آیا از مهارت‌های نصب دوربین مداربسته خود خجالت می‌کشید؟ در اینجا چه باید کرد

دوربین مداربسته ایرانی، مانند هر محصول ایرانی دیگری در صورتی که از کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشد؛ می تواند با نمونه های خارجی خود جایگزین سایت zview-cctv شود. این دوربین ها از لحاظ نوع سنسور به دو دسته سنسور CCD و سنسور CMOS، از نظر نوع انتقال تصاویر به دو دسته بی سیم و سیم دار و از نظر محل استفاده به دو دسته محیط داخلی و محیط خارجی تقسیم بندی می شوند. به لطف توسعهی فناوری و همچنین نوآوریهای زیادی که در سیستمهای دوربین مداربسته به وجود آمده است، میتوان آنها را به دو دستهی اصلی آنالوگ و دیجیتال دسته بندی کرد. هزینه ای که برای این بخش خواهید کرد متوسط است. این سیستم برای نصب و انتقال تصاویر به تجهیزات ضبط، نیازی به کابل شبکه ندارد و کاربران می توانند به سادگی محل نصب آن را تغییر دهند. سیستمهای امنیتی و نظارتی یکی از مهمترین تدابیر پیشگیرانهای است که میتوان در حفاظت از اماکان از آن بهره برد. بسیاری از صنایع از HD Analog بهره می برند. اگر شما از یک شرکت بهره می برید، یکی از بهترین روش ها برای اطمینان از موفق شدن در شرکت نصب دوربین مداربسته در محیط کاری خود می باشد.

1. هنگامی که هوا تاریک می شد، عملا تصاویر به دردی نمی خورد، چون نوری برای دیدن وجود نداشت. چرا که یکی از فاکتورهای مهم برای داشتن سیستم مدار بسته مناسب، ارائه تصاویر با کیفیت در طول شبانه روز می باشد. در دوربینهای IP اطلاعات دیجیتال به صورت موازی از طریق چندین رشته سیم به هم تابیده انتقال پیدا میکنند، در سیستم HDSDI هم اطلاعات به صورت دیجیتال انتقال مییابند اما این انتقال به صورت سری انجام میشود و در نتیجه میتوان از کابل کواکسیال نیز برای انتقال اطلاعات استفاده کرد. برای این کار بایستی سیم کشی دوربین مدار بسته به صورت توکار انجام شود. شرکت داهوا هم مانند مجموعه قبلی چینی است و از سال ۲۰۰۱ کار خود را در زمینه تولید و ارائه راهکارهایی در جهت استفاده از دوربینهای مداربسته آغاز کرده است.

اینها مشخصات فنی و فیزیکی هستند که یک سیستم ایمنی باید در هر سطح تولید داشته باشد. امروزه با پیشرفت علم و فناوری، شما می توانید با تهیه یک دوربین که از راه دور توسط گوشی همراه قابل کنترل باشد، در هر نقطه ای از دنیا، منزل خود را کنترل کنید. شما با نصب 2 تا 4 دوربین مداربسته در اطراف خانه خود می توانید فکر دزدی از منزل شخصی را از فکر تمامی دزدان دور کنید. شما می توانید با چک کردن دوربین مدار بسته خود، متوجه حضور افراد مختلف در منزل خود شوید. شما با تهیه و نصب دوربین، می توانید دید 100 درصدی به محیط دلخواه خود داشته باشید و کارمندان خود را رصد کنید. اهمیت این موضوع زمانی است که شما دوربین ها را در مکان هایی قرار دهید تا دید کامل نسبت به تمامی زوایای محلی که دوربین های مداربسته در آن نصب می شوند داشته باشد . 2. تنظیمات مربوط به DVR را انجام دهید. کابل دوم از محل نصب دستگاه DVR تا محل دوربین کشیده شود، کابل برق می باشد. دستگاه DVR دوربین مداربسته را بهوسیله کابل VGA یا HDMI به مانیتور متصل کنید. اگر شما نصب دوربین مداربسته در تهران را انجام دهید، می توانید از شهرهای مختلف مکان خود را چک کنید.

اگر با خواندن این مقاله هم به فکر خرید دوربین مدار بسته افتاده اید، می توانید به صورت آنلاین دوربین مداربسته دلخواه خود را از فروشگاه ری کم خریداری کنید. در این حالت، برق مستقیم ۲۲۰ ولت توسط کابل برق به آداپتور وصل می شود. امروزه یکی از مهم ترین سازمان هایی که از دوربین های مدار بسته سود زیادی کسب می کنند، ادارات پلیس و کارآگاهان هستند. دوربین لامپی یکی از رایج ترین انواع دوربین های مداربسته می باشد که با فراهم کردن امکان جمع آوری اطلاعات از محیط به صورت 360 درجه نقش مهمی در کنترل تردد و نظارت را برعهده دارد. به طوری که استفاده از این سیستم در بخش های مختلف ساختمان هایی نظیر مراکز خرید، بیمارستان ها، اماکن ، ادارات، کارخانه ها و منازل رایج شده است.

نصب دوربین مدار بسته یا توسط سیم هایBNC یا DIN و یا به صورت بیسیم انجام می شود که در این حالت دیگر به کابل ویدوئی جدا نیاز نیست. بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان سیستم های نظارتی بر این باورند که رتبه بندی جهانی بر اساس رکورد فروش سیستم های امنیتی است که به معنای کیفیت بالا نیست. در واقع کیفیت تصویر نشان دهنده ی کیفیت دوربین مدار بسته شما می باشد و اهمیت به این مورد امری ضروری می باشد. پس از خرید توسط شما، همکاران ما دوربین را در محلی که می خواهید نصب خواهند کرد. از فواید خوب دوربین مدار بسته میتوان به کاهش نرخ جرم و جنایت، خطرات و دزدی اموال اشاره کرد. دوربینهای مداربسته دارای انواع مختلفی دیگری هستند که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

در ادامه ما به چند ویژگی و تاثیر غیر مستقیمی که نصب دوربین مداربسته در مکان های مختلف می گذارد اشاره کرده ایم. اگر قیمت بالای این محصولات را در نظر نگیریم به طور کلی NVR ها گزینه های بهتری نسبت به برادر های بزرگ خود می باشند. در این قسمت، انتقال تصویر دوربین مدار بسته به گوشی موبایل و کامپیوتر و روش انتقال تصاویر بدون استفاده از اینترنت را توضیح می دهیم. از آنجا که نمیتوان هیچوقت جلوی پیشرفت تکنولوژی را گرفت، یکی از بهترین کیفیت تصویرهای موجود در جهان یعنی 4K نیز، پا به این عرصه گذاشت. آقای بردی ادامه داد: «در این مرحله دستهای آقای کول نیز با کابلهایی مشابه از پشت بسته شد.

با توجه به نوع سیستم، سیم کشی دوربین مدار بسته متفاوت است. یکی دیگر از موارد مهم در خرید دوربین مدار بسته ، توانایی ارائه تصاویر شفاف با قرار گیری در محیط های مختلف با نور متفاوت است. همچنین با قراردادن دوربین مداربسته، از بسیاری دزدی هایی که توسط دزدهای مشتری نما انجام میشود را میتوان جلوگیری کرد. علاوه بر آن، در صورت بروز مشکل و یا اتفاقات ناگوار در خانه ها، می توانید با مشاهده فیلم های ضبط شده توسط دوربین، افراد را شناسایی کرد. همچنین اگر در طول روز برای فرزند خود پرستار بچه گرفته اید می توانید به سادگی همواره با استفاده از دوربین های مداربسته، عملکرد آنها را بررسی کنید. همچنین شما می توانید این دوربین را در داخل اباژور یا چراغ مطالعه نصب کنید. همان طور که گفته شد با توجه به بستر انتقال اطلاعات انواع دوربین های مدار بسته آنالوگ ، سرعت انتقال و کیفیت تصاویر در این سیستم پایین است. گفته میشود که کیفیت تصویر با اکسیر بهتر از IR میباشد.

در همین جا میتوان فهمید که با توجه به این سازوکار، این دوربینها دارای نقاط ضعفی در هنگامی که آب و هوا ابری میباشد (به خصوص در مناطقی که مرطوب میباشد) است. دوربین مداربسته Streamax: بی شک و تردید میتوان ادعا کرد برند استریمکس برترین برند در حوزه نظارت خودرویی میباشد. در صورتی که نیاز به تماشای داده های دریافتی باشد می بایست از یک دستگاه مبدل، استفاده کرد. سیستم های مدار بسته برای کابل کشی و نصب به سه دسته کلی آنالوگ، تحت شبکه و بیسیم تقسیم می شوند. دوربین های دام به دو دسته دوربین های دام IP (تحت شبکه) و دوربین های دام آنالوگ (غیر دیجیتال) تقسیم می شوند. دوربین مداربسته براساس نصب به دو دسته تقسیم میشوند. اگر به کمک آموزش های گفته شده نتوانستید موفق شوید، بهتر است از نصاب دوربین مداربسته کمک بگیرید. دوربین های آنالوگ جزء قدیمی ترین و ساده ترین انواع دوربین مداربسته به حساب می آیند. امروزه نصب دوربین مدار بسته ، از اصلی ترین اقدامات اجرای سیستم حفاظتی و نظارتی ساختمان است. امروزه در بسیاری از فروشگاهها ، ساختماهای مسکونی و یا حتی ادارات دولتی چنین دوربین هایی به چشم می خورند. با این حال نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه به دلیل امکان نظارت از مکان های مختلف امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار