آشنایی با دیزل ژنراتور کاربرد و مزیت انواع دیزل ژنراتور

متخصصان دشت نور آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه نگهداری و سرویس انواع ژنراتورها بوده و اطمینان کافی از سلامت دستگاه و عملکرد درست آن را برایتان ایجاد می‌کنند. لوول یک شرکت چینی مشهور بوده که به خوبی با دیگر برندهای دیزل ژنراتور در بازار رقابت می‌کند. در هر حالی که سابقه زیادی از این شرکت به چشم نمی‌خورد و این سابقه را می‌توان در حدود 30 سال دانست، اما کیفیت محصولات آن با قیمت متناسب یکی از انتخاب‌های مطمئن مشتریان می‌باشد. شرکت رادوکو در قالب سهامی خاص و با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه واردات ، تامین و تجهیز انواع قطعات صنعتی آغاز نمود. میزان مصرف ژنراتورهای گازسوز به صورت تقریبی در هر 30 کاوا 10 متر مکعب بر ساعت می باشد که برای بزرگترین ژنراتور خانگی نهایتا fifty five کاوا می توان روشن کرد و چنانچه توان بیشتری نیاز باشد می بایست گاز صنعتی استفاده کرد.

مجموعه “آبیاران” به عنوان بزرگترین تامین‌کننده دیزل ژنراتور در سطح کشور، ارائه کننده خدمات فروش، نصب، راه‌اندازی، نگهداری، تعمیرات و تامین قطعات انواع ژنراتورهای برق است. ژنراتور هایی که با رعایت اصول ایمنی مناسب بکار گرفته می شوند به راحتی به مدت three سال کار می کنند. بازرسی تمام قسمت ها بصورت تک تک برای اطمینان از با کیفیت بودن ژنراتور ضروری است. تمیز نگهداشتن ژنراتور مانند جلوگیری از هر نوع نشتی یا خرابی الزامی است. حتی اگر دستگاه کنترل فشار روغن روی ژنراتور نصب شده باشد، تمیز کردن ژنراتور، قبل از شروع کار موتور برای جلوگیری از خرابی بسیار مهم است. قرار دادن موتور دیزل ژنراتور در هوای پاک برای خنک کردن موتور و تازه کردن هوای آن ضروری است.

  • لطفا ویدیو زیر را مشاهده کنید تا با افتخار از قدرت تولید محصولات دیزل ژنراتور توسط آذر موتور مطلع شوید.
  • در نظر داشته باشید که تعمیر و نگهداری درست و اصولی به سرمایه گذاری شما در خرید دیزل ژنراتور کمک کرده و کارکرد و عمر مفید آن را افزایش می‌دهد.
  • اگر کتابچه راهنمای دیزل ژنراتور را گم کرده اید با شرکت آسان ژنراتور کارا سهند تماس حاصل نمایید.
  • دیزل ژنراتورهای استاندارد و معمولی متداول ترین انواع دیزل ژنراتورها هستند که در اندازه های مختلف وجود دارند.
  • یک دیزل ژنراتور را می‌توان در یک پوشش عایق صوتی به نام کانوپی قرار داد که صدای ناشی از آن را به خوبی کاهش می‌دهد.

درجه حرارت بالا باعث خاموش شدن یا خراب شدن ژنراتور در هنگام افزایش بیش از حد حرارت می شود. فشار نامناسب روغن در موتور ژنراتور باعث کارکرد نامناسب دیزل ژنراتور می شود. برای جلوگیری از خاموش شدن های پیش بینی نشده، می توان از کیت های خاموش کننده استفاده کرد. کیت های خاموش کننده، از ژنراتور در مقابل خرابی ها محافظت و مکانیزم آن را کنترل می کنند. نگهداری منظم از موتور های دیزل ژنراتور ضروری و برنامه تعویض روغن نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

اجزای دینام

آشنایی با دیزل ژنراتور کاربرد و مزیت انواع دیزل ژنراتور

این‌ها در مجموعه‌ای با سایزی معادل با ۲۰۰kw تا ۲MW قرار گرفته‌اند. این حالت همیشه زمانی اتفاق می‌افتد که به عنوان مثال ظرفیت زیادی از نیروگاه حدود ۶۶۰ مگاوات به‌طور ناگهانی از دست برود یا یک جهش ناخواسته ناگهانی در میزان توان باعث فرسایش ذخیره شده طبیعی در حال چرخش شود. دیزل‌ها برای دلایل دیگری نیز خریداری شده‌اند، اما باید برای حصول اطمینان به‌طور کامل آزمایش شود. این روش عملکردی است که عموماً به وسیلهٔ یک بخش سومی که عملکرد ژنراتور را مدیریت می‌کند و با اپراتور سامانه ارتباط برقرار می‌کند، انجام می‌گیرد. بنابراین، این موتور ژنراتور ها می توانند عملکرد بدون اختلال تجهیزات و پیشبرد کار ها را تضمین نمایند، حتی در هنگامی که برق ناگهانی قطع شود. همچنین در شرایطی که شما عازم یک سفر طولانی به خارج از شهر باشید دیزل ژنراتور ها و سایر وسایل برقی از جمله موتور برق ها می توانند بسیار پر کاربرد باشند.

از اواخر 1930 چندین هواپیما از موتور دیزلی جهت تامین نیروی محرکه پروانه های خود استفاده نموده اند. هزینه سوخت دیزل نسبت به بنزین منجر به تولید هواپیمای کوچک در صنعت حمل و نقل هوایی گشته، از این رو تولیدکنندگان این صنعت به تازگی وارد صحنه فروش و ارتقا موتور دیزلی شده اند. در زمینه کشاورزی، تراکتور، پمپ های آبیاری و خرمن کوبی ماشین آلات و تجهیزات دیگر عمدتا از موتور دیزلی استفاده می شود. صنعت ساخت و ساز و راهسازی یکی دیگر از بخش هایی است که به شدت وابسته به قدرت موتور دیزل است. همه موتور های لیفتراک، لودر ها، غلطک و بیل مکانیکی بر روی موتور دیزل می باشد. دیزل ژنراتورها دارای اجزای تشکیل دهنده ای هستند که هر کدام از آنها به تنهایی یک کار خاصی رو در این دستگاه انجام میدهند.

فروش دیزل ژنراتور

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار