آسانسور فعال شرکت فروش و ارائه دهنده خدمات آسانسور در ایران

کابین آسانسور کارگاهی بر روی پایه ها نصب شده و موتور و گیربکس ها روی کابین نصب می شود و دوباره تعدادی سکشن بر روی سکشن های قبلی اضافه می گردد. تابلو فرمان آسانسور همانگونه که از نام آن پیداست، محل مدیریت و فرمان سیستم کلی آسانسور است. اگر در مجموعه آسانسور موتور آسانسور را قلب آسانسور بدانند، از تابلو فرمان به عنوان مغز متفکر سیستم آسانسور یاد می شود. تمامی درخواست های استفاده کنندگان آسانسور در مرحله اول به تابلو فرمان می رسد، و پس از پردازش، آسانسور شروع به اجرای آن فرمان می نماید.

کابین آسانسور توسط سیم بکسل ها الکترو موتور و ریل های راهنما بین طبقات به صورت عمودی حرکت می کند. لازم به ذکر است این شرکت در اکثر شهر های ایران دارای نمونه کار و نمایندگی فعال می باشد. نصب و راه اندازی بالابرها با توجه به مدل و نوع این تجهیزات، بسیار متفاوت خواهد بود. به طوری که برای نصب بالابرهای هیدرولیک باید به فکر تاسیس موتورخانه بود در حالی که برای نصب آسانسورهای گیرلس نیازی به موتورخانه نمی باشد.

پله برقی مدلند شاهین شهر

اما این موتور و فشار تنها در حرکت به سمت بالا مورد نیاز است و برای حرکت کابین به سمت پایین نیازی به روشن کردن موتور و مصرف توان نیست و تنها با بازکردن یک شیر و خالی کردن روغن جک کابین به آرامی به سمت پایین حرکت می‌کند. اگر آسانسور با ظرفیتهای بسیار سنگین (بیش از ۵/۲ تن) نیاز دارید باز هم آسانسور هیدرولیک انتخاب مناسبی است. در این نوع موتورها از نیروی مکش هوا و انرژی خلا برای انتقال کابین و درواقع برای تامین انرژی مکانیکی بالابر استفاده میکنند.تمام سیستم آسانسورهای پنوماتیک به وسیله ی برق تک فاز و تابلو فرمان تغذیه میشود. در این مدل موتورخانه ای برای نصب موتور وجود ندارد و همچنین یک متر چاه برای آن کافی است. آسانسور وسیله ای است که در ظاهر کابین و درب های آن را می توان مشاهده کرد. می توان گفت در عین این که این سیستم باید از قطعات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی باکیفیت و بادوامی ساخته شده باشد، باید از ظاهر شیک و جذابی هم برخوردار باشد تا افراد حس و حال مطلوبی به هنگام استفاده از آن داشته باشند.

  • در خواست هایی که افراد حاضر در کابین با استفاده از شستی ها ثبت می کنند، از طریق این کابل به تابلو فرمان آسانسور رسیده و در آنجا مدیریت عملکرد سیستم آسانسور اتفاق می افتد.
  • آسانسور کششیاین نوع از آسانسورها از نوع آسانسورهای برقی بوده و همان طور که از نام آسانسور کششی مشخص است، از ویژگی کششی توسط سیم بکسل ها استفاده می کنند تا کابین به حرکت در آید.
  • کابین آسانسور کارگاهی بر روی پایه ها نصب شده و موتور و گیربکس ها روی کابین نصب می شود و دوباره تعدادی سکشن بر روی سکشن های قبلی اضافه می گردد.
  • از ویژگی های آن ها، لوستر ها و مبلمان لوکس و کف فرش شده می باشند.
آسانسور فعال شرکت فروش و ارائه دهنده خدمات آسانسور در ایران

جهت افزایش ایمنی، فنر هایی در زیر کابین آسانسور کارگاهی نصب شده و هند ریل های بالای کابین بسته می شود. کابل گیر دوم نیز بر روی آسانسور کارگاهی نصب شده و تابلو برق و اتصالات جهت راه اندازی بر روی کابین نصب می گردد. پیشینه اختراع و قدمت آسانسور به سالیان بسیار طولانی بر می گردد، اولین دستاوردهای بشر در این زمینه، طراحی بالابر دستی بوده است.

تاثیرات فردی به نام الیشا اوتیس در صنعت آسانسور

تعمیر آسانسور معمولاً برای انواع آسانسور پیش می آید به دلیل اینکه ممکن است آسانسور در مرحله ابتدایی راه اندازی باشد و نیاز به تنظیم و رگلاژ قسمتهای مختلف برقی و مکانیکی داشته باشد و یا در مواردی که آسانسور به دلیل فرسودگی نیاز به تعمیر دارد . در هر دو حالت این کار باید توسط افراد مجرب انجام شود و تعمیر آسانسور به تجربه بالاتری نسبت به نصب و سرویس آسانسور دارد . پله برقی، عبارتست از راه پله متحرکی که برای حمل و نقل مسافر به بالا و پائین در یک فاصله عمودی کوتاه بکار می بررسی رود. پله برقی در سراسر دنیا و در مکانهائی که استفاده از آسانسور ممکن نیست، نصب و مورد استفاده قرار می گیرد.

دارای گواهینامه های معتبر در صنعت آسانسور

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار