آموزش سئو از صفر تا صد مبتدی تا پیشرفته +دوره رایگان سفینه

دانش فنی اولیه به شما کمک می‌کند تا سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و اعتبار خود را نزد توسعه دهندگان ایجاد نمایید. با پیاده‌سازی طراحی واکنش‌گرا یا رسپانسیو، دستورالعمل‌های ربات و سایر عناصر فنی مانند داده‌های ساختاریافته و متا تگ‌ها، می‌توانید به گوگل (یا هر دیگر) بگویید که سایت شما چیست. این دستور کمک می‌کند تا موتور جستجو سایت شما را برای چیزهای مناسب رتبه‌بندی کند. اینجاست که شما نکته مهمی را نادیده گرفته‌اید و آن هم دقت به موتورهای جستجو! چرا که باید علاوه بر محتوای کاربرپسند، توجه موتور جستجو مخصوصا گوگل را به سایت خود جلب کرده و بگویید سایت من ارزشمند دریافت نمره بالاست، پس به کاربران نشان بده! حالا که گوگل سایت شما را ببیند و به کاربران درستی که دقیقا به دنبال شما می‌گردند، نشان دهد، تازه اول ماجراهای خوب و خوش است.

وقتی بر روی یک پروژه واقعی شروع به یادگیری کنید، مطالب هرگز غیر کاربردی و فرار نخواهند بود. شاید تازه با سئو آشنا شده یا حتی یک سئوکار حرفه ای باشید اما نکات بیان شده در دوره آموزش سئو، برای هر سئو کاری (از مبتدی تا متخصص) تازگی خواهد داشت. شما با ترفند هایی آشنا خواهید شد که شاید هرگز از وجودشان مطلع نبوده اید. این آموزش به صورت قدم به قدم روی یک سایت (به اسم ارزوب) پیاده سازی میشود.

سئو یکسری اصول داره و سایت های صفحه اول گوگل هم کلی سختی کشیدن به این جایگاه رسیدن پس به همین راحتی جایگاهی که بدست آوردن را از دست نمیدن! تنها راهش این هست که آموزش سئو را ببینید و یاد بگیرید که چطور به ساده ترین شکل ممکن و بهترین حالت ممکن میشود یک سایت رو سئو کرد و به صفحه اول گوگل رساند. من محسن حبیبی راد تو این مسیر بهترین کسی هستم که میتونم همراهت باشم پس با دقت در ادامه این مطلب همراهم باش.

به طور کلی ابزار‌های گوناگونی برای این امر وجود دارند که برخی پولی و برخی دیگر رایگان هستند. در بین ابزار‌های پیدا کردن کلمات کلیدی، بعضی دارای دقت و کیفیت بیشتری بوده و به همین باید آن‌ها را در آموزش از صفر تا صد سئو بیشتر مورد بررسی و تحلیل قرار دهید. به طور کلی سئو کلاه خاکستری راه مختلف دیگری دارد که می‌توانید با مراجعه به سایر مقالات SEOEDU آن‌ها را مشاهده کنید. اما به طور کلی معمولا در آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته توصیه می شود که لینک سازی خارجی را از ماه دوم آغاز کنید. برای افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت یکی از مهم ترین کارهایی که باید در سئو انجام دهیم، فشرده سازی فایل های css و js است. معمولا سایت‌ها دارای تعداد زیادی از فایل های css و جاوا اسکریپت هستند که این موضوع سبب دیر لود شدن صفحه مورد نظر می شود.

شما می توانید نظرات کاربرانتان در مورد ابزارها، فیلم ها، کافه ها، رستوران ها و … را ثبت و نمایش دهید و یا حتی نظر شخصی خود را برای هر کدام از موارد مذکور اعلام کنید. یادتان باشد که داشتن نقشه سایت سبب بهبود رتبه بندی شما در گوگل نمی شود. به گفته گوگل و اکثر مدرسین آموزش سئو در جهان، مذایای ارزشمندی دارد اما نداشتن آن هم هرگز باعث مجازات نخواهد شد. شرکت هایی که موتورهای جستجو (Yahoo, Microsoft, Google) را اداره می کنند، سعی می کنند محاسبات دقیق الگوریتم های خود را مخفی نگه دارند. با این وجود بسیاری از عوامل و فاکتورها کاملا شناخته شده هستند؛ چرا؟ چون همواره کارشناسانی در تمام دنیا تلاش می کنند تا این فاکتورها را شناسایی کرده و سپس با ارائه در دوره های آموزش سئو آن ها را به دیگران آموزش می دهند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار