آموزش صرافی کوینکس آموزش معامله گری و نحوه دریافت جایزه Coinex میهن سیگنال

معاملات مارجین در کوینکس مشابه فیوچرز عمل کرده و در آن شما مقداری دارایی از صرافی قرض کرده و به دارایی اصلی خود اضافه می کنید. برای این کار نیز به تب دارایی ها و بخش مارجین رفته و جفت ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس با انتخاب گزینه Transfer که در مقابل هر جفت ارز وجود دارد، می توانید مقداری از آن ارزها را بین حساب های مارجین و اسپات خود جا به جا نمایید. در ضریب اهرم ایزوله صرافی کوینکس، تنها آن بخشی از دارایی که وارد پوزیشن کرده اید، متوجه ریسک می شود و باقی دارایی در حساب فیوچرز در معرض ریسک قرار نمی گیرد.

فرض کنید که پیش بینی ما بازار صعودی بوده و میخواهیم یک پوزیشن Long باز کنیم. میزان کل دارایی رمزارز در بخش Available نمایش داده می شود. در باکس Price قیمت مورد نظر را وارد می کنیم و در Amount حجم مورد نظر را وارد می کنیم. با انتقال موفقیت آمیز دارایی، در سمت چپ بالای صفحه، تب Perpetual را انتخاب کرده و وارد محیط فیوچرز کوینکس شوید.

نحوه استیکینگ در صرافی کوینکس

در صورتی که سیستم شناسایی دو عاملی شما با برنامه Google Authenticator فعال شده باشد، در این قسمت لازم است از کد تایید موجود در برنامه GA استفاده کنید. با تکمیل مراحل قبل و کلیک بر روی گزینه “Submit” به صفحه تایید برداشت هدایت می‌شوید. اگر کاربر از گزینه Limit Order استفاده کند؛ بجای پرداخت کارمزد، تخفیف دریافت خواهد کرد.

آموزش نحوه اتصال صرافی BingX به تریدینگ ویو

در اینجا با بررسی کارهای در حال انجام در گزینه ، می توانید یکی را مطابق با معیارهای خود انتخاب کنید. با توجه به تصویر زیر که البته فلش قرمز آن را نشان داده، را انتخاب کنید. الگوریم یا به عبارتی (اثبات کار) روشی است که برخی از شبکه ها بر طبق آن طراحی شده اند.

از قسمت بالا سمت راست شما باید روی گزینه Assets کلیک کرده و سپس از لیست منوی که باز می شود روی گزینه Withdraw (برداشت) کلیک کنید. سپس روی send code کلیک کرده و سپس به ایمیل خودتان رفته و کدی را که در ایمیل شما از طرف کوینکس آمده را در باکس پشت send code وارد می کنید و بعد روی next کلیک می کنید. از قسمت بالا سمت راست روی گزینه Account کلیک کرده و بعد با باز شدن منوی اکانت، روی Account Settings کلیک کنید. از سال 1390 که مجموعه خانه سرمایه شروع به کار کرد با برگزاری ۳۱ دوره جامع آموزشی بلند مدت، بیش از ۶۰۰۰ تحلیلگر را وارد بازار سرمایه کرده‌ایم.

معاملات فیوچرز برای تریدرهای حرفه‌ای که به دنبال فرصت‌های کسب… در مقاله جداگانه‌ای با عنوان «پنج دلیل برای اینکه صرافی کوکوین بهتر از کوینکس است» به طور مفصل به این سؤال پاسخ دادیم که دعوت می‌کنیم به آن مراجعه کنید. در پنجره بازشده در قسمت From، گزینه Financial و در قسمت To گزینه Spot را انتخاب کنید. فهرست دارایی‌های موجود در حساب مالی کوینکس در این بخش به نمایش درمی‌آید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس (Coinex) و راهنمای استفاده از آن

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه Sign Up در صرافی کوینکس وب سایت خود باشید.

آموزش صرافی کوینکس آموزش معامله گری و نحوه دریافت جایزه Coinex میهن سیگنال

همچنین اطلاعات لازم در ادامه هم برای شما توضیح داده شده است. ثبت نام کوینکس با گوشیدر ادامه ثبت نام کوینکس با گوشی، در صفحه باز شده روی دکمه please sign in کلیک کنید. سپس مطابق تصویر زیر روی لینک sign up در گوشه پایین صفحه کلیک کنید تا به قسمت ثبت نام وارد شوید. لازم به ذکر است که اگر قبلا وارد شده اید می توانید در همان صفحه sign in با وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنید. در ادامه آموزش صرافی کوینکس، باید نحوه ارتقای امنیت حساب کاربری را بررسی کنیم. اولین پیشنهاد ما تعیین رمز عبور قوی برای حساب کاربری است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار