ ساله از کیوتو ژاپن بود که برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفت بازی های معماگونه و ترسناک را در محیط های رمزآلود طراحی و پیاده سازی کند. اتاق فرار یا اسکیپ روم برای اولین بار در سال 1394 در ایران اجرا و در حال حاضر در شهرهای مختلف کشورمان در دسترس می باشند. یکی از موفق ترین و هیجان انگیزترین اتاق فرارها در تهران، مجموعه وست روم می باشد که در مجموع دارای دو سناریو قربانی 1 و سوئینی تاد است. دو سناریو اجرا شده در وست روم هر دو در گروه اتاق فرارهای ترسناک قرار گرفته و لازم است افراد تیم در مدت زمان یک ساعت سرنخ ها را با حل کردن معماهای چالش برانگیز بیابند تا در نهایت از اتاق نجات پیدا کنند. وست روم در بلوار فردوس شرق واقع شده و دسترسی به آن آسان بوده و شرایط را برای گروه سنی جوان به منظور تجربه بازی های مهیج و ترسناک فراهم نموده است.

افراد بالای ۱۶ سال می‌توانند در ماجراهای این اتاق فرار شرکت کنند. افراد بالای ۱۳ سال می‌توانند در اتاق فرار صحرای نفرین‌شده شرکت کنند. شما در طول این مسابقه باید برای حفظ جان خود و به‌دست‌آوردن چیز باارزشی بجنگید.

اتاق فرار منفی چهار؛ مجموعه بینگو اسکیپ روم

در این مجموعه فضاهایی برای انجام ۸ اتاق فرار با داستان‌های مختلف وجود دارد. اسکیپ متر از پرطرفدارترین مجموعه‌‌های سرگرمی و اتاق فرارهای تهران محسوب می‌شود. نظر شما چیست؟ بهترین اتاق فرار تهران کدام است؟ اگر اتاق فرار دیگری را تجربه کرده‌اید که برایتان جذاب بوده، نام آن را با کاربران علی بابا به اشتراک بگذارید.

اتاق فرار MISSION: BREAKOUT | Kentish Town

در غیر این صورت شما و هم گروهی هایتان قربانی بعدی سوئینی تاد خواهید بود. معماهای موجود در این اتاق فرار در سطح متوسط بوده و درجه سختی آن خیلی ترسناک می باشد و به همین دلیل افرادی می توانند وارد این اسکیپ روم شوند که از نظر جسمی و روحی در شرایط ایده آلی باشند. برای اینکه بتوانید یک ساعت زندگی خود را در بهترین شرایط با بالاترین سطح آدرنالین سپری کنید، لازم است تیمی 3 تا 7 نفره که همراه واقعی هم باشید را انتخاب کنید و با روحیه تیمی معماها را یکی پس از دیگری حل کنید. با کمی جستجو در سایت های بازی بدون شک با نام اتاق فرار یا اسکیپ روم برخورد خواهید داشت و ممکن است این سوال برایتان بوجود آمده باشد که اسکیپ روم چیست و چرا در تمام دنیا تا این حد با استقبال مواجه شده است.

یک روز هیجان‌انگیز در اتاق فرار کرج

تعداد افراد شرکت کننده در اتاق فرار باغ کتاب، بستگی به سناریو دارد و شما می‌توانید با هماهنگی پرسنل پذیرش این مجموعه، بهترین خاطره را تجربه کنید. مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند. اتاق فرارهای دژاوو به ترسناک بودن‌شان شهرت دارند و شما می‌توانید این موضوع را از نظراتی که شرکت‌کنندگان داده‌اند، متوجه شوید. دکور اتاق فرار طالع نحس، یکی از نکات مثبت آن به‌شمار می‌رود که با داستان بازی هم همخوانی دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار